šefko, jozkovicz, fofo050: Dik :)
martink: Povodne tam mali byt Bullety, nakoniec to Pina zmenilo na Fulcrumy (je to ta ista cenova hladina), ale v podstate je to Campa Bullet (technologia)
17.08.2014 - 18:41:45
00
cena bola katalogova-posezonna zlava-alebo sa dalo dohodnut?
17.08.2014 - 18:58:55
00
jedine co sa mi na pinarelach lubi su tie farebne kombinacie co chvalim aj pri tomto ale tie ich vlny nemusim :D nova f8 uz moze byt konecne dostali rozum :D

ppv co hadam nechces menit cannodela?
17.08.2014 - 20:13:36
01
Ale chlapi, viem že ste zvedaví, ale na cenu za Ferrari sa tiež nepýta... Peter, ako som ti už vravel, proste paráda... Trénuj, ja som dnes dal 95 km a teším sa spoločný trip. Čau
17.08.2014 - 20:22:28
01
a co je take na tom, ked niekto napise, kolko za to dal ? Nechapem tieto tajnosti ..
17.08.2014 - 20:38:09
01
To preto že niektorí sa zaraďujú do spoločnosti kde platí "Ak sa pýtaš na cenu, nemôžeš si to dovoliť", a niektorí z nich to aj chcú dať najavo. Nič v zlom, len som si neodpustil ...
17.08.2014 - 20:44:02
00
farebna kombinacia naozaj pekna a nie tuctova :) prvu by som vymenil omotavku. za oranzovu, aby tam nebola obycajna seriovka.

Ramon1 na cenu Ferrari sa skutocne nepyta. ale kedze Pinarello nie je Ferrari medzi ziletkami ani zdaleka, tak to nemoze byt predsa tajomstvo pri 7-tisicovom bicykli ;)
17.08.2014 - 21:03:28
00
jedine co sa mi na pinarelach lubi su tie farebne kombinacie co chvalim aj pri tomto ale tie ich vlny nemusim :D nova f8 uz moze byt konecne dostali rozum :D

ppv co hadam nechces menit cannodela?

mne slo len o porovnanie so svojim...viem , ze mi ho prakticky nik nekupi za cenu ,ktoru by som chcel..hlavne nie tu na SK- v Cesku je vacsi zaujem o tuto znacku..aj ju dokazu zaplatit..tak isto je to aj s Dogmou..ja menim cestaky zatial kazdym rokom ..rad skusam nove - poskulujem po DA DI2-11SP..
17.08.2014 - 21:20:28
00
Dovo polemizovať by sme mohli do rána, ale toto fórum tu nieje od toho...Každí má svojho favorita, vec vkusu a preferencií je osobná vec... Je to jedno či sa pýtate na cenu za Ferrari, luxusné hodinky alebo na bicykel, ktorý stojí V základe niekoľko tisíc €... Je to proste bonton. Ak máte na vec odlišný názor , samozrejme to akceptujem. Ja osobne sa však K otázke ceny pre mňa z pochopiteľných dôvodov nebudem vyjadrovať a ani dotazovať diskutujúcich.
17.08.2014 - 21:21:25
00
ked nema clovek v nohach moze mat aj bajk za 20 tisic, osobne si myslim, ze nema vyznam pre hobby cyklistu kupovat bajk drahsi ako 2000 € Ibaze by nevedel co s peniazmi :D kazdy to samozrejme vidime rozdielne ;) to teraz vseobecne, nenarazam na majitela Dogmy ani nikoho ineho.
17.08.2014 - 21:26:41
04
možeš mať pod zadkom aj raketu keď nemaš kondičku je ti to prd platne.
17.08.2014 - 21:29:45
00
Dovo polemizovať by sme mohli do rána, ale toto fórum tu nieje od toho...Každí má svojho favorita, vec vkusu a preferencií je osobná vec... Je to jedno či sa pýtate na cenu za Ferrari, luxusné hodinky alebo na bicykel, ktorý stojí V základe niekoľko tisíc €... Je to proste bonton. Ak máte na vec odlišný názor , samozrejme to akceptujem. Ja osobne sa však K otázke ceny pre mňa z pochopiteľných dôvodov nebudem vyjadrovať a ani dotazovať diskutujúcich.

polemizovat mozme, ale fakty su fakty minimalne z investicneho pohladu. kym Ferrari kupou zacina svoju hodnotu zvysovat, seriove Pinarello ju naopak straca. zial tvoje rychlejsie ako kromusove. preto mi prislo take porovnanie minimalne usmevne :) keby si kupil Firefly alebo nejaky podobny sperk, potom by bol bonton na mieste.
chapem vsak, ze slovensku zavist nikomu netreba. len v tom pripade sa netreba chvalit vobec ;) ale ok, beriem :handshake:

steeve83 mat pod zadkom raketu, tak na kondicku naozaj prdim :lol:
17.08.2014 - 21:34:51
00
Di2 dura ace si veľmi chvália že vraj nič lepšie nejazdili no ja som toho názoru kde je elektrika bude sa čosi ***** :-) čo sa týka ceny ešte som sa nestretol s predajňou kde by sa nedalo dohodnúť okrem potravín ja mám chorobu všade pýtať zľavu. Ceši sa majú o niečo lepšie preto aj viac dajú no aj tak najlepší je TREK :D mňa sa tiež dnes jeden pán pýtal keď videl bicykel že koľko to stojí odpovedal som že veľa ono pre niekoho veľa pre iného čože to je
17.08.2014 - 21:39:28
02
(niekto) kolko stal ten bicykel?
(ja) ako Vase auto
vacsinou, kym dotycnemu dojde, uz som prec :)
ale obcas natrafim na inteligentnych zvedavcov
(niekto) ved ja mam stary srot, nedostanem zan ani x100 alebo x1000.
(ja) myslel som to, ktore si kupite za vodou na druhom brehu ;)
17.08.2014 - 21:52:45
01
Ved toto...Trek :D
17.08.2014 - 21:55:43
01
keyboard_arrow_up