Skladal som si cesťák na tiagre ale mám problém s radením, neviem zistiť či je na dvoj alebo troj prevodník. Má 4 polohy. Teraz tam mám trojprevodník 105-ku. Horkoťažko sme to nastavili, tak že na strednom prevodníku sa dajú nastaviť dve polohy (neviem či to sú mikroindexy???). Ak by niekto vedel poradiť budem rád. Dám aj ďalšie info ak bude treba alebo foto. Vďaka. Milan
10.07.2010 - 21:04:47
00
mam meridu na tiagre dvoj prevodnik, a su tam medzi polohy, napr mam na malej pile v predu a na velkom v zadu teda najlahsi prevod a ked prehadzujem na mensie pastroky v zadu tak retaz zacne uz napriklad na štvtom pastorku škreť o prevodnik tak musim prevodnik posunut packou na medzi polohu, nepreradim ale musim cvaknut packu na tu medzipolohu, cize ja mam dva velke kroky a dva mensie kroky spolu teda mozno tie 4 polohy co spominas
10.07.2010 - 22:13:26
00
Je to uz davno co som jazdil 3-prevodnikovu Tiagru.Pokial ti ale paky radia na vsetky prevodniky tak mas spravne paky.
Co si pamatam myslim ze som mal 2 polohy na najvacsom ? prevodniku alebo na strednom. Uz je to 7 rokov a jazdil som to len jednu sezonu. Najmensi prevodnik ale na tuti nemal mikroindex.
10.07.2010 - 22:19:24
00
Vdaka, mne sa to javí skôr podľa diva, este keby som vedel kolko polôh má tiagra na trojprevodník, radí to síce na všetky píly ale je to úplne na tesno ako keby tam nebola ani desatina milimetra rezerva. Na najmenšiu pílu mi to prehodí len po rovine, trochu kopec a už je problém, pokiaľ by som to nastavil tak aby mi to zhodilo na najmenší prevodník aj pri trochu záťaži tak na najvyšší to už nepôjde. A včul buď múdry. Keby bol niekto ochotný mi na mrknúť najlepšie okolie ZV bolo by to super, ale ak by to bolo aj ďalej dačo by som vymyslel. Milan
11.07.2010 - 13:43:36
00
Tiež jazdím tiagrový trojstred - aj u mňa má stredná a veľká píla dve polohy. Prakticky ale využívam tie v poradí "druhé", lebo na prvom (hneď po preradení) to hrkoce.
12.07.2010 - 09:08:14
00
keyboard_arrow_up