Nebol by si len in , ale určite by si získal na pohodlí a pri Tvojej hmotnosti by to platilo asi dvojnásobne :-) Ale načo by si do toho rámu dával to čo tam nepatrí a keď budeš kupovať nový rám , tak možno by bolo dobré , keby si tam mohol aj 28mm šírku nasadiť. Len si treba určiť priority dopredu , aby si potom nemusel zbytočne improvizovať a skúšať tam dávať to , čo tam nepatrí :-)
07.03.2017 - 12:38:05
00
Už som z toho značenia starších galusiek od vittorie úplný blb. niekde vidím Vittoria Corsa EVO CX (Kevlar a SiO2 3D Compound) inde zase len Vittoria Corsa CX (ISO grip Pro series) jedny majú podľa obrázkov bledú tkaninu druhé čiernu, jedny majú červený odnímateľný ventil druhé klasický, máte v tom niekto jasno?

napríklad tu, https://www.merlincycles.com/vittoria-corsa-cx-tubular-road-tyre-700c-61745.html
na jednom obrázku je Corsa EVO na druhom už len Corsa CX, podľa popisu majú asi tú Pro seriu, objednával odtiaľ niekto?
11.03.2017 - 01:37:12
00
Ahoj. Chcem sa spýtať. Je lepšie si GALUSKY lepiť lepidlom alebo obobstrannou páskou? Vďaka za odpoveď
11.03.2017 - 11:34:34
00
citaj, citaj
11.03.2017 - 14:51:51
00
Tak veru. Čítaj, čítaj, všetko tu je spomenuté. A okrem odpovede na tvoju otázku sa dozvieš aj mnoho iných užitočných informácií.
11.03.2017 - 20:09:41
00
[quote="@1216709"]Už som z toho značenia starších galusiek od vittorie úplný blb. niekde vidím Vittoria Corsa EVO CX (Kevlar a SiO2 3D Compound) inde zase len Vittoria Corsa CX (ISO grip Pro series) jedny majú podľa obrázkov bledú tkaninu druhé čiernu, jedny majú červený odnímateľný ventil druhé klasický, máte v tom niekto jasno...

stručne odpoviem si sám čo som sa dočítal, Vittoria Corsa EVO CX (Kevlar a SiO2) do roku 2013 mizerný a údajne až nebezpečný grip za mokra, červený odnímateľný ventil. Vittoria Corsa CXiii (ISO grip Pro series, Pro Tour) od rok 2013 vylepšená zmes isogrip do sucha aj mokra,lepšia váha, štandardný ventil. Škoda už tej dosť vysokej ceny novších graphenov, vcelku rád by som ich vyskúšal, ale keď sa pozriem dozadu aký pech mám na divné defekty tak radšej nie.
12.03.2017 - 21:46:44
00
Po dvoch rokoch pouzivania galusiek TUFO Elite Ride 25 mm dnes idem dat nahodit Tufo Hi-Composite Carbon 25mm. Som zvedavy na odolnost voci defektom a km najazd na nich. Cenovy rozdiel voci Elite Ride je markantny tak ma zaujima aj kvalitativny rozdiel. Ak sa neosvedcia vratim sa spat k Elite Ride.
13.03.2017 - 07:36:24
00
Lakko a kolko si na Elite Ride najazdil? A co sa tyka defektov? Vdaka za odpoved.
13.03.2017 - 10:44:14
00
Elite Ride sa veľmi rýchlo zderú, majú mäkkšiu hmotu (za to v daždi sú lepšie), ako HiCC, tie ti vydržia oveľa dlhšie. Na HiCC som osobne ešte defekt nedostal. Len treba vedieť aj jazdiť, keď s nimi budeš chodiť po krajnici a kamienkoch, tak tie nepomôže aj keď budú mať TPI 500.
13.03.2017 - 16:43:10
00
no ja tento rok už dva defekty... ale sám som si to privolal pri debate s kolegom, keď sme rozoberali minulú sezónu, kde trpel na defekty a ja som nemal žiadny, tak hovorím, že mňa to teraz dobehne a aj sa tak stalo.... oba pravdepodobne od ostrého posypového materiálu... jeden som nelepil, prišlo mi to škoda bombičky, keďže som bol len 7 km od domu a viacmenej len dolu kopec a druhý som lepil, samozrejme tmel po vyše roku vozenia v podsedlovke z polky vytuhnutý, ani nechcel vytekať cez to hrdlo, našťastie som mal pri sebe striekačku s olejom, tak som ju použil na tmel a zabral..
13.03.2017 - 17:01:14
00
Mne sa tiez podarilo v sobotu pocas vyjazdu TATRY - KOSICE pichnut tak nestastne, ze to tmel nechce podrzat. Vzdy ked kupim novu galdu tak ju do 2 tyzdnov pichnem. Nasledne po zalepeni drzi az do smrti. Zial tentokrat to uz galda nerozchodi :(
13.03.2017 - 18:01:20
00
možno skúsiť taký ten knot ako teraz fičí na MTB bezduše, otázka ak by to aj fungovalo, aké by to bolo spoľahlivé z dlhodobého hladiska, asi len vyskúšať
13.03.2017 - 18:12:25
00
Hej premyslal som nad tym. Akurat, ze ja som sekol galusku v mieste ako sa lepi na rafik. Nestastne odletel ostry kamen. Tam je velmi taze dostat tmel, kedze ten rotuje najma po behuni :(
13.03.2017 - 18:23:36
00
Skús podržať koleso vodorovne , tak aby sa Ti tam ten tmel dostal , trošku počkaj a potom fúkaj. Možno sa Ti s tým podarí ešte niečo spraviť . videl som to v jednom inštruktážnom videu . keď ho nájdem, postnem Ti ho :-)
13.03.2017 - 18:32:08
00
jozin1 napísal:
Lakko a kolko si na Elite Ride najazdil? A co sa tyka defektov? Vdaka za odpoved.

Elite Ride 25 na zadnom kolese vydrzala cca 5000 km, na prednom 14 000 km. Moja vaha je cca 85-88 kg. Defekt na zadnom ani jeden na prednom jeden. Mam vsak smolu, ze ked vymenim zjazdenu galusku za novu tak ju casto prerezem na ceste. Minuly rok som takto rozrezal 2 tyzdne staru ER, presiel som po niecom kovovom co som ani nevidel na ceste lezat a uz som siel po rafe. Vraj je tato HI-C trocha uzsia ako ER (obe 25-ky) lebo ta mi pri seknutej galuske a potrebnom nudzovom dojazde suchala o ram.
13.03.2017 - 18:38:47
00
keyboard_arrow_up