To bolo na tých starých I-Geniusoch a Fortiusoch, ktoré mali elektromagnetickú brzdu, na tomto novom Geniuse je motorová brzda a reálne robí stúpanie 20 %, aj reller-sk mi to potvrdil. on má ten trenažér.
09.08.2015 - 14:16:31
00
Neviem ako je to s elite ale na Tacx sa daju videa aj stiahnut cez torrenty. Ja ich mam 50.


Ja mám Tacx i-flow a tiež Tacx i-vortex. Používam to pravidelne 5ty rok
Ak môžem,chcel by som sa opýtať na jednu vec k tým videám.
Pri inštalácii vide vždy musím vložiť kód licencie. Inak nieje možné video spustiť. Ako to teda je s tými torrentmi ? je pri každom stiahnutí dajakým spôsobom vygenerovaný nový licenčný kód?
Tiež som nikdy nemal možnosť vyskúšať,či licenčný kód je možné použiť pri viacnásobnej inštalácii,nemáš s tým náhodou skúsenosti ?
Vopred ďakujem
21.10.2015 - 19:37:45
00
Dávam to sem, keďže tu chodí viac žiletkárov, ako do vlákna určeného pre príslušenstvo. Skúsenosti s týmito trenažérmi asi nemá veľa ľudí, keďže ceny sa pohybujú okolo 1000€ +-, ale predsa ak by sa niekto našiel, privítam každú reálnu skúsenosť, taktiež aj softwarové vybavenie (ktorá značka je na tom lepšie) a vybavovanie reklamácií. Jedná sa konkrétne o najvyššie modely Tacx i-Genius t2000 a Elite Real Turbo muin.


Podľa inzerátu v ktorom ponúkaš NEO smart usudzujem že si na ňom asi už niečo odjazdil. Môžeš sa prosím podeliť o tvoje skúsenosti a postrehy k tomuto trenažéru ? Táto problematika ma nesmierne zaujíma ,lebo som vášnivým vyznávačom tohto druhu tréningu. ročne odjazdím na VR trenažéri okolo 150 hodín
21.10.2015 - 19:45:50
00
Aj dnes som na ňom jazdil, je to to najlepšie čo som doteraz mal, perfektný trenažér, len bohužiaľ nemám peniaze na nový notebook, za trenažér som vysolil 1480 Eur a keď mi došiel zistil som, že mi seká video, keď som chcel točiť, môj noťas má slabú grafiku a procesor, takže potreboval by som na plné využitie tohto trenažéra aj silnejší, oveľa silnejší notebook a ja som zase maximalista, tak už by som zobral taký aby mal dosť silný výkon na niekoľko rokov. Preto ho radšej teraz predám a o pár mesiacov, keď budem mať dosť peňazí aj na noťas, tak kúpim zase tento trenažér, aj notebook. Možno dovtedy pôjde cena trohu dole, teraz je to horúca novinka, tak nech ho využije niekto, kto má k tomu aj postačujúci notebook. Takže momentálne na ňom jazdím, pričom je skvelé, že sa dá využiť aj s mobilom cez Bluetooth. Stiahol som si Tacx trainer software a cez mobil si mením jeho odpor, v tomto prípade nemusí byť ani zapojený do siete, tým že točíš, vyrábaš elektrinu na jeho funkčnosť, ale nebaví ma takýto tréning, že nevydím na displayi video s traťou a kúpa notebooku by ma momentálne odrovnala, pretože taký ako chcem stojí okolo 1800 Eur a to je už pálka.
21.10.2015 - 20:58:41
00
A aký software je k tomu trenažéru ? Nie je to štandardný TTS4 ?(Tacx training software 4) . Lebo mne tento softvér,dokonca verzia Advance aj s videami aj s virtuálnou realitou funguje bez chybne na noťasi ktorý stál cca 550€. Myslím že jedinou podmienkou pre správne fungovanie TTS4 je nezdieľaná grafika.
21.10.2015 - 21:28:49
00
Práveže mám zdieľanú Intel 4000, ktorá je v procesore. Myslel som, že keď mi neseká normálne film, tak nebude ani video. Ale cez mobil ide perfektne, pridám si pekne watty a za sekundu mám zvýšený odpor na trenažéri. A navyše je veľmi tichý, fakt počujem iba cvrlikajúcu reťaz a minimálne trenažér. Pekne sa aj nakláňa do strán, keď idem zo sedla alebo zaberiem do pedálov pri odpore. Staršie trenažéry, kde máte napevno upevnenú zadnú stavbu nemajú veľmi v láske karbónové rámy, sám som skúšal a tak sa mi ohýbala sedlová trúbka až som sa báll, že mi praskne.


Naposledy upravil Strejdo dňa 21.10.2015 - 22:05:38, celkovo upravené 3 krát.

21.10.2015 - 21:47:16
00
Ja mám momentálne ako trenažérový bicykel "ocelák" :) ale jazdil som na trenažéri aj karbon a osobne som nemal opisovaný problém. Ono asi tiež bude pravda že nieje
karbon ako karbon.Ale ak ma to bude baviť rovnako ako do teraz ,tak keď "rozšlapem" svoj vortex ,tak si kúpim tiež taký "bezkolesový"
Ešte k tomu sekaniu videa... TTS4 ponúka možnosť predvoliť prehrávač. Video player 1.0 alebo 2.0 . Verzia 1.0 je vhodná pre menej výkonné počítače.
21.10.2015 - 21:57:34
00
Nie karbón ako karbón, ale skôr tvar rámu, či je sloping alebo nie. Ja mám dosť veľký sloping, preto mi pružila sedlovka.
A to toho TTS4 som automaticky navolil video player 2.0, skúsim tu 1.0 verziu.

Prílohy:

IMG_20151021_220709.jpg
IMG_20151021_220709.jpg 191.49 KiB thumb_up0thumb_down

21.10.2015 - 22:09:15
00
Lastwarrior napísal:
Podľa inzerátu v ktorom ponúkaš NEO smart usudzujem že si na ňom asi už niečo odjazdil. Môžeš sa prosím podeliť o tvoje skúsenosti a postrehy k tomuto trenažéru ? Táto problematika ma nesmierne zaujíma ,lebo som vášnivým vyznávačom tohto druhu tréningu. ročne odjazdím na VR trenažéri okolo 150 hodín

Nakoniec som už kúpil aj notebook a využívam trenažér naplno. Perfektná vecička, nikdy ma tak nebavilo točiť na trenažéri ako teraz. Síce som teraz vyšťavený z peňazí, ale telo mi to odplatí vyššou výkonnosťou, takže vôbec neľutujem tú investíciu. Zima trvá cca. 4-5 mesiacov a pri trénovaní na takomto ternažéri sa ti tréning vôbec neznechutí, každý deň si vyberiem inú trasu, zaznamená mi čas za aký som ju prešiel, pri akých tepoch, wattoch, o mesiac si ju môžem prejsť zas a porovnať, či som sa zlepšil. Teraz síce nejazdím podľa vídeí, iba si nastavím konštantý odpor cez mobil a trénujem základnú vytrvalosť, aby som mohol neskôr šľapať aj 20 % stúpanie bez toho, aby som neskončil na 0km/h :DDD.
19.11.2015 - 14:31:15
00
Moje pocity boli veľmi podobné keď som si pred 4 rokmi kúpil i-flow . Jazdil som hlavne virtuálnu realitu. Celé Valeggio som mal prejazdené hore-dole v každom počasí. Teraz mám
i-vortex a jazdím hlavne videá. Mám odhadom tak 800Km trás. Aktuálne používam projektor a počas tréningov počúvam cez internet rádia ktoré sú z oblasti,z ktorej aj daná trasa.
80% tréningu aeróbne. Tento rok na trenažéri cca 3500 Km tj cca 160 hodín :D Rekordne najdlhší tréning 4h:03 min :D Trasa klasiky Milan-San Remo,posledných 85 Km
19.11.2015 - 21:25:02
00
Caute. Da sa stiahnut TTS4 softwer y nejakeho torrentu a pouzivat soft aby som neplatil za to ani cent? Pred mesiacom som kupil Tacx T2220 FLOW ale ktomu nie je softwer len trenazer. Za kazdu radu vopred dakujem.
24.11.2015 - 12:41:51
01
Určite da, ale toto nie je Warez fórum.
24.11.2015 - 12:51:49
00
Ked si niesi isty, tak nepis "urcite", potom je forum zasrate nepravdami a polopravdami, tak ako to nieje warez forum, nie su tu povelene ani spami. costa 69, nie, neda sa pouzivat. Stiahnut sa da, ale licencia je ku konkretnemu PC, takze aj keby si mal doma dva pocitace, pojde ti iba na jednom. Ináč costa69, mám ešte navyužitý kupón so zľavou na kúpu tohto softwaru spolu s ANT+ vysielačom, ktorý stojí na tej stránke z Holandska odkiaľ som kupoval trenažér asi 130 Eur, kupón má hodnotu 50 Eur, takže soft by ťa vyšiel na 80 Eur + poštovné.
24.11.2015 - 13:42:57
01
Mam Bushido a k tomu kupeny TTS4. Ten soft je neuveritelny odflakany. Keby fungoval ako ma, tak by to bola parada. Videa, virtualna realit, alebo len vytvorenie si treningu atd... Upload na stravu, trainingpeaks... Lenze s kazdym updatom sa nieco pokazi. Prestane ist upload, kde tu to crashne, nevie najst hrudny pas na tep, atd... Stale nieco... Najnovsi update mi sposoil, ze to cele padne ak som pripojeny na net. Rada od supportu: Nech trenujem nepripojeny na net :)))
28.01.2016 - 21:02:05
00
Ja mám bushido pripojené na tablet a zatial to slape, ako má...
28.01.2016 - 21:25:21
00
keyboard_arrow_up