Nebudete veriť čo sa mi stalo. Na hore uvedenom radení sa mi zlomila radiaca páčka pre ovládanie prešmykača....čo sa s tým dá robiť ? Nejako zlepiť, alebo sa dá tá páčka kúpiť samostatne niekde nová (hocijaká čo bude pasovať) alebo musím komplet nové dual control kúpiť ? Ak hej tak to znamená, že bike bude stáť tak najbližší rok kým našetrím :cry:

Zlomilo sa to tak nešťastne takmer úplne na vrchu tak že z páčky ostal tak 1 cm a s tým sa radiť na veľký prevodník a späť nedá :cry:

Prílohy:

centaur_ergo.jpg
centaur_ergo.jpg 27.09 KiB thumb_up0thumb_down

07.08.2008 - 23:55:40
00
u sirera v brne budu mat asi novu
08.08.2008 - 06:58:38
00
prisrobuj tam dake drevo alebo co :) a nasteluj si doraz presmykacu ked to lames :twisted:
09.08.2008 - 01:01:37
00
presne to skusam...vyrobil som taku istu packu zo železa a to uz snad nezlomim ale este neviem ako to tam prisrobujem
09.08.2008 - 12:55:09
00
skús toho širera. da sa tam objednať veľa drobností - náhradnych dielov. mne by sa zišla prasknuta ocelova objimka z vnutra radiacej paky (pravej - na radenie na kazete). uvolnila sa tym jedna pruzina. ale ked som to rozobral (mama moja!) potreboval som tri ruky - aspoň, tak som skusil uvolnit protipruzinu a uz to ide normalne. predtym mi nechcelo vracat prehadzovacku z medzipolohy pri radeni na väčšie pastorky. najskor som čistil bovdeny a dokonca dal novú prehadzovačku. A NIČ! az kym som nerozobral radiacu paku. dal som naspäť aj staru prehadzovačku. ta suciastka praskla asi po druhom pade na radiace paky. bicykel spravil salto a dopadol na riaditka - na paky. chudáčik môj. :cry:
11.08.2008 - 14:01:25
00
ja to riešim tak, že vo Zvolene je jeden super obchod BIKEPRO a tam mi poradili, a povedali, že mi vedia objednať originál páčku od Campa len za cca 300sk a aj s poštovným dokopy 500sk, a kým mi príde tak tam zatiaľ nahodím na rajdy klasickú prehadzovačku starú na Favorit s objímkou a myslím, že to bude cool :D:D:D
Ale dík sa všetky rady 8)
11.08.2008 - 22:02:19
00
keyboard_arrow_up