Nekamenujte ma, mozno to patri do sekcie opravy, ale tam sa riesia tlmice, vidlice a tak. Neviem kolko ziletkarov tam chodi.

Pred casom som kupil starsi cestak na galuskach, rafik starsi mavic GP4. Chcel som novy zadny naboj a vyplet, tak som strhol staru galusku, kupodivu isla celkom lahko. Bola nalepena chemoprenom na paske ktora precnievala asi milimeter cez okraj rafika. Silno pripominala platenu pasku do MTB kolies. Cistenie trochu trvalo, ale zvladol som to.

Nechal som koleso vypliest a precentrovat a cely nateseny kupil tufo pasku, 19mm, a za chvilu bola galuska spaet.
Predna bola ale tiez takto nalepena. Tak ja - aktivista - galda dole, cistit, tufo ( inak pokryla len vnutro rafika ). a super - vyzera to cisto.
Po ale asi troch mesiacoch a asi 1000 km mi galuska sfukla pod zadkom. Hladal som defekt na behuni a nic. Galda mala si 2cm jazvu v mieste rafika. Rafik mi ozul/ohlodal skoro az prerezal galusku. Zistil som, ze je to nacate na dost vela miestach, a uz aj na prednej, takze caka ma aj tam vymena.

Neporadite, co s tym? Ako je to mozne? Mam kupit pasku co ma rozmer cez rafik? Alebo pouzit platenu s chemoprenom ako moj predchodca? Hrana rafika bola pekna a cista, bez chyby.


Dakujem za kazdu radu, vycitku a poucenie.
27.11.2016 - 16:49:08
00
Co su to za galusky? Nahodou si nezlepil tu galusku zo zakladnej pasky a nalepil bez nej?
27.11.2016 - 17:19:21
00
Hm, asi mi dochadza.... asi mas pravdu, boli to continental competition 22, a ja amater som ich odpravil
27.11.2016 - 17:33:25
00
Ono sa to da mozno ja opravit, ale nieje to jednoduche, skor si kup druhe galusky. No co slovek sa uci :)
27.11.2016 - 17:46:50
00
keyboard_arrow_up