Zdravim.
Chcem sa Vas spytat ci nema niekto skusenost z kazetou BBB, ktora by mala byt kompatibilna s campagnolo kazetou.Potreboval som kazetu s 27 zubmi a tak som si kupil kazetu BBB, ktora by malla byt kompatibilna so sadou record no ked som ju dal na orech a dotiahol tak som zistil ze podlozky medzi jednotlivymi pastorkami su uzssie a po dotiahnuti matice sa oska skoro vobec nepretacala.Myslel som ze rozdiel medzi BBB a campou bude hlavne v zivotnosti co som bral na vedomie ale ta kazeta nie je pouzitelna a predavajuci mi tvrdi opak.Mate niekto s takouto vecou skusenost?Dik za odpoved.
28.05.2010 - 10:45:53
00
Tak nakoniec mi predajca dal za pravdu ked si zmeral podlozky medzi pastorkami.
28.05.2010 - 11:52:03
00
no to by sa nemalo stavat ....malo by to sediet ....ale radsej si kup kazetu centaur alebo veloce ...lebo uz aj to BBB je dost drahe ako som posledny krat pozeral do cennika....lebo ako sa hovori campa je campa
28.05.2010 - 12:00:35
00
Myslel som ze rozdiel medzi BBB a campou bude hlavne v zivotnosti


To si ako myslel?

To že sa ti nepretáča oska nebude problém kazety, ale závernej matice. Podložky by mohli byť užšie ak sú pastorky širšie, ale to by tiež mohol byť problém.
29.05.2010 - 00:43:24
00
Ja mám tiež osobnú skúsenosť s kazetou BBB Campagnolo compatibile.Tiež som sa ulakomil na pár drobných a nakoniec som kúpil origo campu. Mne však išlo o zostavu pastorkov 11-23 10s.Nastavoval som to všelijako, vždy to radilo dobre len v jednej polovici kazety. Campa 10s má totiž rôzne hrúbky podložiek medzi pastorkami a tá BBB všade rovnaké. Nakoniec som to skombinoval tak že pastorky 11,12 a 23 mám BBB a ostatné origo Veloce. Ale aj tak starý Xenon po 15tis. km radil presnejšie.
31.05.2010 - 21:04:38
00
keyboard_arrow_up