Hosť napísal:
tak toto je rada z kategorie zlatych :D


pán guru najmúdrejší, čo sa vyzná vo všetkom v každej téme a potom príde na nejaký hnoják a skončí v druhej stovke, keď už si ma berieš do huby s príspevkom o ničom tak aspoň vecne... brzdu si povolujú úplne bežne aj profíci... jedna aktuálna zo včera, pozri v akej polohe má kwiatek ovládač na roztvorenie čelustí..

Prílohy:

17333035_881173058688031_3937820789444706304_n.jpg
17333035_881173058688031_3937820789444706304_n.jpg 180.28 KiB thumb_up0thumb_down

19.03.2017 - 19:46:51
00
Ešte taký detail, možno si neprestavil brzdu a šírky ráfikov sú rozdielne tak možno aj preto Ti to takto šúchne , hoci predtým nešúchalo , lebo tam mohla byť väčšia medzera .
19.03.2017 - 19:54:33
00
Nedavno to riesil bikeradar preco suchaju brzdy https://m.youtube.com/watch?v=i38GiPpbn9k
19.03.2017 - 20:26:08
03
Hosť napísal:
pán guru najmúdrejší, čo sa vyzná vo všetkom v každej téme a potom príde na nejaký hnoják a skončí v druhej stovke, keď už si ma berieš do huby s príspevkom o ničom tak aspoň vecne... brzdu si povolujú úplne bežne aj profíci... jedna aktuálna zo včera, pozri v akej polohe má kwiatek ovládač na roztvorenie čelustí..

klidecek uvolni sa. som trafil otlak? k najlepsim kolieskam na svete som si dovolil mat poznamocku? :D tvoj vylev v emocne zlozitej situacii o to viac pobavil.

este raz si moj prispevok precitaj, ja si neberiem do huby teba ale to ze povolenim brzdovym spalkov ani nahodou nevyriesis makke kolesa...

nebud smiesny, snad nechces porovnavat watty a sily posobiace na kolesa v sprinte Sagana a Kwiatka s hobbikom ktory sa chodi vyprdiet na hradzu a ma vykonnost este nizsiu ako ja kedze spolu obcas jazdime - pri vsetkej ucte 4volty

je smiesne ak sa kolesa pod nim ohybaju najma ak tieto kolesa "patria váhou a tuhosťou k špičke sveta "

v kazdom pripade ja som so svojou vykonnostou absolutne zrovnany a spokojny ked uz si ma TY beries do huby - 2 5te miesta v prvej sezone na ceste su pre plasaka teoretika akurat...

nemam v plane k tejto milej epizode cokolvek dalsie dodat, idem pozriet zajtrajsi profil. bude opat veselo ;)
19.03.2017 - 22:15:58
00
to vôbec nebolo o kolesách, ale o tom že si musel zrovna mna citovať a klasicky dať tvoj povýšenecký a zosmiešňujúci tón majstra sveta, keď tu ďalších x ľudí napísalo to isté.. tak som na teba reagoval tvojim spôsobom. lebo lepšie ako si tu pomôcť je si tu robiť zo seba srandičky a povyšovať sa nad niekym... potom sa tu ľudia boja aj niečo spýtať a radšej píšu SS niekomu o kom si myslia že im poradí normálnym spôsobom.
19.03.2017 - 22:31:04
01
chlapi som viac-menej rozhodnuty, ze tie karbonove kolesa vyskusam. nejdem menovat nemenovanu cesku znacku, ktora ma znova akciu, ale ta ponuka sa mi celkom pozdava. ale som z toho trochu jelen. tuto temu mam preluskanu celkom poctivo, ale aj tak potrebujem radu. urcite galusky. maju 45x25 mm a 50x21 mm. hmotnost a nosnost takmer identicka a pri mojich 72 kg to ani neriesim. ked na tie 50 mm vysoke rafy dam 25 mm galusky, bude to nejaky zasadny problem? a este vec, ktora sa tu riesila tisicktar. tufo naozaj chcu sialene vysoky tlak? galusky je lepsie nafukat par dni dopredu, nech sa lepsie nasadzaju? a este posledna blba otazka: tmel preventivne ci az po defekte? galusky som jazdil na hlinikovych rafoch pred 20timi rokmi a teraz jazdim na cestaku bezdusove plaste, takze nie som uplny laik, ale rad si necham poradit. dakujem.
20.03.2017 - 21:26:08
00
keď už túto značku, tak by som šiel do širšieho ráfika, má to spolu lepšie aero vlastnosti.. pri šírke ráfika 21mm a galde 25mm hrozí že ju môžeš ľahšie vyzuť.. tufo galdy fúkaš podľa šírky, čím užšia tým väčší tlak. nasadíš ich v pohode aj čisto nové vytiahnuté z krabice.. s tým tmelom to máš asi na osobnej preferencii, ak ho naleješ dopredu tak aj tak časom vyschne a keď ho budeš potrebovať už bude nefunkčný a tak či tak budeš musieť voziť tmel so sebou, osobne by som tmel ako prevenciu dával len v prípade žeby si chcel jazdiť nejaké hobby preteky bez mech. podpory, ak sa len tak vozíš tak ho dávaj až po defekte... treba ale dať pozor na to že niekedy ten tmel vytuhne aj v samotnej flaške a keď ho budeš napríklad po roku potrebovať, tak neposlúži.
20.03.2017 - 21:41:27
00
Šak toto.mne po roku pol fľašky nepouzitelnej.stuhnu aj iné značky?
20.03.2017 - 21:45:59
00
nenapisal si znacku, takze nevieme. mam caffe latex viac ako pol roka a vo flasi vyzera byt ok. ale ci je taky aj v plastoch, tak to netusim. asi by uz bolo na case sa do nich pozriet. hrkal som s kolesami pri poslednom umyvani bicykla, ale nepocul som ziadne zblnkotanie.
20.03.2017 - 21:56:18
00
neviem, vozil som len tufo tmely na žiletke, teraz po jednom jarnom defekte, kedy mi tiež polka nepoužitej fľašky tufo extrem tmelu vytuhla a nemať pri sebe striekačku v ktorej som mal olej na reťaz, ktorý testujem... tak by som ten tmel ani do galdy nedostal... teraz som si kúpil tento tmel http://www.mtbiker.sk/shop/servis-a-trening/lepenie-a-tmely/no-tubes-quart-tmel-solution-59-ml.html tak uvidím ako bude ten na tom časom..
20.03.2017 - 22:06:30
00
Skor ma napadlo či neni lepšie niečo ako mala vittorka pit stop v tlakovej fľaške ako sprej
21.03.2017 - 05:40:59
00
To som si tiez minule objednal, na pretek asi fajn, zas na vyjazde to je len na jeden pokus, na druhu stranu dva defekty som este na jednom vyjazde nemal a aj teraz vozim len jednu bombicku, priestorovo a vahovo to bude mat na vrch, otázka je ako to vie zalepit dieru
21.03.2017 - 07:38:06
00
K preventivnemu tmelu - ja som sice do MTB galusky dal mlieko a urobila mi fajn 'jezka'. Dovtedy som o tomto efekte necital - dozvedel som sa az ked som sem pisal o radu. Cize za mna do galusky davat tmel ako prevenciu = nie. Pouzivam cisto Tufo Extrem tmel a zatial mi nikdy nezatuhol vo flaske - ale zasa nie som si isty ci som ho nacaty vozil dlhsie ako 1/2 roku. Neotvoreny mi nezaschol ani po vyse roku - co by sa dalo aj cakat ak je spravne zabaleny v tej flaske.
21.03.2017 - 07:56:46
00
mne vytvrdol aj od nova zavrety, vozil som ho rok v podsedlovej kapsicke. predtym rok som vozil uz otvoreny a po sezone ztvrdnuty.takze Tufo uz nevozim kupil som ten sprej od Zefalu ktory udajne moc nefunguje :D zatial som nemal defekt tak neviem posudit a dufam ze to ani nebudem potrebovat. Vozim plastovky Hi-Composite Carbon
21.03.2017 - 08:04:15
00
Mne tak isto vytuhli dva neotvorene este vozene v podsedlovke, jeden mal polroka, ten bol na kamen, ani to v nom nespeluchalo... tento posledny som z casu na cas zatriasol, ci je este tekuty, aj tak to nebola dostatocna kontrola, kebo tekuty bol len v strede, kraje vyschli
21.03.2017 - 08:08:07
00
keyboard_arrow_up