Uvazujem o kupe ramu giant TCR a chcem sa Vas opytat na nazor aky ram by bol pre mna vhodny pri vyske 170cm a rozmer rozkrok podlaha ca77cm.Doteraz som jazdil giant OCR velkost M.
Novy ram ma trubku polozenu nizsie ale dlzka hornej je rovnaka a to 53.5cm.
Dik za odpoved,
02.11.2006 - 23:33:35
00
Tieto slopingove ramy od giantu zacinaju byt pre mna zahadou (ajeto ma tusim giant sloping). Videl som uz vselijake extremy. Prva vec - ak je ta trubka posadena nizsie a hlavova mufna je rovnaka, nemusi byt jej rovnaka dlzka naozaj rovnaka. Skus skor zmerat nejaku pomyselnu vzdialenost hlavovej a sedlovej trubky a tie porovnat. Uz som niekde pisal, ze podla mna je pri tych slopingoch urcujuca skor tato vzdialenost ako nejaka velkost ramu. Skus este aku dlhu sedlovku ti treba (aby to nebol nejaky extrem).
03.11.2006 - 11:38:14
00
Tonito: to "cetsckeho" malo byt cestneho? asi ano, opravil som to :wink:
03.11.2006 - 14:05:51
00
Tak som teda kupil krasny ram Giant TCR s karbonovou vidlou.Je to velkost M aku som jazdil na OCR ale je aj tak mensi a myslim ze budem nat lepsi posed a nebudem tak natiahnuty.
Potrebujem poradit s nastavenim prehadzovacky na ergo power pakach .Prosim dajte link kde si to mozem presne pozriet.Nevravim ze to nedokazem urobit ale radcej si to prejdem a potom sa do toho pustim.Vsetky veci som si uz prehodil a teraz potrebujem uz len doladit pretoze chcem jazdit na trenazeri a zvikat si na novy posed:)
Dik
06.11.2006 - 09:40:57
00
Chces nastavit prehadzovacku alebo dual? Inac ziadna veda, klasicky ako u shitmana. Pravu paku vycvakaj na najtazsi pastorok a napni lanko. Dorazovyni srobmi nastavis najvyssiu a najnizsiu polohu a srobom na rame alebo na prehadzovacke doladis chod. 10 kolo je dost citlive, sroby srobovat citlivo.
06.11.2006 - 10:14:43
00
Dik giro.....vymenim este lanka a bovdeny a spravim to...:)
06.11.2006 - 22:18:07
00
Viem ze je to prehistoricka tema ale nechcem zakladat novu s tym istym nazvom

Chcel by som kupit tento ram ale neviem aku velkost. Skusal som to porovnavat z predoslymi cestakmi ktore som mal a bud velkost 51/M alebo 53/L
https://www.planetx.co.uk/i/q/FRPXRT58AV2T/planet-x-rt-58-v2-alloy-road-frameset

mam 180cm, inseam 83 naboso

chcel by som to asi dnes objednat

dik
31.01.2018 - 13:48:17
00
keyboard_arrow_up