Drapak keď vytriezvieš, tak si prečítaj moje príspevky ešte raz alebo požiadaj niekoho nech Ti to vysvetlí.
25.05.2013 - 21:57:59
00
@canopus Ď. za pochvalu, motivuje.
Nie som veľmi spokojný, ale nedá sa aj šoférovať, aj nájsť flek, aj dačo premyslieť. Najmä, ak sa nepripravím a skape mi baterka. :envy:
Palec hore aj JKlasikárom, ktorí to neodpískali, po dopoludňajšom krupobití.
25.05.2013 - 21:59:20
00
boris.ko chlapcov z LV ze pozdravujem,dufam,ze odkazes.... spokojnost z fora za mna skvela... Duklaci si z toho spravili trening :P
25.05.2013 - 22:04:47
00
Tak este raz a naposledy... To, co si pisal Jokovi je jedna vec, a ze si mne napisal otazku, ci som v organizacnom vybore, je vec druha. Ja som reagoval iba na tu vec druhu. Ze v organizacnom vybore nie som, a ze keby si cital od zaciatku, tak by si sa ma to ani nepytal. Po precitani hned druheho prispevku v tejto teme by ti totiz bolo jasne, ze nie som jednym z organizatorov. Ak uz toto nechapes, tak uz potom fakt neviem...

Zaroven vyzyvam ludi v tejto teme, aby mi teda vysvetlili, tvoje prispeky a teba vyzyvam, aby si sa zdrzal komentov typu "ked vytriezvies...". Ak si taky frajer, ze tu vyskakujes, mozeme sa kludnes stretnut a vydiskutovat si to osobne.
26.05.2013 - 00:19:05
00
Čakám Vás na 1. jesennom bikerteste, tam si to môžete "vydiskutovať" :muscle: 26. 10. :)
26.05.2013 - 07:15:56
00
http://boriske.rajce.net/ktk_13_3_male
http://www.cyklistikaszc.sk/data/vysledky/20130526_ktk_etapove_preteky__3.etapa.pdf
26.05.2013 - 18:08:19
00
Zbytočne sa tu nehádajte... Za 10 tis. Eur trojetapák nie je možné zorganizovať, to je asi tak minimum na jednorazové preteky z kalendára UCI (kat. 2.1). To, že peniaze prišli na poslednú chvíľu sa odrazilo v účasti. A pochybujem, že niekto dal ubytovanie, stravu alebo pohonné hmoty sponzorsky. Ak mali takých sponzorov, tak im dali maximálne zľavu. Je skoro jedno, či je na štarte 25 alebo 150 pretekárov, určité náklady sú rovnaké - vypísané ceny, treba tri autá pre rozhodcov, tri neutrálne mechaničáky (možno na takýchto pretekoch nie), auto pre lekára, sanitku, zberák, ďalšie autá na prevoz regulovčíkov, policajti tiež nie sú zadarmo, rozhodcovia tiež nerozhodujú zadarmo...

A čo sa týka peňazí - každé slušné mesto, aj župa, má v rozpočte peniaze na šport. Akurát si treba naštudovať podmienky, sadnúť za stôl a napísať projekt. Tie dobré projekty, najmä dobré napísané a zdôvodnené, peniaze dostanú. Samozrejme, sme na Slovensku, takže aj kamarátske linky robia svoje. Avšak pred tromi rokmi som podal projekt na bratislavský magistrát a aj bez kamarátov (žiadni tam nie sú) sme dostali nejaké peniaze na cyklokros a potom každý rok, minulý rok sme dostali niečo aj od župy a pomáha nám aj Petržalka. Tento rok sme vyskúšali projekt na cykloturistiku - a prešiel, v Petržalke sme vyskúšali projekt na kritérium a prešiel, akurát magistrát nedal povolenie na používanie ciest a tak peniaze budeme musieť vrátiť. Škoda, lebo nejaké náklady sme už mali, zaplatíme to z vlastných...
26.05.2013 - 19:46:39
00
Boli sme v telke \o/ GBS STV
26.05.2013 - 20:10:04
00
oboy nebol si nakoniec? :( pozeram,ze chalani z LV obstojne,hlavne mlady duatlonista Kubo Meszaros paradne zajazdil,kebyze sa ide par behov,tak by bol jasne prvy :D, bombarder Kliment nehovoriac,kapitola sama o sebe :muscle: :y:


Napriek snahe som sa do Kosic nakoniec nedostal, miesto toho som si musel spravit chut v Perneku.
Levicania sli pekne uz v Krupine, len sa ich Rene riadne drz na treningoch.
27.05.2013 - 13:29:16
00
oboy co som pocul,tak obaja chalani zajazdili aj Kinok Kinaj v madarsku super.. Peto Kliment tusim 2.miesto
27.05.2013 - 14:10:25
00
Snad to tento rok vyjde :) Termin stanoveny na 5. - 7. juna http://www.cyklistikaszc.sk/sk/cestna-cyklistika/kalendar
18.01.2015 - 21:48:42
00
keyboard_arrow_up