"Armstrong bral to, čo my všetci. Bolo to EPO, testosterón a krvné transfúzie. Videl som EPO v jeho chladničke. Videl som, ako si to pichá. Viac než len raz. Tak ako my ostatní, tak, ako som to veľakrát urobil aj ja," priznal Hamilton.

zdroj: http://sport.sme.sk/c/6516435/hamilton-sa-priznal-k-spolocnemu-dopingu-s-armstrongom.html
01.09.2012 - 15:37:11
00
veď keby povedal že nič nevidel tak po ňom ani pes neštekne a noviny mu tiež nedajú ani korunu :)

CHUPACABRA :devil:

01.09.2012 - 16:14:37
00
Neuveriteľné... Ja čím som starší, tým viac zabúdam. Ale taký Hamilton (a nielen on) kedysi tvrdil, že on nič, on muzikant, on nikdy nič nesypal a jeho prichytenie je omylom laboratória. A zrazu po pár rokoch si spomenul, kedy sypal, čo sypal, s kým sypal...

Cyklistika je len jedna. Sú len rôzne bicykle a rôzne formy jazdenia na nich.
Keď ide Bratislavčan domov, tak ide do Bratislavy. Keď ide domov Blavák, tak odchádza z Bratislavy.
Wilier = W Italia Libera e Redenta

01.09.2012 - 16:50:34
00
Podla mna by mali vymazat a anulovat poradie najmenej prvych troch z TdF z celej EPO ery. Ved ako to sledujem cela spica to sosala. A neverim ze LA bol jediny cisty a este ich aj zdolal. Teraz je to uz smiesne divadlo ale treba sa k tej ere postavit odmietavo a nie kyvnut s rukou. Jasne vzdy sa daco bralo ale ta doba bola ceresnickou na torte a este sa vtedy stal z cyklistiky viac biznis ako sport. A bolo by to aj memento do buducnosti.

____
www.sportreport.sk
____

01.09.2012 - 18:32:01
00
podla mna anulovat poradie tak prvych 100....
01.09.2012 - 18:44:18
00
to by mohli anulovať všetko do roku xx.. toto fakt nemá význam, len si robia reklamu..

CHUPACABRA :devil:

01.09.2012 - 18:54:13
00
Vždy som tak rozmýšľal,že z toho majú sypať si tieto sračky po rokoch na hlavu.Taký hamilton dva krát pozitívny úplný degener...ťažko sa žije bez peňazí,ale tak treba si nájsť niečo iné.

gora ta gora Euskadi,aintza ta aintza,bere goiko Jaun Onari

Euskal Presoak Euskal Herrira

02.09.2012 - 01:11:48
00
Osobne súhlasím s tými, čo vravia, že to, čo nebolo odhalené v čase pretekov, má tak aj zostať, čiže keď pretekár nemal v tom čase pozitívny nález, je čistý. A keď je pravda aj to, čo písali tí českí pretekári, že doping sa používa v regeneračnej fáze na to, aby sa telo vrátilo do normálu, tak je tento hon na čarodejnice už úplná blbosť.
02.09.2012 - 11:08:03
00
ja som to pochopil az potom ako sme si drbli na jednom vyjazde a skoro som nedosiel domov taky som bol vysileny , na druhy den uplne cajori a nie ist v pretekarskom tempe a s usmevom na tvary ,tj kto to tak vresti nech si to skusi aspon na mesiac a potom pochopy kde je pravda a preco sa to tak muselo robit (s tou regeneraciou myslim) ....
02.09.2012 - 19:31:56
00
Môžete ho obhajovať koľko chcete. Aj to je len psí hlas do neba. Že nebol pozitívny mu pomohlo len to, že poukazoval nemalé peniaze na konto antidopingovej agentúry. Písali predsa o tom vo francúzskych novinách v roku 1999, keď aj fanúšikovia na neho vykrikovali "dopáto, dopáto"!
A som presvedčený, že bol "najväčší Dopáto" v pelotóne, keď vyhrával Tour de France, bohužiaľ.

IVAN

08.09.2012 - 21:44:13
00
pokiaľ ničo bral mali mu to dokázať hned !dneska sú všetky športy len o podvode a peniazoch a to sa týka aj cyklistiky
08.09.2012 - 21:56:26
00
indurain prečo si si dal meno podľa top šnupača 90 tych rokov?...

gora ta gora Euskadi,aintza ta aintza,bere goiko Jaun Onari

Euskal Presoak Euskal Herrira

08.09.2012 - 22:00:39
00
Indurain napísal:
Môžete ho obhajovať koľko chcete. Aj to je len psí hlas do neba. Že nebol pozitívny mu pomohlo len to, že poukazoval nemalé peniaze na konto antidopingovej agentúry. Písali predsa o tom vo francúzskych novinách v roku 1999, keď aj fanúšikovia na neho vykrikovali "dopáto, dopáto"!
A som presvedčený, že bol "najväčší Dopáto" v pelotóne, keď vyhrával Tour de France, bohužiaľ.

já sem přesvědčený že si totální de..l, ale protože to nemůžu dokázat tak to nerozkřikuju do světa. A jestli zobal nebo ne je mě úplně fuk tak jak všichni ostatní v pelotonu, jinak věřím tomu že bys kontrolou taky neprošel, si ani nedovedeš představit co všechno je považováno za doping

Mačka 2:0 Schmolke :-D

08.09.2012 - 22:03:45
00
:D Kubad,100% súhlas.
08.09.2012 - 22:14:24
00
tiež súhlasím a stále si myslím, že tu vlastne vôbec nejde o LA, cyklistiku a cyklistov, ale o inštitúcie a papalášov, ktorí sú akože najdôležitejší a jeden druhého presvedčujú, kto je dôležitejší (a tým potrebuje viac peňazí).
09.09.2012 - 07:18:36
00
keyboard_arrow_up