Lance by mal zacat rozpravat ale to by mu mozno islo aj o krk!Zani ma pravdu!Za vsetkym hladaj peniaze, zavist a nenavist.
22.10.2012 - 13:10:32
00
http://sport.aktualne.centrum.cz/verdikt-o-dopingu-lance-armstronga/r~bbe001a01c2111e2b61e002590604f2e/

UCI kričí VINNÝ...

...akurát to, čo v tom smrdí, sa im nejako nedarí zamaskovať...

..mám pocit, že pravda je niekde inde a časom príde...
22.10.2012 - 13:21:06
00
To je ako s korupciou. Systém ťa k tomu donúti, a keď ti na to prídu, tak ťa zavrú.
22.10.2012 - 13:34:57
00
By ma naozaj zaujimalo ako to Lance ustoji a ci nedopadne ako Pantani!Je skoda takto koncit karieru...:(
No s jedlom rastie chut a on nemal dost nikdy!
22.10.2012 - 13:35:33
00
Pravda vyjde na povrch len ked sa nas Lance prizna :) bud zosalie a bude zatlkat az do konca alebo konecne ukaze charakter a prizna sa (pretoze uz je teraz jasne ze je k comu ze ...). A moze nabonzovat aj cele byvale vedenie UCI :) to bude ta prava revolucia

Keby sa po skonceni kariery priznal hned tak mohol vyjst este aj s cistym stitom, povedal by ze sypali vsetci musel som aj ja, doba bola taka ... Ludia by zanadavali a odpustili mu... ale takto ...
22.10.2012 - 13:40:43
00
aha takže inými slovami prvým bonzákom mohol byt lance a teraz by nebol vinník ale obeť :) občas žasnem
22.10.2012 - 13:43:30
00
myslel som tym ze mohol povedat ze sam dopoval, nikto by sa nepytal na inych ... mysliet ze naozaj nesypal v tej dobe mohol iba naivny blazon ;)
22.10.2012 - 13:47:28
00
pointa by mala byť v tom, že keďže ho nenachytali vtedy, tak mu majú dať pokoj ... a ak majú pochybnosť tak trestať majú tých čo robili tie kontroli povedzme že úmyselne núspešné
22.10.2012 - 13:49:00
00
lapaloma....presne tak!!!brali peniaze za robotu,ktoru robili pekne na hovno!!!!7 rokov!


Naposledy upravil tonito dňa 22.10.2012 - 14:00:06, celkovo upravené 1 krát.

22.10.2012 - 13:59:11
00
zani,ale iste,že je v tom hlavne veľa osobných nevybavených sporov medzi la a jeho bývalými spolupracovníkmi.inak by sa nikdy nič nedostalo predsa von.keď proti nemu svedčil aj taký hincapie tak tam tie vzťahy museli byť veľmi zlé.akurát,že im už o nič nešlo nikdy v podstate relatívne nič podstatné nevyhrali.väčšinou nosiči vody.
znova to poviem,nepáči sa mi farizejstvo a to neuveritelné osvietenie vlastného svedomia na konci kariéry,alebo výmenou za beztrestnosť.
armstrong tam 7 krát bol a 7 krát to vyhral,to sa ***** nedá cez žiadny doping.
to,že ide v prvom rade o peniaze,tak je to vždy.
22.10.2012 - 13:59:51
00
Nech potom vratia premie a zarobky aj predstavitelia UCI co inkasovali za to ze nedokazali za 7 rokov nic dokazat.....ved kazdy z nich moze vdacit aj LA za to ze tam vobec bol a vyhraval.Pritahol nskutocne peniaze a ludi na TDF a toto sa mu zapriet neda.
22.10.2012 - 14:02:57
00
Problem je ten ze UCI as sama seba nepotresta :) hlavne ked predchadzajuci prezident UCI je mentor toho terajsieho... Aj preto ten cely humbuk dnes.. Toto rozhodnutie sa dalo ocakavat, UCI sa asi boji tak spravia vsetko preto aby to cele co najrychlejsie skoncilo, ziadne dalsie vysetrovania, procesy.

Co sa tyka vysporiadania s minulostou, suhlasim ze niektore veci mali nechat na pokoji, napr teraz idu do piatku v UCI rozhodovat ci od Armstronga maju narokovat nejake peniaze z vyhier naspat (co je uz teraz fakt blbost). Na druhu stranu je vzdy dobre vediet pravdu, alebo z tvojho pohladu nie? Takisto aj fanusikovia si zasluzia poznat co naozaj bolo za vitazstvami (a nemyslim len Armstronga, vsetkych). A suhlasim ze nech idu kludne aj po Indurainovi a spol (dalsi typicky EPO sypac, Lemond, Hampsten a spol. to povedali pekne, ze jeden rok boli top s ich VO2max a zrazu dalsi rok su priemer ... Novaa doba.)
22.10.2012 - 14:05:12
00
celé to nie je vôbec o dopingu...tí čo začali rozprávať velmi dobre vedia prečo to spravili.aké vzťahy si počas kariéry vytvoríš tak sa ti to potom vráti.to je celé.
buď si istý,že keby bol v tej dobe s jeho tiutulmi hocikto iný tak sa nič šetriť nebude,pretože toto je len vrchol celého systému.potrebujú jedného utopiť umyť si ruky a ideme ďalej...nič sa nezmení.
22.10.2012 - 14:12:51
00
to je na tom to smutne - pokial nikto nebude sliapat na krk UCI s tym ze preco to cele dovolila, tak to naozaj asi nebude mat odozvu. Uvidime, este nemusi byt vsetkemu koniec! Zatial sa zda ze vysetrovania USADA pojdu dalej, ci si niekto dovoli zautocit aj na duo Verbruggen & McQuaid priamo ...
Rabobank viacmenej povedal ze sa stahuju z profi cyklistiky, pretoze system je prehnity az do samotneho vedenia a nevidia nejaku sancu na napravu...
22.10.2012 - 14:16:12
00
Zacitujem z článku:
"UCI dále potvrdila, že Armstrong byl v minulosti testován přesně 218krát, nikoliv tak ve více než pětistech případech, jak sám tvrdil. Ovšem ani McQuaid nepotvrdil žádný pozitivní dopingový test bývalého cyklistického esa.
"Jediný problém s Landisem je, že tvrdí, že se zametly důkazy o pozitivním Armstrongově testu, přitom ale žádný pozitivní test neexistoval," oznámil McQuaid, který tak narážel na údajné pozitivní testy Armstronga ze závodů Kolem Švýcarska 2001 a Dauphiné Libéré 2002."

To znamená, že ho neprichytili a zároveň je vinný :tmi:
22.10.2012 - 14:17:40
00
keyboard_arrow_up