LIVESTRONG
Podľa mňa tu ide o myšlienku a nie komu konkrétne tu na slovensku pomohol :!:

A či už dopoval alebo nie - u mňa je to bojovník už len pre to, ako vydrbkal s rakovinou :hai:


Naposledy upravil Lubik dňa 19.01.2013 - 19:38:44, celkovo upravené 1 krát.

19.01.2013 - 12:58:35
00
janosik: :n:
predpokladám, že vychádzaš zo slovenských reálií, to by Ťa trošku ospravedlňovalo...
19.01.2013 - 13:16:30
00
ale slovaci to odpozorovali prave od zahranicnych gaunerov ...ja len tolko ku nadaciam
19.01.2013 - 13:25:32
00
pokiaľ máš nejaké konkrétne skúsenosti, kľudne napíš. Žil som nejaký čas v zahraničí a podľa mojich skúseností tam veci fungujú trochu ináč ako tu.
19.01.2013 - 13:28:16
00
no to si prave len myslis ale nic konkretne nemam na mysli , len som to pocul a viem ze je to pravda ....iba cas mi moze dat za pravdu
19.01.2013 - 13:30:27
00
Mám to teda chápať tak, že keď sa vo svete stane veľké nešťastie typu zemetrasenia alebo tsunami a nabehnú tam organizácie typu British Red Cross alebo Médecins Sans Frontières, tak to robia len kvôli daňovým únikom?
19.01.2013 - 13:34:41
00
presne takto to nemas chapat ,ale kazdy si tam doplni to co sa mu paci ...jasne ze si urobia svoju robotu ale ti co ich sponzoruju myslim firmy si takto uleju pekne peniaze ale sak dobre ked veris ze svet je krasny a cisty nedaj si to vziat :)
19.01.2013 - 13:36:46
00
ja som asi nechápavý - tí sponzori si žiadne peniaze neulejú, akurát z toho, čo dajú nadáciám, neplatia dane. A to je podľa mňa v poriadku, pokiaľ sú tie prostriedky naozaj vynaložené na účel, na ktorý boli určené, prečo by do toho mal pchať nos nejaký štát? Ďalšia vec je, že v zahraničí je bežné dávať peniaze na charitu (myslím obyčajných ľudí, nie veľké spoločnosti) - tí si samozrejme tiež môžu potom znížiť daňový základ. Je toto problém?

Ospravedlňujem sa všetkým za tento offtopic, len sa mi nepáči tento "slovenský" pohľad na svet... :(
19.01.2013 - 13:50:02
00
Tiež si myslím,že LIVESTRONG je o niečom inom ako o dopingu.
Lubik naramok nosím aj ja ďalej a dres používam ako "sviatočný" a neviem prečo by som to mal meniť.
Matt :y:
Čo sa toho prínosu pre SK týka tak si myslím,že určité sumy z nadácie išli aj na výskum proti rakovine.Takže ak pomohli len o krôčik v boji proti chorobe tak je to OK.U nás sa možno lieky a postupy budú aplikovať neskôr ako v USA, ale dostanú sa .To je dôležité!!!
19.01.2013 - 14:48:48
00
Nebuďte naivní, čo to tu trepete o pomoci chorým na "cancer". K...va, a komu ten dopovaný sráč pomohol tu, u nás na Slovensku? Išlo mu len a len o peniaze. Ja som to už dávno tvrdil, že bol nadopovaný a div ma "KUBAD" označil za debila a teraz je ticho a ani nepípne. Tak, Kubad, mal by si sa ospravedlniť. Kde si?



ty vole to je demence - nikde sem nepsal že byl čistý, psal sem že ho nechytily tím pádem "čistý", že se přiznal je jeho věc asi to má kurevsky spočítané co má udělat, že zobou všichni jeden vedl druhého je další věc, bez dopingu to nejde, a je to jen o tom kdo to přestřelí a koho chytnou tak nevím o co ti jde zakový prostě vrcholový sport je, a myslíš si že bys ty u dopingové kontroly prošel?
19.01.2013 - 15:20:49
00
Nuz a ja mam prilbu pomalovanu rocnikmi jeho vitazstiev, jeho menom a podpisom... ano, idem ju nadalej nosit :D
19.01.2013 - 16:01:54
00
mna Armstrong nezaujima kludne nech ho aj ukrizuju. Isiel do toho s tym rizikom, tak nech pika. Ale co ma znechucuje, tak to je kam to vsetko speje. Uz len dufat, aby moje decko nechcelo byt sportovcom. Mozno by som mu musel zvysit vreckove, aby malo na EPO ci ine sracky... Alebo ho dam radsej geneticky vylepsit? Hmm to je dilema. A mozno casom nebudu najlepsi ti co na sebe naozaj makaju + nejake predpoklady a talent, ale ti co maju prachy a zaplatia si kvalitnejsiu "upravu".
Tiez nechapem ako moze mat niekto radost z vitaztva, ked vie ze podvadzal. Ako si vlastne moze mysliet, ze je naozaj najlepsi?
A este jedna vec, co ti co chcu hrat cistu hru? Budu vzdy niekde v uzadi nosit bidony, alebo radsej dorovnaju sily a nieco do seba nasypu?
Ja som za to, aby to prekopali co to da, aby dostal co najvyssi trest spolu s dalsimi sypacmi a tiez timy co ich zamestnavaju. Kludne nech aj cyklistiku vylucia z OH ved toto tam nepatri (aspon podla mna).
19.01.2013 - 18:51:10
00
A ake sporty by na tych novodoboych OH asi zostali??? :D
19.01.2013 - 19:00:01
00
mna Armstrong nezaujima kludne nech ho aj ukrizuju. Isiel do toho s tym rizikom, tak nech pika. Ale co ma znechucuje, tak to je kam to vsetko speje. Uz len dufat, aby moje decko nechcelo byt sportovcom. Mozno by som mu musel zvysit vreckove, aby malo na EPO ci ine sracky... Alebo ho dam radsej geneticky vylepsit? Hmm to je dilema. A mozno casom nebudu najlepsi ti co na sebe naozaj makaju + nejake predpoklady a talent, ale ti co maju prachy a zaplatia si kvalitnejsiu "upravu".
Tiez nechapem ako moze mat niekto radost z vitaztva, ked vie ze podvadzal. Ako si vlastne moze mysliet, ze je naozaj najlepsi?
A este jedna vec, co ti co chcu hrat cistu hru? Budu vzdy niekde v uzadi nosit bidony, alebo radsej dorovnaju sily a nieco do seba nasypu?
Ja som za to, aby to prekopali co to da, aby dostal co najvyssi trest spolu s dalsimi sypacmi a tiez timy co ich zamestnavaju. Kludne nech aj cyklistiku vylucia z OH ved toto tam nepatri (aspon podla mna).
Konečne normálny príspevok k veci,nesmieme obhajovať,alebo zľahčovať podvod,ak bedeme zlodejinu podporovať,ukradnú nám aj nos medzi očami,bohužial prišla doba,ked uplatky sa premenovali na provizie
19.01.2013 - 19:02:51
00
nie, že by som nesúhlasil, ale berieš dúfam do úvahy, že TdF bola založená ako reklamná akcia?
19.01.2013 - 19:09:39
00
keyboard_arrow_up