P.Velits ma slabu casovku...drzim mu vsak palce..
nemyslim ze je az taka slaba je slabsia ako ma KREUZIGER ale ked motyka vystreli zatial straca 3 a pol minuty a po dnesku sa to moze zmenit
19.07.2009 - 11:51:18
00
Pozerám, že niektorí chlapci sú tu dosť nafúkaní. Žeby preto, že jazdia na nafúkaných dušiach, a tak to prešlo aj na nich? No neviem, zvážte si sami stupeň svojej nafúkanosti. Ja som na bicykli pretekal, takže taktika mi nie je cudzia. V 78 som bol v stredisku vrcholového športu ale zdravie mi nedovolilo ďalej pretekať.
Mňa len mrzí, ak nie je využitý potenciál efektivity. To je všetko.
19.07.2009 - 14:49:36
00
nemyslím, že by tu bol niekto nafúkaný...v podstate súhlasím s tým čo napísal Joko...dnes je oveľa dôležitejšia etapa a tu sa ukáže či včerajšia taktika jazdcov v prvej skupine bola tá správna...každopádne všetci držíme Petrovi palce... :wink:
19.07.2009 - 16:18:42
00
a peter celkom dobre obstal pekny zaver a contador ukazal kto je momentalne najlepsi
19.07.2009 - 17:21:42
00
Ten Velits uz je celkovo 23. a najlepsi vo svojom tyme, hmm.
19.07.2009 - 17:37:42
00
pekne drama, kopec slovenskych vlajok, hegemonii Astany uz prekaza iba Wiggins :lol:
19.07.2009 - 17:42:30
00
nemyslím, že by tu bol niekto nafúkaný...v podstate súhlasím s tým čo napísal Joko...dnes je oveľa dôležitejšia etapa a tu sa ukáže či včerajšia taktika jazdcov v prvej skupine bola tá správna...každopádne všetci držíme Petrovi palce... :wink:


V dešnej etape:
LE MEVEL 15. strata 2:32
VELITS 18. strata 2:36
HINCAPIE 36. strata 4:06

Každá etapa je dôležitá chlapci, a je dobré využiť každý ponúkajúci sa potenciál!
19.07.2009 - 17:55:28
00
a si si istý, že by ten výsledok bol rovnaký aj v prípade, že by Peter včera bol v tej čelnej skupine? to sú čisto hypotézy, čo keby a prečo...jednoducho to tak bolo a nič s tým neurobíš...to isté by mohol napísať každý ku tomu svojmu favoritovi...prečo nebol vtedy tam a mohol byť a podobne...tí cyklisti nie sú hlúpi a ver tomu, že sa snažia využiť svoj potenciál na maximum :!:
19.07.2009 - 20:40:12
00
Ja som na bicykli pretekal, takže taktika mi nie je cudzia. V 78 som bol v stredisku vrcholového športu ale zdravie mi nedovolilo ďalej pretekať.

Nuž, keď si bol v SVŠ, tak toho asi vieš viacej ako ja. Mne sa do strediska nepodarilo dostať. Asi preto, že vtedy ešte neexistovali... No, aby som pravdu napísal, ani by ma nezobrali, tie moje výsledky boli slabé.

Po Slovensku sa šíri zvesť, že ťa na budúci rok budú voziť Velitsovci v mechaničáku a budeš im operatívne stanovovať taktiku. Ešte to však nie je isté, najprv musia podpísať zmluvy a ich budúci team-manager musí s takouto klauzulou v zmuve súhlasiť...
19.07.2009 - 20:49:26
00
JoKo, ja sa len niekedy cudujem, ze preco ty uz davno niesi hlavnym poradcom vsetkych timov v Pro Trour ;)
19.07.2009 - 21:03:59
00
JoKo, ja sa len niekedy cudujem, ze preco ty uz davno niesi hlavnym poradcom vsetkych timov v Pro Trour ;)

Videl si niekedy príspevok, v ktorom som dával rady niektorému teamu ProTour, alebo hoci slovenskému continentálnemu? Alebo niektorému profesionálnemu jazdcovi čo mal urobiť, ako mal jazdiť?
Zvyčajne reagujem, keď sa o to niekto pokúša... Alebo napíšem vlastný úsudok na to, čo sa stalo, ako to vidím ja. Ale nerozdávam rozum ľuďom, ktorí sú za svoju prácu platení a ja sa ich práci venujem ako hobby.
19.07.2009 - 21:49:22
00
teba tu skoda... :)

a posledny prispevok sa necituje. si tu predsa uz dost dlho na to, aby si to vedel ;)
19.07.2009 - 21:52:47
00
To aby bolo jasné, na čo reagujem. A nedal si mi odpoveď na moju otázku...
19.07.2009 - 21:55:17
00
nemaj ma za blbca, ja by som pochopil ze reagujes na mna, stacilo napisat Kimlo: tvoj text...

a aby som ti dal odpoved na tvoju otazku "Videl si niekedy príspevok, v ktorom som dával rady niektorému teamu ProTour, alebo hoci slovenskému continentálnemu? Alebo niektorému profesionálnemu jazdcovi čo mal urobiť, ako mal jazdiť?"

tak odpoviem ti citaciou tvojej reakcie na Jedena:
"Po Slovensku sa šíri zvesť, že ťa na budúci rok budú voziť Velitsovci v mechaničáku a budeš im operatívne stanovovať taktiku. Ešte to však nie je isté, najprv musia podpísať zmluvy a ich budúci team-manager musí s takouto klauzulou v zmuve súhlasiť..."

mam taky pocit, ze ty si mozes srandu robit z hocikoho, ale ked niekto rovnako rypne do teba, tak je zle? ... trosku sa spamataj ;)
19.07.2009 - 22:01:25
00
Nerobím si srandu z hocikoho, len z toho, kto si to zaslúži...
A v tvojom príspevku opäť nebola odpoveď na moju otázku. Takže ak na ňu nevieš odpovedať, tak nezahmlievaj a nespamuj.
19.07.2009 - 22:20:48
00
keyboard_arrow_up