presne tak, tri tyzdne su tri tyzdne, sam Peter vravel, ze minuly rok isiel tak aby dosiel a tento rok si trosku aj zapretekal, co ho stalo sily........
najlepsi trening je pretek, vytrvalost sa ziskava vekom, len sa netreba zamladi strhat.
dolezite je dojst zivy a zdravy do Pariza.
22.07.2009 - 20:42:10
00
najlepšie by bolo v Paríži vyhrať :?:
22.07.2009 - 21:14:37
00
Contador je tazky egomaniak ci co. V poslednom kopci chcel utrhnut Schleckovcov a akurat utrhol svojho teamoveho kolegu Klodena. Este sa provokacne obzeral dozadu, reku "kde sa kua flakas, lemra, leniva, hybaj ma tahat". Potom v cieli este velkohubo rozpraval, ze ako sa s nim chceli Scheckovci dohodnut a ze ON TO ODMIETOL. No uzas, ON TO ODMIETOL. :-)
A nie som si celkom isty, ci je Alberto uplne cisty. Sposob a castost jeho nastupov sa mi nepozdava. Respektive, ze z nich vobec nie je unaveny. Taketo trhaky (forsaze) zeru strasne vela sil a on ich ma akoby na rozdavanie. No ved uvidime.
22.07.2009 - 22:11:46
00
to by bolo vcelku sklamanie ak by Contadorovi nasli epo alebo nieco take.

k tomu Klodnovi

Alberto v rozhovore povedal aj toto:

"My team had planned to attack again with Klöden on the last climb but when I accelerated, he could not follow. That's why I slowed down and tried to wait but he just failed to return."

bruyneel hovoril tusim nieco v zmysle nech nejde za Schleckovcami a zostane s Klodnom a Armstrongom. z toho som sa skoro zosypal... vidno ze u Bruyneela prevladaju osobne pocity nad triezvym uvazovanim. tiez si nemyslim ze Contadorove odskocenie bola hlupost ale ked sa na tom dohodli a Klodnovi doslo tak urcite spravil dobre ze ostal vpredu. alebo ze by sa obaval Andreasa 8)
22.07.2009 - 23:12:00
00
No po etape Contador hovoril,že mu Kloden povedal,že už ďalej s ním nepôjde lebo má dosť.Contador sa vyjadril ešte,že má s Klodenom veľlmi dobrý vzťah a chcel,aby túto etapu vyhral.
22.07.2009 - 23:31:39
00
Tu je este aj Kloden a uz ma dost - tesne pred tym co sa Alberto utrhol.
Schleckovcov sa Contador boji ako cert svatenej vody, mozno aj preto nechal dnes Franka vyhrat.
Inak Andy je moj osobny favorit, taky skromny chalan, toto napisal cca pred 2 hodinami na twitteri:
After a bad day like yesterday with jens we hat super day today frank win I m so happy for him! He s the best brother an Friend you can have

go andy go 8)

Prílohy:

25.jpg
25.jpg 87.99 KiB thumb_up0thumb_down

22.07.2009 - 23:53:21
00
Práve som dopozeral záznam z videa: Etapa ako víno. Aj dobre postavená, aj dobre odpracovaná. Takých nebýva veľa.
23.07.2009 - 00:13:17
00
.. tak Velitsovci nam koncia v Milrame, idu do Columbie ako som sa dnes rano docital na Cyklomania.sk a teda oni to maju z Cyclingnews vraj.

Aj ja to mam zo cyclingnews :D .
Manazer Milramu komentoval predlzenie zmluvy so sponzorom o dalsi rok a spomenul, ze je to fajn, ale kedze je to len o jeden rok, tak ich to stalo Velitsovcov, ktori chceli zmluvu na dva roky.
23.07.2009 - 08:03:12
00
Z toho ako som to videl v etape ja a z vyjadrení pre tlač mám pocit, že AC chcel pomôcť Klodenovi vyhrať etapu a najlepšie bolo nastúpiť Schlekovcom v závere kopca, kedy toho mali všetci dosť, ale nepodarilo sa, pretože Kloden bol na šrot. Takže AC zvolnil, aby sa Kloden chytil, no nepomohlo.
Buko neviem, ako si prišiel na to, že sa AC Schlekovcov bojí. Bol to podľa mňa "gentleman agreement", že nebude ťahať špic, čo bolo niekoľkokrát jasné z toho, že keď sa chcel niektorý zo Schlekov zavesiť za neho, tak ho posunul rukou pred seba ale nebude v cieľovej rovine špurtovať, aj keď má z týchto troch asi najlepší špurt. Nechal vyhrať Schleka, ale nedal sa odsunúť na tretie miesto. Veľký hráč - snáď nebude po TdF v DiLucovej tréningovej skupine :(
23.07.2009 - 09:37:54
00
súhlas..

inak klobúk dole pred Hincapiem - http://www.cyclingnews.com/news/hincapie-to-continue-despite-crash
23.07.2009 - 10:12:19
00
Z toho ako som to videl v etape ja a z vyjadrení pre tlač mám pocit, že AC chcel pomôcť Klodenovi vyhrať etapu a najlepšie bolo nastúpiť Schlekovcom v závere kopca, kedy toho mali všetci dosť, ale nepodarilo sa, pretože Kloden bol na šrot. Takže AC zvolnil, aby sa Kloden chytil, no nepomohlo.

Reci sa hovoria chlieb sa je. Preco by ktokolvek od Astany chcel, aby nejaku etapu vyhral akurat Kloden? Nema to ziadnu logiku. Zlte tricko ma AC tak sa podriadi vsetko tomu, aby ho Astana aj priviezla az do Pariza. Vsetko ostatne je nepodstatne a iba zbytocne oslabuje cely team, vratane lidra.
23.07.2009 - 12:08:35
00
podľa mňa je zbytočné sa o tom baviť...etapa dopadla tak ako dopadla a nikto jej priebeh nezmení...aj bez chleba :wink:
23.07.2009 - 12:37:44
00
súhlas..

inak klobúk dole pred Hincapiem - http://www.cyclingnews.com/news/hincapie-to-continue-despite-crash


ohladom Hincapieho, neviem ci je to odvaha, alebo nezodpovednost...
kzdopadne, je to tvrdas :))
23.07.2009 - 12:57:12
00
este k tej vcerajsej etape ja si skor myslim ze andy sa dohodol s albertom ze nechaju vyhrat Franka ked tolko toho v predu odtiahol
Velits v cieli na 13 mieste som zvedavy o kolko klesne najhorsie moze byt 49,
23.07.2009 - 16:14:40
00
No teraz zatiaľ 19. miesto a najhoršie môže byť 36...
23.07.2009 - 16:48:57
00
keyboard_arrow_up