Diky muffin.
Vyzera to, ze ho Goss vyblokoval umyselne. Stale si Sagana kontloloval za sebou. V momente, ked zacal gossa obiehat, ten si skontroloval z ktorej strany ide a zacal blokovat. Ale asi ho nechcel zblokovat az tak moc (mozno nepocital, ze Sagan pojde tak na tesno), lebo uz pred cielovou paskou sa mu da citat v pohlade ze "ej toto som posral". :)
13.07.2012 - 18:31:43
00
Podľa mňa by ho dal dole :!:
:y: Sagan

jasne Goss mal uz v gatach ze ho Peto predbehne tak ho chcel akoze "nenapadne" zkrizovat :^) Ten trest si Goss jednoznacne zasluzil :y:
13.07.2012 - 18:34:50
00
vykonnostne na nich nema este,je mlady,o rok nebude mat nikto sancu,jedine ktory ho moze dobiehat ale iba dobiehat je Vivi z jeho timu,to je takisto vynikajuci spurter a este lepsi vrchar,cize csom bude este lepsi ako Peto
ale treba pochvalit aj Gossa:uznal si svoju chybu,i ked ho podla mna chudak ani nevidel,ze je vedla neho,a Goss je znamy aj tym,ze je gentleman medzi jazdcami
tak najlepsi bonbonik bol na zaver komentovania,ked komentator dakoval ktori boli v studiu a nevedel priezvisko jedneho z chalanov,tusim to bol Timko :D ostalo ticho a potom zase ticho :D
13.07.2012 - 18:35:27
00
Inak Liquigas je fakt zvláštny. Oni asi zelené tričko považujú za hovno...
Nibali, Basso či Sagan - všetci traja robia sami na seba. Ako Sagan klobúk dolu čo dokáže, keď v podstate bez podpory tímu dokáže sám seba ťahať :) (to čo predviedli jeho kolegovia na šprintérskej prémii bolo čo?)

Myslim si ze LQG nechcu zeleny dres lebo je voci ich dresom uplne nevyrazny a tak nestoji za namahu sa unuvat za neviditelnu cinnost
13.07.2012 - 18:50:52
00
Jasne, naco by sa snazil Sagan o zeleny dres od organizatorov, ked mu ho da rovno zamestnavatel. :-)
13.07.2012 - 20:08:57
00
ja som skor obdivoval ako to dokazal vykryt ten skoro pad, sak ho tam pokrutilo ako paragraf, z toho moze mat pekne natiahnute svaly (sagan myslim) takze protest bol na mieste ...
13.07.2012 - 20:34:07
00
http://www.bikeradar.com/road/news/article/tour-de-france-tech-special-sidis-for-sagan-34603/
13.07.2012 - 20:51:31
00
najlepsi bonbonik bol na zaver komentovania,ked komentator dakoval ktori boli v studiu a nevedel priezvisko jedneho z chalanov,tusim to bol Timko :D ostalo ticho a potom zase ticho :D

Casto Tour radsej pozeram s vypnutym zvukom nakolko sa tie komentare na stv nedaju pocuvat.. ved nevedia povedat suvislu vetu, 10 sekundove medzery medzi slovami, tapaju a mrmlu si tam pod nosom..
13.07.2012 - 21:58:07
00
Lepšie je pozerať na ČT4 :!:
aj keď treba uznať, že na STV za naše :cash: aspoň neprepchávajú prenos reklamou ako na EUROSPORTe a aj ČT4 v reklamách za EUROSPORTom moc nezaostáva :envy:
13.07.2012 - 22:14:56
00
Najviac sa nasmejem keď komentuje Ivan Niňaj. Je vidieť, že absolutne nerozumie cyklistike. Čo slovo to perla...napr. "sedem členná dvojica" alebo "V našej sútaži môžete vyhrať sedlovku, riadidlá a podstavec" :-D
"Niekto nevydrží to nesmierne dlhé stúpanie, pretože je to nesmierne dlhé stúpanie."
13.07.2012 - 22:26:40
00
STV2 ma hlboko sklamala.Tesil som sa,ale to sa vazne neda pocuvat.Totalny amateri,ktori tápu v cyklistike.Takže som to uzavrel takto.Magio od Telecomu + balíček HD/je v nom aj Eurosport/,nahrávam si každú etapu a keď to pozerám a príde reklama,tak pretáčam....a zabil som dve muchy jednou ranou....poobede a podvečer môžem ísť na bike.
13.07.2012 - 22:53:12
00
Lubik,musim ta sklamat na Gossa,Greipela,Cavendisha v spurtoch nebude mat nikdy,a ani tu nemal sancu,bolo to jasne vidiet,ze Goss to tocil lepsie :(

Ved sme videli v jednej etape, ako Sagan na Greipela nikdy nebude mat, iba tak ho Sagan prespurtoval o cely bicykel a pol...:)
13.07.2012 - 23:38:26
00
dnesne komentovanie na STV bola uplna tragedia. to ze uplne tape Ninaj si pri cyklistike snad uz vsetci zvykli, ale to ze Martin Frano asi pozera von oknom a nie na monitor co sa deje, tak to je uz ovela tragickejsie. a jednoducho niektore hlasy sa do televizie/rozhlasu vobec nehodia a presne preto som to dnes prepol uz po piatich minutach pocuvania na inu stanicu, lebo ten by snad tym jeho prednesom uspal aj hady. uz minuly rok mu to vobec neslo, tak nechapem naco to dnes bolo trapenie na pokracovanie. snad "lepsi" bol uz iba Jurco :)
13.07.2012 - 23:59:22
00
Ešte ten druhý komentátor sa dá počúvať - myslím komentátora z STV. Timko je zase amatér, to nemôžeme chcieť, že bude ako Bakalár. Niekedy sú najlepší hostia. Ja zase nemám na výber, pretože mám len obyč. anténu. Ale rozmýšľal som, že zainvestujem do Skylinku...
14.07.2012 - 00:01:53
00
Este ze su streamy na britsky Eurosport, pri Seanovi Kellym sa clovek fajn uci irsku anglictinu :D
14.07.2012 - 00:07:23
00
keyboard_arrow_up