No, páni a teraz mám pre vás jednu chuťovku.
Je to z Tatr. Lomnice od nástupnej stanice visutej lanovky a medzistanicu ŠTART. Dĺžka 3,5 km, prevýšenie 200m. Každú sobotu časovka. Za 1. miesto lístok na Lomnický štít (lanovkou) nie na bicykli, 2. miesto lístok na Skalnaté Pleso a 3. najlepší čas lístok na lanovku na Hrebienok. Asi za dva týždne sa bude na tomto krásnom úseku pod lanovkou jazdiť 0. resp. 1. ročník časovky do vrchu na počesť nebohého Waltera Rennera z Kežmarku, okrem iného víťaza cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Mala by sa z týchto pretekov stáť tradícia na jeho pamiatku. Tých dobrých cyklistov má Slovensko tak žalostne málo, tak si myslím, že by to mohla byť skutočne pekná tradícia a zároveň záver letnej cyklistickej sezóny. Dátum časovky upresní jeho syn Walter Renner ml., tak potom vám dám aj kontakt na neho, aby ste sa mohli prihlásiť.
Ja som to urobil za 20 min. 52 sec. a vo svojom veku 59 rokov, je to výkon, ktorý by som chcel vylepšiť na pod 20 min.
03.09.2009 - 18:29:13
01
Indurain, no pekne, hod tu potom presny datum konania, urcite pridem :) . Dufam, ze ucast bude vysoka :) . Inac nesutazne som to siel 12 min. 48 s :) .
03.09.2009 - 20:38:50
00
2indurain alebo mato09 : mozte hodit vyklikanu trasu toho preteku na bikemap.net ??
03.09.2009 - 21:54:09
00
No, páni a teraz mám pre vás jednu chuťovku.
Je to z Tatr. Lomnice od nástupnej stanice visutej lanovky a medzistanicu ŠTART. Dĺžka 3,5 km, prevýšenie 200m. Každú sobotu časovka. Za 1. miesto lístok na Lomnický štít (lanovkou) nie na bicykli, 2. miesto lístok na Skalnaté Pleso a 3. najlepší čas lístok na lanovku na Hrebienok. Asi za dva týždne sa bude na tomto krásnom úseku pod lanovkou jazdiť 0. resp. 1. ročník časovky do vrchu na počesť nebohého Waltera Rennera z Kežmarku, okrem iného víťaza cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Mala by sa z týchto pretekov stáť tradícia na jeho pamiatku. Tých dobrých cyklistov má Slovensko tak žalostne málo, tak si myslím, že by to mohla byť skutočne pekná tradícia a zároveň záver letnej cyklistickej sezóny. Dátum časovky upresní jeho syn Walter Renner ml., tak potom vám dám aj kontakt na neho, aby ste sa mohli prihlásiť.
Ja som to urobil za 20 min. 52 sec. a vo svojom veku 59 rokov, je to výkon, ktorý by som chcel vylepšiť na pod 20 min.

Asi pekná akcia, ale požiadaj niektorého moderátora, aby ti ju presunul do správnej sekcie a aj témy...
03.09.2009 - 22:06:25
00
Pozdravujem,
prosím úctivo niektorého z moderátorov, či by nebolo možné uvedenú správu umiestniť
na správne miesto . Ďakujem

P.s. Ako som uviedol, dátum uverrejním na tomto fóre. A ešte k tebe Mato, o tom tvojom rekorde viem, lebo mi to povedalo to dievča, čo to riadi vysielačkou. Zatiaľ od teba nebol nikto lepší, ale už sa na teba viacerí chystajú, myslím v dobrom
04.09.2009 - 14:42:04
00
To janosik: Na bikemap.net sa to vyklikat neda, pretoze tam ani cesta na Start vyznacena nie je :| .
To Indurain: No neviem, ci si ma to dievca nezmylilo s kamosom, ktory to dal za 13 min. 10s, ale tak mozno jej o tom hovoril. Ako som napisal, ja som to siel len treningovo takymto casom, pretekat som tam este nebol, pretoze mi to nejak v poslednej dobe cez vikend stale nevychadza :) .
04.09.2009 - 15:00:32
00
Mato09,
máš pravdu hovorila o čase 13 min 10 sec., takže sa jedná o tvoja kamaráta.
No a k termínu časovky na počesť neb. Waltera Rennera je predpoklad na 26.09.09
kontakt na W.Rennera ml. kontakt:0905273634 . Kontakt daný so súhlasom majiteľa telefónného čísla
04.09.2009 - 18:43:39
00
Ja sa na ten pretek uz tesim dufam ze my Indurain da na ten memorial volno v praci :)
04.09.2009 - 18:59:55
00
Myslím, že áno, lebo mám istotu, že "do kopca" nespadneš a VYHRÁŠ
04.09.2009 - 19:09:52
00
Indurain, inac mam taku otazocku na Waltera. Nevlastni nahodou sportovy obchod v Tatranskej Lomnici pri hlavnej ceste? Lebo tusim, ze v zime som u neho v obchode kupoval viazanie a obuv na bezky a daval mi ich nejaky Walter. Ak ano, tak nestacilo by sa ist za nim spytat podrobnosti do obchodu? :) Vdaka.
04.09.2009 - 20:02:33
00
Junáčik, memoriál sa zvyčajne usporadúva na pamiatku mŕtvych... Ale nič si z toho nerob, tiež som bol niekedy na jar prekvapený, že zomrel... Bol to Pán cyklista!
04.09.2009 - 21:14:43
00
2joko : ty si riadne mimo , sak hned na zaciatku indurain pise ze je to jeho syn ktory na ktoreho dava cislo :think:
2mato09 : ocuvaj ,sak ak poznas trasu ,tak ju oklikaj nie cez magnet ale cez ciary to je to druhe v ponuke kreslenia mapy :shock:
04.09.2009 - 21:40:32
00
Myslíš? Prečítam si názov témy - Memoriál Waltera Rennera a potom toto
Asi za dva týždne sa bude na tomto krásnom úseku pod lanovkou jazdiť 0. resp. 1. ročník časovky do vrchu na počesť nebohého Waltera Rennera z Kežmarku, okrem iného víťaza cyklistických pretekov Okolo Slovenska. Mala by sa z týchto pretekov stáť tradícia na jeho pamiatku.

a spomeniem si na jedného pána, ktorý v mojej mladosti v podtatranskej oblasti párkrát štartoval preteky, prípadne po pretekoch na pódiu odovzdával ocenenia víťazom. A aj páni pretekári, nielen slovenskí, ho vždy úctivo zdravili prvý.
Takže sa tu točí o tomto Pánovi cyklistovi, nie o jeho synovi, ktorý na jeho pamiatku ide usporiadať preteky.
04.09.2009 - 21:54:30
00
iste, sak nie som pako, ale potom nechapem preco dohovaras matovi akoby si plietol memorial s niecim inym :crazy: len tak pre info ako pise indurain jeho syn ma take iste meno :lol: ale to nie je pre mna podstatne , mna zaujima TRASA !! matko nakresli mi ju , nekakaj sa .....
04.09.2009 - 22:02:39
00
Janosik, mapku mas v PM :) .
04.09.2009 - 22:40:20
00
keyboard_arrow_up