Len taká orientačná otázka, mal by niekto záujem o DVD z cestných maratónov? Natáčalo by sa pred štartom, po štarte, celé preteky z motorky, proste všetko. Potom by sa to zostrihalo, povedzme, na 1-2 hodinový záznam v DVD kvalite. Na sezónu 2009 by to zahrňovalo preteky: Jarná klasika, Tatrytour, Serteďmaratón a Rožňavský cyklomaratón. Možno ešte niečo ďalšie. Akú cenu by ste si za to jedno DVD vedeli predstaviť? Bol by vôbec záujem?

Neide o to zarobiť si tu na vás, ale o nadšenectvo pre tento šport a aby sme mali viacej spomienok :wink:
Posielali by sa na dobierku. Chcem počuť všetky názory. Ďakujem.
15.12.2008 - 17:01:13
00
pred casom som si kupil DVD zo Stupavskeho maratonu a rad si ho pustam dokola, pekne urobene, pekna spomienka, myslim, ze stalo 300- 400 Sk

za DVD z tohtorocneho Salzkammergut-trophy som bol ochotny dat aj viac, aj ked ho stale nemam :evil:

Ale neriesil by som to "bez zisku", vsetko "zadarmo" stoji za prd makovy, ak na tom nieco zarobis, budes sa snazit viac o kvalitu, nie len obrazu, ale aj zostrih a vyber hudby atd. Ci to bude stat 200 alebo 500 korun je jedno, bud to niekto chce alebo nechce...

moja skromna rada - skor by som odporucil urobit celorocne DVD zo vsetkych podujati a nie z kazdeho kus :wink:
15.12.2008 - 17:43:11
00
morelon, to nie je zlý nápad :wink: . Veľmi rád by som si také DVD kúpil, cenu neriešim, a veľmi ma potešilo, že by tam bola Jarná klasika a Tatry tour :) . Takže u mňa určite áno :) .
15.12.2008 - 17:49:47
00
pred casom som si kupil DVD zo Stupavskeho maratonu a rad si ho pustam dokola, pekne urobene, pekna spomienka, myslim, ze stalo 300- 400 Sk

co mi pripomina ze by som sa po neho mohol v Dubravke zastavit ak sa to este da :oops:
15.12.2008 - 17:57:34
00
máš :mrgreen: tatry tour z tohto roku?mal by som záujem
23.12.2008 - 11:04:42
00
keyboard_arrow_up