no ak sa fakt isiel PD pretek 35-40 ,tak to by som uvisel v baliku po ten prvy kopec....no skoda potom...
minuly rok som bol ten TOPOLCIANSKY MARATON: 110km poviem ze tak unaveny a zniceny som uz nebol davno v tom roku.....od 40km do ciela sam som sa zmykal co to dalo ... motivoval som ludi,ze pome dobiehat borcov a vsetci na mna ze mam maju v pazi :D tento rok idem urcite znova.....
veslar zajtra to vyzera zle,nejdem,predpoved celeho stredneho slovenska velka hroza :(
02.05.2014 - 22:01:13
00
nebud babovka :muscle: ;) v dazdi je vacsia zabava :rock:
02.05.2014 - 22:08:08
00
no ak sa fakt isiel PD pretek 35-40 ,tak to by som uvisel v baliku po ten prvy kopec....no skoda potom...
minuly rok som bol ten TOPOLCIANSKY MARATON: 110km poviem ze tak unaveny a zniceny som uz nebol davno v tom roku.....od 40km do ciela sam som sa zmykal co to dalo ... motivoval som ludi,ze pome dobiehat borcov a vsetci na mna ze mam maju v pazi :D tento rok idem urcite znova.....
veslar zajtra to vyzera zle,nejdem,predpoved celeho stredneho slovenska velka hroza :(

Tak sme sa tam museli stretnúť,pretože aj ja som šiel 110km trasu.Bol som prekvapený,že aj keď tempo nebolo nejak moc vysoké,tak už na tom brdku na konci TO zopár cyklistov odpadlo.No a definitívne sa to rozdelilo v tom 12% stúpaní niekde pri V.Ripňanoch.Ja som mal ešte dosť síl,tak som ostal v tej čelnej skupine cca 15 jazdcov.Od menšej prestávky pri priehrade Nemečky,sme si potom aj zapretekali,keď na to dupli chalani z CTK,som sa nestačil diviť ,čo za cifry naskakovali na tacháči, :D ale bolo to už 20km do ciela,nejak som to ustál.Dúfam,že tento rok pôjdeš,a že sa stretneme,ale ja pôjdem asi krátku(sľúbil som kamošovi,že mu budem robiť domestika,on je úplny cykloturista a pôjde prvý krát)Ale je to celkom fajn zorganizované,dúfam že vyjde počasie. ;)
02.05.2014 - 22:29:29
00
Optimusno vidis,ja som kamaratovi takisto slubil robit domestika na kratkej :D ... Roman mi aj vravel potom,ze 50kou ste to hnali do topolcian: inac som sa pytal hore nad 12%,ze ako ste daleko,pajko mi vravel,ze len krasne aby som pil,bol som statocne dehydrovany,ze ste boli kusok predo mnou a isli ste sa kupat,vravim,tak uz to mam v pazi vas nahanat...... teplota v ten den bola cez 37 inac
ten prvy kopec za TO,tak ako mi tam vytuhli nohy,ze DOPOOOO chlapci...
vikino1 tak potom sa vidime na kratkej
tak ja blbec samozrejme aj toto aj bradlo som prisiel unaveny,dtto oba preteky slovakiaring...som proste nepoucitelny blbec :D

dovo neviem si predstavit 250km ist na bajku v dazdi...chcel som tam ist na bajku a vratit sa spat na bajku
02.05.2014 - 23:21:12
00
ten topolčiansky tiež odporúčam... tiež som bol na dlhej 110km a to som pritom mal len z domu do TO cca 37km a až odtiaľ štart :lol: tempo podľa mňa v pohode tie kopce neboli také hrozné aj keď na kulháni kde sa to už potrhalo som mal toho akurát dosť a to ma čakala ešte cesta domov :) rovnako aj bánovská parenica, kde to však kazí ten zjazd do uheriec :tmi:
03.05.2014 - 13:09:36
00
Lost Optimus tak potom klobuk dole chlapci,lebo tie kopce boli na mna dost tazke
btw: Banovecka Parenica je takisto jeden z vybornych cyklomaratonov
03.05.2014 - 14:01:16
00
Optimus ja aj ked mám klubovu prislušnost tak toho moc nenajazdím .. aj ked mám len 18 už viem ako to je robota,doma robit okolo domu, takže vela toho netrenujem .. Ale akože nestažujem sa že sme šli v trojici a že balík bol daleko pred nami len som prišiel nato že ked chcem jazdit takétok preteky musím zamakat viac na sebe .. a čo sa týka TO a BN musím súhlasit to su super akcie minulý rok som šiel obidve tento rok pojdem znova :)
03.05.2014 - 20:25:59
01
Lost Optimus tak potom klobuk dole chlapci,lebo tie kopce boli na mna dost tazke
btw: Banovecka Parenica je takisto jeden z vybornych cyklomaratonov


Na trase boli 4 stúpania, 2 boli len také brdky,potom ten pri Ripňanoch bol dosť nepríjemný,ale ešte bolo dosť síl.No a ten za Zlatníkmi,tam som už chytil krízu,pretože tak isto ako kolega Lost som šiel z domu do TO na bicykli(mám to skoro 30km)ale s vypätím všetkých síl som sa udržal.No ak by bol na trase ešte jeden kopec,ten by ma pochoval. :P 30km z domu+110km trasa+30km domov-170km v ten deň som si veru zajazdil :D
03.05.2014 - 22:45:46
00
Ten kopec pri Ripňanoch myslíš Bodok?
Inak neviem ako sa pôjde TO maraton čítal som, že cesta H.Obdokovce - Ludanice bude zatvorená pre zosúvajúci sa svah cca 6týždňov.
04.05.2014 - 09:22:49
00
Vikino, netuším či sa volá tak,ja som šiel minulý rok tadial prvý raz,bol tam niekde pri Ripňanoch alebo Obdokovciach,cca 1,5km celkom výživný, bola tam tabulka s 12% stúpaním.Boli na trase len 2 také náročnejšie kopce- tento a potom od Zlatník na Kulháň ;)
Ak by tá cesta bola uzavretá,tak by hádam pre organizátora nebol až tak veľký problém trasu odkloniť :)
04.05.2014 - 09:33:48
00
ZLATNIKY bol ten 12% pivka na ceste
04.05.2014 - 18:51:32
01
Optimus odkloniť sa to nedá nie je tam iná cesta. Jedine cez Zbehy alebo sa vrátiť do TO. Som zvedavý ako to vymyslia. A možno cestári minú euráče... :beer: :d: :party:
Pre mňa sú už ťažké všetky tie brdky, odpárali by ma hneď v TO. :lol:
04.05.2014 - 23:48:50
00
keyboard_arrow_up