No to bude nejaký podfuk. Vierka som zvedavá, čo zistíš. Určite daj vedieť.
Inak, gratulujem, krásny výsledok. :clap:
29.09.2009 - 15:01:44
00
dakujem.....trosku som sa bala,ale dopadlo to fajn...dokonca mam dojem ,ze som mohla este pridat :) no co,o rok to snad zlepsim :D urcite dam vediet,ak nieco zistim..
29.09.2009 - 15:13:52
00
Kto neskoro chodí, na bedňu sa nedostane. :D Snáď sa to vysvetlí...
29.09.2009 - 17:36:10
00
v tomto pripade je to skor naopak...niekomu sa oplatilo prist neskor :) ja dufam,ze sa to vysvetli...toto by sa nemalo stavat,je to neprofesionalne..
29.09.2009 - 18:07:11
00
Myslim ze objasnenie nezrovnalosti bolo treba ziadat hned ako sa objavili a nie par dni po skonceni preteku a vyhlaseni vysledkov. Tato "bratislavska mentalita" mi nejako stale nesedi, ked sa staci spytat ci upozornit na problem tak mlcat a nakoniec sa niekde stazovat a dohladavat sa odpovedi. Sa hanbíte alebo čo ?
Ale gratulujem k umiestneniu :-) Perfektne ste boli baby.
29.09.2009 - 18:28:36
00
[color=#0080BF]Myslim ze objasnenie nezrovnalosti bolo treba ziadat hned ako sa objavili a nie par dni po skonceni preteku a vyhlaseni vysledkov. Tato "bratislavska mentalita" mi nejako stale nesedi, ked sa staci spytat ci upozornit na problem tak mlcat a nakoniec sa niekde stazovat a dohladavat sa odpovedi. Sa hanbíte alebo čo ?
Ale gratulujem k umiestneniu :-) Perfektne ste boli baby.

Hmmmm....riesim to az teraz,ked som sa dostala k vysledkom na nete a chcela si pozriet tu co ma predbehla,ale nenasla som ju na 1.mieste ,lebo som tam stale ja.... ;) ked uz teda 1.miesto patri inej babe,preco to neopravili aj vo vysledkovej listine???? cele divne.....
Dakujem ti za vsetky baby....tak snazili sme sa :)
29.09.2009 - 18:48:58
00
vyhlasovanie by malo prebiehat podla oficialnych vysledkov ktore by mali byt verejne pristupne, takze ak tam uz vtedy slecna/dama chybala asi nie je nieco celkom v poriadku. Pokial chyba i v online-vysledkoch tak je to nanajvys podozrive, usporiadatel ti ale pravdepodobne poda vhodne vysvetlenie. Pokial sa ale stala chyba tak je neskoro ronit slzy nad rozliatym mliekom.
Ked sme davnejsie boli s kamaratom na bratislavskej lige, tak sa dodatocne prihlasil dalsi pretekar, ten ale uz vo vysledkoch figuroval (odvtedy si robim s kamarata srandu ze z 24 prihlasenych pretekarov skoncil na 25-tom mieste), takze neviem kde sa prave tu mohla stat chyba. Urcite sa to ale vysvetli, tak potom nas nenapinaj a napis :-)
29.09.2009 - 19:10:53
00
A ktorá je vlastne tá prvá??
29.09.2009 - 21:03:02
00
dakujem.....trosku som sa bala,ale dopadlo to fajn...dokonca mam dojem ,ze som mohla este pridat :) no co,o rok to snad zlepsim :D urcite dam vediet,ak nieco zistim..

...tak tie naše biele "wilíky" treba viac prehánať, aby boli o rok rýchlejšie....
29.09.2009 - 21:14:35
00
no Robert,som zvedava viac ako ty.... ;) mne sa uslo aspon to 2.miesto,ale kamoska Janka bola nastartovana na 3.miesto a zrazu nic.... cele sa mi to nejak nezda...aj to ,ze ta baba nie je ani vo vyledkovej listine pro mnou....asi napisem Mirovi do Greenbiku,nech mi tuto zahadu objasni :)

..nevadí, kamoške janke kúpime na obrátke zemiačiky a zavesíme na krk. :D
29.09.2009 - 21:19:04
00
No na stránke časomeračov sú iné výsledky žien 19-39 ako tu píše Vierka...
No to je pekný hokej.


Naposledy upravil triki dňa 30.09.2009 - 12:12:12, celkovo upravené 1 krát.

29.09.2009 - 22:58:57
00
Veď to bola hodová časovka tak asi boli organizátori spoločensky unavení. To sa potom také chaosy stávajú. hehe
30.09.2009 - 11:51:02
00
A ktorá je vlastne tá prvá??



tak to netusim :)
30.09.2009 - 12:18:19
00
No na stránke časomeračov sú iné výsledky žien 19-39 ako tu píše Vierka...
No to je pekný hokej.



prosim posli link na stranku,nech sa aj ja kuknem ;)
dik...
30.09.2009 - 12:20:07
00
vyhlasovanie by malo prebiehat podla oficialnych vysledkov ktore by mali byt verejne pristupne, takze ak tam uz vtedy slecna/dama chybala asi nie je nieco celkom v poriadku. Pokial chyba i v online-vysledkoch tak je to nanajvys podozrive, usporiadatel ti ale pravdepodobne poda vhodne vysvetlenie. Pokial sa ale stala chyba tak je neskoro ronit slzy nad rozliatym mliekom.
Ked sme davnejsie boli s kamaratom na bratislavskej lige, tak sa dodatocne prihlasil dalsi pretekar, ten ale uz vo vysledkoch figuroval (odvtedy si robim s kamarata srandu ze z 24 prihlasenych pretekarov skoncil na 25-tom mieste), takze neviem kde sa prave tu mohla stat chyba. Urcite sa to ale vysvetli, tak potom nas nenapinaj a napis :-)


vsak ja neronim slzy nad rozliatym mliekom,len ma zaujima,co sa to vlastne udialo :)
ked sa nieco dozviem,vsetkych vas budem informovat :D
30.09.2009 - 12:23:02
00
keyboard_arrow_up