Nikde nevidím tému pre rok 2016 a zakladať ju nebudem, keďže nie som organizátor :P
Takže tohtoročné výsledky: http://www.sportsofttiming.sk/OfficialResults/2016/20160924_ruzinov.pdf?201609.25.12.57
Všetkým, ktorý si splnili svoj časový cieľ gratulujem a tým, ktorým sa to nepodarilo prajem úspešnejšiu jazdu v roku 2017 :)
25.09.2016 - 07:00:44
01
Ja som sa na to tesil a chystal, a to az tak, ze som si bol vo stvrtok po praci prejst parkrat obratku na Astronomickej a zrazilo ma na Ruzinovskej auto, ked mi nedalo prednost.
Ale blahozelam vsetkym, ktorym sa podarilo dostavit na start bez ujmy a gratz vitazom:))
25.09.2016 - 08:07:08
00
Tak už viem, prečo som ťa nevidel vo výsledkovej listine. Dúfam ale, že sa nič vážnejšie nestalo a aj keď si nemohol štartovať, tak si v poriadku.
Podľa informácií, ktoré mám od Dzuch-Ban sa toto však dialo aj počas preteku. Vodič si to namieril pomedzi kužele a rovno medzi cyklistov. Takisto aj niektorí chodci vošli na cestu rovno do dráhy :( Pokiaľ ale viem, nikomu sa nič nestalo.
25.09.2016 - 08:21:10
00
ten moment, keď dáš traťový rekord ale aj tak nevyhráš... ale podmienky boli super, počasie lepšie ako vlani, vietor pre mňa bezvýznamný, lámal som to na 55/11 aj tam aj späť. škoda toho stáda a nekompetentných regulovčíkov... osobne sa mi preteká s lepším pocitom niekde na časovkách medzi dedinami za otvorenej premávky ako tu kde bola uzavretá, pretože tí chodci tam behali fakt ako stádo oviec, do toho musíš ešte na tie pretekajúce decká dávať pozor... to by som jenoznačne oddelil štarty...
25.09.2016 - 09:30:30
03
Edo dufam ze si ides dnes popravit chut :)
25.09.2016 - 10:45:59
00
mne najprv na ceste tam prebiehali ludia cez prechod pri nemocnici.. a na ceste spat si to auto siklo rovno predomnou cez zabrany na druhu stranu.. o nic by neslo keby ma zrovna neobiehali elite pretekari ktory ho patricne zhulakali.. skoda toho toto bolo tento rok dost slabe.. keby ze sa nedivam napraskam do toho auta.. nehovorim ze to nejako zasadne ovlyvnilo moj vysledok. ale dost to cloveka nahneva..
25.09.2016 - 11:04:53
00
toto sa tam ale opakuje každý rok, museli by tam dať nakompletku ploty po celej trati, inak to moc neustrážia, ľudia to vôbec nerešpektujú, že je tam nejaký pretek... niektorí sa ani nepozrú, keď idú cez cestu a tí čo sa pozrú, tak si zle odhadnú rýchlosť, keďže nečakajú, že cyklista ide tak rýchlo ako auto aj tak vojdú na vozovku... jednoducho s týmto elementom treba na tejto akcii počítať :)
25.09.2016 - 12:02:24
00
jordi napísal:
Edo dufam ze si ides dnes popravit chut :)


ak myslíš zábudišovú, tak tam nejdem, tam máme licencovaní tento rok zákaz, lebo máme úplne iné podmienky ako tí bez licencie (irónia) a chuť si nemusím napraviť, ja som so včerajším výsledkom nadmieru spokojný, aj keď som bol až tretí, ale tak s mojou váhou na čistej krátkej rovine to bol dobrý výkon. to bolo len také konštatovanie, že aj napriek rekordu trate to nestačilo na prvé miesto, lebo boli lepší.
25.09.2016 - 12:06:04
00
Bikejoring nerozumiem...ved rekord trate urobil Filip Taragel (5:53)..ty si mal 6:02..ci mi nieco uniklo?

Inac o tom aute co tam vbehlo by aj Dzuch-Ban vedel "pekne" porozpravat...ze nejaky trtos s telefonom na uchu si to tam bez pozerania je*ol
25.09.2016 - 20:16:31
00
nerozumieš, lebo aj ten moj čas by stačil na ten starý rekord.. tak som to myslel že aj keď som ho tiež prekonal tak boli lepší prekonávači..
25.09.2016 - 20:19:45
01
Myslim, ze je to to iste auto, co spominal petrik... som sa akurat lepil na petrikov zadok, ked to trtko strhol... za nami sa blizil nejaky elitak a tym, ze sme sa skoro zastavili, nestihli sme sa prisat na elitakov zadok :-D
Mam pocit, ze minule rocniky startovali deti oddelene skor a aj cesta bola takmer cela uzavreta, ale chapem, ze pri takto frekventovanej ceste, je coraz tazsie to takto zabezpecit...
Ked startoval Edo, rekord uz bol davno prekonany, len Edo nepocuval, co hlasatel hlasi, bo sa sustredil na svoj super vykon :-) inak som si vsimol, ze si tiez skoro zastal na tocke elektriciek, co sa stalo?
25.09.2016 - 20:43:36
00
Kokos sak keď mal hen taky prevod zaradený.. :D a inak som bol celý deň sklamaný som nevedel aký mám cas. Až dnes rano nabehli vysledky. Tak som bol rád že som prekonal čo som chcel :D hoci bolo frustrujúce keď ma dal dzuch ban aj elitak :d
25.09.2016 - 20:47:17
00
no na tej točke som asi hodne sekúnd stratil, nejak hlavne neznalosť trate (aj keď som to bol vlani) a šiel som to dosť na istotu a tam som samozrejme dal ľahší prevod :D a to že bol traťový rekord prekonaný už pred mojím štartom som samozrejme vedel, myslel som to tak že by som ten starý prekonal, nie taragelov nový...
25.09.2016 - 20:55:39
00
Tak o rok 5:50 minimalne ;)

edit: teda maximalne :)
25.09.2016 - 20:59:36
01
tam je to hlavne dosť o podmienkach, tento rok boli takmer ideálne, keby bola kosa a bočák ako vlani, také časy by nepadali :)

inak sú, alebo budú niekde fotky? fotografov som tam videl.. tu je jeden album od známej možno sa niekto nájde.. http://wellnessak.rajce.idnes.cz/Ruzinovska_hodova_casovka_24.9.2016/


Naposledy upravil Hosť dňa 25.09.2016 - 21:17:45, celkovo upravené 1 krát.

25.09.2016 - 21:01:30
02
keyboard_arrow_up