Tour de Volcano

01.07.2012
Cestný maratón
Banská Bystrica (Slovensko)

Propozície, Výsledky
Neviete aký bude časový limit ?
23.06.2012 - 08:45:02
00
sak fajn, ja to mam do rakuska trochu zruky :D
23.06.2012 - 10:04:20
00
Ja som zacala na rakuskych maratonoch, potom som skusila Jarnu klasiku v Poprade a ostanem radsej pri tych rakuskych.


Ta preco?Zistila si ze na klasike nemas svoju skupinku:)
23.06.2012 - 21:35:20
00
Tak tak. Nemala som svoju skupinku.
24.06.2012 - 06:53:04
00
kebyze to uz bol povedzme 4 rocnik (vulcano) zeby sa dalo porovnavat ale je to nulty takze neviem odkial beries istotu ze to bude take iste ako jarna klasika , na jarnej klasike mne vadi jedine rozdrbany asfalt, nic viac ....
24.06.2012 - 10:19:14
00
Tak tak. Nemala som svoju skupinku.


nic si z toho nerob, ani ja som vacsinou nemal svoju normalnu skupinku...vzdy tam nechcel skoro nikto striedat ale potom pred cielom vzdy kazdeho pokropila ziva voda...

a kym si organizatori neuvedomia co znamena pretek pre siroku sportovu verejnost, stale to bude o tom istom. moderator sa zvacsa porozplyva nad prvymi troma a zvysni ludia co dorazia do ciela uz nikoho nezaujimaju. a vrchol vsetkeho je ked niekto "pomalsi" dorazi do ciela a organizatori uz priestor ciela balia :n:

mala inspiracia ako ma prist do ciela posledny...
http://www.youtube.com/watch?v=Ts4H02rTT9Q
od casu 23:30min
24.06.2012 - 10:39:22
00
Matt:on bol ten vitaz celeho preteku,ze to zvladol,klobuk dole
24.06.2012 - 11:07:57
00
ono matt kde si videl ze sa na pretekoch strieda ? ak su to preteky ides za seba nie ? (bez urazky)
24.06.2012 - 11:10:33
00
mala inspiracia ako ma prist do ciela posledny...
http://www.youtube.com/watch?v=Ts4H02rTT9Q
od casu 23:30min


Tak to má byť. Nie každý sme profíci aj keď radi jazdíme :) .
24.06.2012 - 11:31:54
00
matt: podobne to bolo aj s nedávnymi pretekmi v PE na ktorých som sa zúčastnil... keďže som bol jeden z posledných a prví traja pretekári nás obehli o kolo tak posledný (šiesty) okruh som už nemusel ísť (okrem mňa nás tam bolo ešte asi 5 pričom na nás kričali že posledný okruh nemusíme ísť ale väčšina z nás to nepočula :)) t. j. posledný okruh bolo na trati do 10 jazdcov pričom už boli odvolaní policajti a istenie celej trate dokonca keď som prišiel do cieľa tak 100m pred ním to už bolo zahradené a začali vyhlasovať výsledky :)
24.06.2012 - 12:58:05
00
janosik, ze nemyslis vazne co si napisal? na pretekoch sa nestrieda? to ako ked je odidena prva skupinka a ty si napr v druhej, tak je asi logicke chciet tu prvu skupinku dojst. samozrejme v tej druhej skupinke je to sen kazdeho, problem je ze na spici striedaju traja-styria z dvadsiatich a ostatni sa tvaria ze ich sa to netyka. samozrejme ked sa prichadza do ciela, tak uz ma preteky cela skupina. ono vlastne mas pravdu. na Slovensku sa teda na pretekoch nestrieda, tu len kazdy spekuluje nech 100km za neho niekto odtiahne a on si potom sviezi pred cielom nastupi. skus ist na preteky mimo Slovenska, zistit ze strieda kazdy a ten kto nie tak sa do ciela len dovezie bez snahy zasiahnut do nejakeho spurtu. tak nejako by to malo byt v ramci fair-play, u nas sa vsak na to vobec nehra co je smutne. ked niekto nema zaujem v akejkolvek skupinke striedat, nech jazdi horske maratony, v terene ide kazdy za seba...

canopus, ved preto som dal ten link, aby ludia a hlavne organizatori pochopili ze ak chce robit podujatie pre siroku verejnost, vitaz je kazdy kto pride do ciela :bow:

lost, ved prave ze som narazal na uplne vsetky preteky na Slovensku, prvy traja a tym to vsetko konci :(
24.06.2012 - 14:36:27
00
Matt ma pravdu ohladne toho dojizdania.Ja niesom ziadny spickovy pretekar a tak mi zvacsa prva skupinka odskoci a ked sa potom snazime z druhej skupiny niektory striedat bud spice alebo kolotoc tak sa stale najde nejaky.... ktory nam nastupi a ide aj 5km 50m pred nami:)Ked ho dojdeme tak mu len poviem ze ci mu *****....:)
24.06.2012 - 16:50:55
00
Matt ma pravdu ohladne toho dojizdania.Ja niesom ziadny spickovy pretekar a tak mi zvacsa prva skupinka odskoci a ked sa potom snazime z druhej skupiny niektory striedat bud spice alebo kolotoc tak sa stale najde nejaky.... ktory nam nastupi a ide aj 5km 50m pred nami:)Ked ho dojdeme tak mu len poviem ze ci mu *****....:)
to fakt? :D existuju takyto vypatlani? :D
24.06.2012 - 17:10:58
00
...a by si sa teda cudoval, kolko sa ich pocas jednoho preteku najde

ked takeho zvasa na vetre vidim 20 metrov pred balikom, tak si poviem : "chlapce, tebe pocas pracovnej doby len kropac do ruky a pocas volneho casu bike pod zadok a poslat ta do lesa"...logicke myslenie na bode mrazu a to cyklisticke hlboko v minuse
24.06.2012 - 17:18:19
00
zvasa? to je co za slovo? :D musis vysvetlit hehe...
24.06.2012 - 17:24:16
00
keyboard_arrow_up