martinapb a nechceš začať najpr druhým miestom ? :lol:
22.07.2016 - 11:49:03
00
ale veď karinka je aj tu tak ju rovno otaguj :P
jej sukňa na biku bola na maratónoch neprehliadnutelná :)
22.07.2016 - 11:50:39
00
tak ženy sú tu u nás tak odmala vychovávané, keď ich dávajú do zmiešaných balíkov, tak im nič iné ako naučiť sa dobre hákovať neostáva.., čiže také niečo ako atak u nich nehrozí... ale to už sa trocha zlepšuje, v súčastnosti v mládežníckych kategóriach je dosť dievčat, takže snáď pri tom vydržia a budú mať v dospelosti čisto ženské balíky... tak isto je to na maratónoch, tam ženy musia logicky jazdiť len defenzívne a vyhrá tá ktorá uvisí v najrýchlejšej mužskej skupinke..
22.07.2016 - 11:53:10
00
To musia mať tie baby ohromnú radosť z takých pretekov. :lol:
22.07.2016 - 11:56:23
00
Hosť napísal:
tak ženy sú tu u nás tak odmala vychovávané, keď ich dávajú do zmiešaných balíkov, tak im nič iné ako naučiť sa dobre hákovať neostáva.., čiže také niečo ako atak u nich nehrozí... ale to už sa trocha zlepšuje, v súčastnosti v mládežníckych kategóriach je dosť dievčat, takže snáď pri tom vydržia a budú mať v dospelosti čisto ženské balíky... tak isto je to na maratónoch, tam ženy musia logicky jazdiť len defenzívne a vyhrá tá ktorá uvisí v najrýchlejšej mužskej skupinke..

tým som chcel práveže pochváliť karin ako dobre hákuje... ostatné baby to ani z polovice tak dobre nezvládajú :P
22.07.2016 - 12:01:30
00
nebola aj ona tvoja platonická láska? :) podobne ako šakira
22.07.2016 - 12:03:13
02
veď sme sa pochopili, ja to tiež nehaním, je to veľmi dôležité v dnešnej cyklistike vedieť dobre hákovať.. ja to napríklad neviem, ani sa moc nevyžívam v jazde vo veľkom balíku, preto radšej atakujem keď to ide, ja keď je to mnoho krát plašácky prístup :D ale už tu začíname dosť odbáčať do OT
22.07.2016 - 12:06:16
00
fofo050 napísal:
martinapb a nechceš začať najpr druhým miestom ? :lol:


Nie, mám tri roky na zlepšovanie sa ;-)
22.07.2016 - 12:10:25
00
lapaloma napísal:
nebola aj ona tvoja platonická láska? :) podobne ako šakira


nie nebola :D níč proti karin ale, nie :P
22.07.2016 - 12:21:22
00
Ďakujem, že ste ma tu v toľkých komentoch spomenuli :D Mohli ste tam už dať aj nejakú lepšiu fotku
22.07.2016 - 12:56:50
01
čauko :hai: :lol:
22.07.2016 - 13:02:53
00
To som poslala omylom na polovicu dopísané :P Mišo, časy sa menia a ja viem síce dobre hákovať, najmä v takej skupinke do 10 ľudí, keď sa ide po jednom, na tréningoch a tak. Za to baby Juhasky jazdia oveľa lepšie v balíku, v takom ozajstnom balíku, lebo sú drzejšie (v tom dobrom slova zmysle), majú väčšiu guráž a majú motiváciu. To mne sa koľko krát nechce bojovať tam o pozíciu (lebo to stojí dosť síl) a tak to potom aj vyzerá :) Ale všetko sa dá naučiť.

K tým pretekom... Štartovali sme len 3 a samé, lebo nás nemohli pustit s Masters C, aby sme im nekafrali do výsledkov (keďže to bolo pre nich MSR). A keďže väčšiona báb to podľa porpozícií vedela, že to takto bude vyzerať, tak nedošla. Inak sa dá s Masters C slušne pojazdiť, ako som zistila pred dvoma týždňami napr. na etepáku v Martine. Človek niekoľko rokov má problém dôjsť vôbec v balíku masters, potom sa ide vylevelovať a prefackať von na preteky a po roku dvoch dojde a zrazu to ide.
A k tým ženám masters... minulý rok neboli žiadne! Ja vidím pokrok. A tá pani čo štartovala za to predsa nemôže, že bola jediná.
22.07.2016 - 13:04:16
01
CraObs napísal:
ale veď karinka je aj tu tak ju rovno otaguj :P
jej sukňa na biku bola na maratónoch neprehliadnutelná :)


Ahoj :)
Sukňa je niekde hlboko v skrini, ono to už asi žere nejaké milisekundy :D
22.07.2016 - 13:06:49
00
Hosť napísal:
niečo k tej saganománii, one je síce pekné že "fero od susedov začal kvôli saganovi bicyklovať" ale čo my z toho máme? buduje sa preto viac cyklochodníkov? majú z toho zisky akurát predajcovia bikov a komponentov... inak slovenská cyklistika (na pretekárskej úrovni) skôr stagnuje ako by vďaka saganovi prosperovala...


A ešte by som chcela k tomuto, keď už som sa teda tak rozrečnila :)
Nie je to pravda, že zo Sagana nič nemáme. Už len keď sa pozrieme na taký klub CYS- AKadémia Petra Sagana alebo tie detské Sagan tour - je pravda, že veľa robí Zanický, ale využili príležitosť a priťahujú neuveriteľne veľa detí, vzačalo jazdiť veľa dievčat a cyklistika musí vstať z popola práve tu - od mládeže. Čo tam už po nás veteránoch.
Ďaľší príklad je nárast rozpočtu cyklistického zväzu vďaka titulu majstra sveta - do každého odvetvia a každej kategórie a vlieva viac peňazí, z čoho sa môže absolvovať o nejaký ten pretek naviac alebo nejaké to sústredenie. Verím, že sa týmto ľahšie nájdu aj ďalší partneri zväzu, ktorý zabezpečia, aby tento vzostup nebol len jednoročný. vyzerá to tak, že aspoň ľudia, ktorí môžu niečim pohnúť, napr. taký Privara, sa snaží z "toho Sagana" vyťažiť čo najviac.
Ale samozrejme, je to len môj pohľad.
22.07.2016 - 13:38:51
09
http://auto.sme.sk/c/20220683/skoda-kodiaq-privedie-sagana-a-spol-do-ciela-poslednej-etapy.html?ref=tit

Škoda Kodiaq privedie Sagana a spol. do cieľa poslednej etapy

www.autanet.cz

img.topky.sk
22.07.2016 - 13:53:51
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up