Talbot napísal:
http://www.tvnoviny.sk/sport/cyklistika/1877147_demare-nic-pozornost-puta-sagan-no-vitaz-etapy-porusil-pravidla-ovela-jasnejsie

presne toto som chcel pripomenúť, že podľa tých ich pseudopravidiel mal byť prvy DSQ Demare.....takmer zložil Bouhaniho.........holt hrubé pochybenie rozhodcov ktoré by mala trestať UCI.....ak teda má dáku komisiu rozhodcov.....ale nakoľko to je predpotopná organizácia tak nepohne prstom......
05.07.2017 - 19:35:44
01
Tu je pekne vidieť kto do koho narazil.
Rozhodcovia to však vidia asi tak, že Peter nacúval do Marka a zachytil sa o jeho brzdovú páku.

Prílohy:

FB_IMG_1499277118213.jpg
FB_IMG_1499277118213.jpg 59.8 KiB thumb_up4thumb_down

05.07.2017 - 19:59:33
033
A myslim si, ze to uz je jasne.Osobne uz viac nepotrebujem vidiet.Skoda len, ze Petovi je to prd platne.
05.07.2017 - 20:06:22
02
Zaujímavé je, že toto vidí pár miliónov ľudí na celom svete, len pár rozhodcov nie
05.07.2017 - 20:12:51
09
mna cestna cyklistika začala zaujímať len vdaka nemu...a teraz prestáva
05.07.2017 - 20:21:15
02
Ako povedal ten curak v modrej koseli dnes v rtv a aj rozhodca na telefone na eurosporte....hento az tak rozhodcovia neriesili ako to ze Sagan Cava zavrel a nasledok bol nebezpecny pad. Laket riesili viac media a hlavne Cavo. Ale ako bolo pisane Demare to tam krizoval este viac a on je cisty..
05.07.2017 - 20:22:26
02
Berme to tak, že Sagan si tento rok vybral smolu a bude lepšie. Keby sa mu podarili MS...

Dnes pekne Aru. Sky nevyzerá až tak silno...
05.07.2017 - 20:29:06
00
Teraz to uz dava cele zmysel. Som sa cudoval preco to Cavendish netocil do prava aby to vyrovnal. Ale nepriznal sa a neuznal si vinu, trto.

https://youtu.be/bEQ7LwXQWC0
05.07.2017 - 20:30:27
00
Hosť napísal:
EDIT: takže kukni si to znovu spomalene, sagan len sleduje chrbát jazdca pred ním....

Ja nam tom videu vidim presne to iste, co na tych fotkach. Demara a za nim Cav idu popri bariere stale priamo a rychlejsie ako Sagan. Sagan smeruje k bariere aj ked pred nim nikto nie je. Snaziac sa zaradit za Demara zavre Cava a narazom jeho ramena do hlavy ho posle k zemi (teraz verim, ze neumyselne). Kedze rychlejsi Cav sa medzitym uz dostal jeho riaditkami dovnutra za riaditka Sagana pri pade nadvihne Saganovi ruku.
Na tom videu ma zaujal Demar - pocas zrazky prejde popred Sagana (co na koliziu Sagan Cav asi uz nema vplyv), ale to iste co urobil Sagan, urobi nasledne jazdcovi v cervenom drese (ten to ale ustal), takze Demar by mal byt tiez diskvalifikovany.
05.07.2017 - 20:41:42
04
Rad by som vedel detaily, akym sposobom intervenoval DimensionData pred rozhodnutim o DQ, a ci sa Bora vobec k tomu vyjadrovala alebo "bola nablizku". Lebo ak mojmu timu/jazdcovi hrozi penalizacia/dq,tak na takejto urovni musi rozhodcom neustale behat za zadkom niekto z timu a byt okamzite v pohotovosti ked sa nieco bude chystat/udeje. Snad tomu nenechali volny priebeh a uspokojili sa s prvotnou informaciou. To by bolo podcenenie situacie ako hrom,kludne aj rozdiel medzi dq a penalizaciou.
05.07.2017 - 20:54:00
00
Niekde som zahliadol, že "Tour de Fraud" - povedal by som, že celkom výstižné...
05.07.2017 - 20:56:36
02
debata o tejto udalosti by sa tu skratila o polovicu nebyť pár retardov, ktorí tu potrebujú len rýpať.....snáď ich to uspokojilo..........pritom je z toho množstva záberov fotografii a reakcii každému všetko jasné a viditeľné....žiadne porušenie pravidiel žiadna penalizácia žiadna pokuta žiadne strhnutie bodov a hlavne žiadna diskvalifikácia.....verím že aj tí pseudorozhodcovia si svoju chybu uvedomili.....akurat že keby menili pred dnešnou etapou svoje rozhodnutia, tak by im to na kredite nepridalo a v budúcnosti by sa v prípade podobných incidentov na toto odvolával každý........
05.07.2017 - 21:09:50
05
Fu...neviem kedy konečne pochopíte, že nešlo o nejaký lakeť a nejaké screenshoty a priblíženia videa sú nepodstatné...Presne to dnes na Eurosporte vysvetlil bývalý dlhoročný rozhodca Jahnout - Sagan porušil pravidlá tým, že zmenil líniu šprintu a vytlačil Cavendisha do prava na bariéry, tým ohrozil nielen jeho ale celú skupinu.. Podľa tohto závvažného porušenia pravidiel ho diskvalifikovali z Tour a každému človeku čo sa na to pozerá z nadhľadu je to jasné od začiatku. Bodka

Okrem toho dnes vraj išiel na Eurosporte rozbor prvého pádu včerajšieho dojazdu, ktorý podľa všetkého spôsobil tiež Sagan. Sagan jazdí ako buran a furt to okolo neho padá, furt si s niekym škrtne koleso alebo traffí bariéru. Dávať do toho politické a nacionalistické príchute je trápne. Snáď si poučí, prajem mu úspechy.
05.07.2017 - 21:30:16
04
treba v tom vidieť pozitíva, jednak peter vyhral etapu, takže nejakú stopu na tour nechal, aj na jeho psychiku to bude lepšie, ako keby nemal žiadny zárez.. a ešte to mohlo byť presne opačne, mohol spadnúť on a mohol mať zranenie... a taktiež by mal po tour... nejde sa teraz cez tour nejaký zaujímavý bikový závod? by sa tam mohol ísť odreagovať :)
05.07.2017 - 21:32:18
03
Hosť napísal:
treba v tom vidieť pozitíva, jednak peter vyhral etapu, takže nejakú stopu na tour nechal, aj na jeho psychiku to bude lepšie, ako keby nemal žiadny zárez.. a ešte to mohlo byť presne opačne, mohol spadnúť on a mohol mať zranenie... a taktiež by mal po tour... nejde sa teraz cez tour nejaký zaujímavý bikový závod? by sa tam mohol ísť odreagovať :)


nevieš o prosím aj o inom linku na ten prvý pád? nemám instagram.
05.07.2017 - 21:35:13
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up