to ide aj bez účtu na instagrame, nie? inak nemám, to mi len tam vyhodilo, inak som po tom nepátral..
dá sa súhlasiť s tým čo si napísal, len treba aj dodať, že ťažko by sme hľadali prípad, keby niekto za to dostal trest vylúčenia z podujatia.. to sa aj ten český rozhodca divil a samozrejme že mu vadilo že frantík za to isté nedostal žiadny trest a zároveň dúfa, že keď sa nastavil taký prísny meter, tak za všetky podobné veci ako spravil sagan bude rovnaký trest.
05.07.2017 - 21:39:43
00
baccardi42 napísal:
Fu...neviem kedy konečne pochopíte, že nešlo o nejaký lakeť a nejaké screenshoty a priblíženia videa sú nepodstatné...Presne to dnes na Eurosporte vysvetlil bývalý dlhoročný rozhodca Jahnout - Sagan porušil pravidlá tým, že zmenil líniu šprintu a vytlačil Cavendisha do prava na bariéry, tým ohrozil nielen jeho ale celú skupinu.. Podľa tohto závvažného porušenia pravidiel ho diskvalifikovali z Tour a každému človeku čo sa na to pozerá z nadhľadu je to jasné od začiatku. Bodka

ešte by ma zaujímalo

1. čím by si vysvetlil reakcie profi jazdcov, ktorí sa prikláňajú skôr k názoru, že všetko bolo viacmenej "v norme"
2. ak to v norme nebolo, prečo nebol aplikovaný rovnaký meter na všetkých?
05.07.2017 - 21:42:14
00
za ten prvy pad tiez nemohol Sagan aj ked tam bol a akurat koliziu ustal.. staci si pozriet video..
05.07.2017 - 21:43:35
02
Preto, lebo hlavný sponzor DD je zároveň, aj majiteľ celej TdF.
05.07.2017 - 21:44:50
03
Fu...neviem kedy konečne pochopíte, že nešlo o nejaký lakeť ....


Jahnouta na Eurosporte som nevidel, ale v Lidovkach mu extra vadi prave ten laket:
http://sport.lidovky.cz/nebyt-saganova-lokte-cavendish-by-nespadl-rika-cyklisticky-rozhodci-janout-1b8-/ostatni-sporty.aspx?c=A170705_161528_ln-sport-ostatni_lar

Ak bol laket tym rozhodujucim faktorom, ktory podla rozhodcov ohrozil ineho jazdca, a hlavny dovod na diskvalifikaciu, tak ten screenshot JE podstatny. Pretoze spolu s videom kde vidno ze laket vystrkuje az ked Cav pada, z toho vyplyva ze tam umysel nebol a laket mu proste potiahol padajuci Cav riaditkami.
05.07.2017 - 21:45:20
01
Hosť napísal:
to ide aj bez účtu na instagrame, nie? inak nemám, to mi len tam vyhodilo, inak som po tom nepátral..
dá sa súhlasiť s tým čo si napísal, len treba aj dodať, že ťažko by sme hľadali prípad, keby niekto za to dostal trest vylúčenia z podujatia.. to sa aj ten český rozhodca divil a samozrejme že mu vadilo že frantík za to isté nedostal žiadny trest a zároveň dúfa, že keď sa nastavil taký prísny meter, tak za všetky podobné veci ako spravil sagan bude rovnaký trest.


trest bol prísny - asi tam závažilo to, že Cavendish tiež už nemohol pokračovať a ak Peter zhodil balík aj v prvom páde tak mu to načítali...keby bol Cav schopný bez zranení, tak by nechali asi aj Sagana...to už ťažko povedať...samozrejme, že aj mna to mrzí a je to škoda pre fanúšikov, kiež by sa to vôbec nestalo
05.07.2017 - 21:47:25
00
baccardi42 napísal:
nevieš o prosím aj o inom linku na ten prvý pád? nemám instagram.


http://www.steephill.tv/players/720/html5/?title=Slomo Overhead Angle of the First Crash, Stage 4&dashboard=tour-de-france&id=https://u.nya.is/jdkpym.mp4&yr=2017
05.07.2017 - 21:47:26
02
baccardi42 napísal:
...Sagan porušil pravidlá tým, že zmenil líniu šprintu a vytlačil Cavendisha...Okrem toho dnes vraj išiel na Eurosporte rozbor prvého pádu včerajšieho dojazdu, ktorý podľa všetkého spôsobil tiež Sagan. Sagan jazdí ako buran...


Neviem posudit to, ako velmi zmenil linu a co je este v pohode. Dostal za to trest, ok. Lenze nemoze sa teraz vytahovat vsetka spina! Ked sposobil pad aj pred tym, kde boli rozhodcovia? Preco nedostal Sagan (ani nikto iny) hocijaky trest za predieranie cez spurt? Ked pochybil minule, mal dostat nejake upozornenie. Nie hned najtvrdsi trest na ktory sa nahadze vsetka spina.
05.07.2017 - 21:49:43
00
baccardi42 ešte si stale presvedčený o tom čo kecáš?
05.07.2017 - 21:52:56
06
ten prvy pad akoze ako sposobil? ten cerveny tam skrizil cestu bielemu, ten si prelozil a oprel to o peta ktory ostal v sendvici. biely sa nasledne zdrbal
ci sa rata len to koho posledeho sa dotkol ten co sa zdrbal bez ohladu na to co sa tam dialo?
05.07.2017 - 21:56:27
01
za všetky pády od roku 2011 môže Peťo, si nevedel?
05.07.2017 - 22:07:18
00
Kľudne by som rád Petra videl, aj na XCO...Jarda v poslednej dobe veľa vody nenamútil a Nino si z toho robí...One man show. :lol:
05.07.2017 - 22:11:42
04
Ako všetci dobre vieme TDF je "Stará dáma". A tá jednoducho PS tu "neúctu" k nej spočítala. Jednoducho Peťo svojím nekonvenčným správaním jej liezol na nervy, tak mu dala na vedomie kto je pánom na TDF. Pohár trpezlivosti pretiekol. Aj keď to priťahovalo divákov a páčilo sa im to.
Ja si myslím, že emocie za pár hodín opadnú a všetko pôjde v starých kolajách.
Aj ked je trest príliš tvrdy tak verím, že Peťo má tolko inteligencie, že to zvládne a bude ešte lepší.
Nám želam trochu viac nadhladu nestávajme sa dedinskými fanúšíkmi futbalu, ktorými nechceme byť lebo sme cyklisti.
Môj názor-kameňujte. :P
05.07.2017 - 22:26:41
05
prave som chcel trochu nadhladu, ale
Oli Cookson, son of UCI president Brian Cookson, works for Data Dimension Team.
http://africasteam.com/2014/12/31/staff/
05.07.2017 - 22:29:14
00
:-) do nemoty, konspiracne teorie...ani nie som moc zvedavy kolko stran tohoto vlakna este zaplnite vyplakavanim...uzite si to a drzte sa :-)
05.07.2017 - 22:35:53
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up