na druhú stranu aj na dosť konkrétne otázky odpovedal dosť univerálne :D "aké máš ciele na sezónu 2018? "uvidíme"" Je také ťažké povedať že chcem vyhrať všetky klasiky, zelený dres na tour a obhájiť majstrák? :D aj ohladom toho majstráku nepovedal ani slovo, či vôbec pôjde respektíve či sa naň bude pripravovať, v podstate v tom rozhovore sme sa dozvedeli len to že je rád že Marlon je zdravý a všetkým praje zdravie :D akože za zlé mu to nemám ale ako hovorím informačná hodnota toho interview za vela nestála :D
14.01.2018 - 16:25:35
04
On nie ze je svojsky, ale pochádza z "jednoduchých" pomerov. Jeho slovná zásoba v akomkolvek jazyku je dost omezená, preto nevie formulovat myšlienky, neovládá kultivovaný verbálny prejav (ako napr. Cancellara apod.). Novinári si robia len svoju prácu, to že neoplývaju nejakou extrémnou kreativitou pri formulovaní otázok je však vec druhá. Každopádne mna jeho verbálny prejav ani velmi nezaujíma. Co je podstatné pre mna, ako fanušika cyklistiky obecne, je jeho pretekový prejav a aj skutočnost, že je patrne velmi oblubený nie len v týme, ale aj v pelotone obecne.
14.01.2018 - 19:32:22
05
Ďalšia vec je, že keby nás postavia pred kameru tak 90% by asi koktalo ako ružičková v slunce seno keď robila rozhovor do TV :D aj to určite zohráva svoju rolu
14.01.2018 - 20:22:20
01
Suhlasím. Ale Sagan dáva rozhovory pravidelne dlhé roky. Preto som presvedčený, že hlavnu rolu nehrá stres, ale skutočnosť, ktoru som naznačil v minulom príspevku.
14.01.2018 - 20:52:19
01
petersa napísal:
On nie ze je svojsky, ale pochádza z "jednoduchých" pomerov. Jeho slovná zásoba v akomkolvek jazyku je dost omezená, preto nevie formulovat myšlienky, neovládá kultivovaný verbálny prejav (ako napr. Cancellara apod.). Novinári si robia len svoju prácu, to že neoplývaju nejakou extrémnou kreativitou pri formulovaní otázok je však vec druhá. Každopádne mna jeho verbálny prejav ani velmi nezaujíma. Co je podstatné pre mna, ako fanušika cyklistiky obecne, je jeho pretekový prejav a aj skutočnost, že je patrne velmi oblubený nie len v týme, ale aj v pelotone obecne.

pekne hodnotenie len z telky...dnes Kuzminova povedala ze ma celkom stresy z toho kolotoca rozhovorov po aktualnych vitazstvach a preto sa jej dnes az tak nedarilo..a to je dvojnasobna olympijska vitazka...ludia si ani len nedokazu predstavit ten kolotoc co musi byt okolo Petra...tisickrat odpovedat na to iste je isto super...btw. rozumies aj po taliansky ked vies ze jeho slovna zasoba je obmedzena?
14.01.2018 - 21:16:58
07
Kuzminovej to dnes nešlo najmä preto, že to bol tretí pretek v priebehu štyroch dní - na také niečo nie je zvyknutá. Štafety moc nechodila a celkovo toho za posledné tri roky veľa nenapretekala - neboli olympiády.
14.01.2018 - 21:42:07
00
myslim ze ona to vie lepsie preco to neslo :)
14.01.2018 - 21:48:15
00
Na niečo sa vyhovoriť treba. A ešte k tým ,,únavným,, rozhovorom a cirkusu po víťazstvách - tie boli - ale napríklad po prvej zlatej v 2010. Bafuňári si to užívali viac ako ona - a zbytočne ju oberali o energiu na mejdáne v slovenskom dome. Taký Bjorndalen sa po víťazstvách rozumne zdekoval, zašil a regeneroval na ďalšie zlaté.
14.01.2018 - 21:50:11
00
Katkovi: Pokoj, pokoj. Netreba byt hned ofenzívny. Som si povedal len svoj skromný "gaučový" názor. Nemusíš so mnou suhlasit, na to máš právo. Pozri, poskytovanie rozhovorov je súčast jeho práce. Moze sa mu to nepáčit, može z toho byt otrávený, ale nikdy nie je na škodu udržať si profesionálny prístup, kultivovaný prejav. Rozumiem však, že nie každý na to má kapacity, aby to dokázal.
14.01.2018 - 22:01:45
00
Práve že má na to - aby to nemusel dokazovať.
14.01.2018 - 22:03:55
00
vies no gaucovy nazor mozes mat ale pisat ze je z jednoduchych pomerov a pod. je ako keby vyrastal kdesi na lazoch...kazdemu je prijemne ine prostredie a v pelotone sa mi nezda ze by sa bal s niekym komunikovat a tam isto po slovensky nerozprava ;)
14.01.2018 - 22:22:09
04
ze Petrovi a Nasti sa nechce davat stale dookola tie priblble rozhovory? tak pozerajte rozhovory futbalistov a hokejistov. ti ich davaju dookola stale, ze idu vyhrat. su to take novinarske celebrity.
15.01.2018 - 01:34:07
00
Len ono niekto sa v tych rozhovoroch moze vyzivat a byt cely happy ze jo zase budem par sekund v tv (futbalisti) a niekto ich moze mat totalne na haku a skor.ho stresuju(nasta a mozno aj peto)
15.01.2018 - 08:19:47
00
Peter je proste Peter...ma dar v nohach nie v ustnom prejave...bodka
15.01.2018 - 08:32:23
01
tak ono si stačí pozrieť to video, čo je tu na hlavnej stránke, že ako dlho trvá Imrovi a spol. jedno video a to majú pokusov na natočenie koľko len chcú...a že by sa nevedeli v reále vyjadrovať by som nepovedal...a teraz si predstavte, že prídete do cieľa po 260 km, ziape po vás každý od maséra, cez manažéra až po UCI komisára a ešte máte v tom strese podať nejaký zmysluplný komentár...neviem no... ;) mne je to úprimne jedno ako sa vyjadruje...Peter nemá hlavne dobrý hlas a aj to často zaváži...
15.01.2018 - 08:42:57
011

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up