To bude dnes zaujímavý záver do cieľa v Tom dazdiku :-)
11.06.2018 - 16:52:08
00
tak peter sa moc naviezol do qs tak stratil pol zaber
11.06.2018 - 17:40:40
00
Tour de Suisse 4 etapa nazivo - https://cycling.today/2018-tour-de-suisse-live-stream/
12.06.2018 - 16:51:51
00
Okolo Slovinska 1. etapa v úniku Bellan a Haring z Dukly BB....Eurosport 2 dava priamy prenos
13.06.2018 - 15:51:06
01
Neviete preco Eurosport nedava Tour De Suisse? Ti komentatori na STV2 sa nedaju pocuvat :puke:
13.06.2018 - 16:18:30
00
Legendárna schopnosť nevenovať sa preteku a do blba diskutovať o Saganovi a všetkom možnom, čo nesúvisí s dianím na obrazovke. 👹🙄
13.06.2018 - 16:31:51
030
Pri pánovi Pgivagovi začínam byť alergický na meno Peťo Sagan
13.06.2018 - 18:16:15
02
Na RTVS sa to fakt nedá počúvať. To si dám radšej nejaký stream. Vôbec sa nevenujú pretekom, trepocú dve na tri a klinec programu je Privara, ktorý keď rozpráva tak ma z toho bolí hlava...
13.06.2018 - 18:45:49
02
Dnes som nesledoval, tak neviem posúdiť. Ale je pravda že Prívara väčšinou rozpráva ako by mu Sagan platil za PR :D
13.06.2018 - 19:12:02
01
tie prenosy kvôli saganovi ludia sledujú a kvôli nemu to RTVS aj vysiela....nemôžte sa diviť že o ňom vkuse rozprávajú.....čo prenos RTVS to vždy tá istá kritika......keby nevysielali, tak zasa kritika....typický večne nespokojný slová
13.06.2018 - 19:21:53
02
radsej by som pocuval Velitsovcov tliachat o hocicom, ako pocuvat "hentoho"
13.06.2018 - 19:24:26
04
nebyt Sagana tak Privara sa spara v nose a skrabe sa lavou rukou na pravej strane hlavy... Kazdopadne je otravny jak ovad
13.06.2018 - 19:36:37
07
JozefCR1 napísal:
tie prenosy kvôli saganovi ludia sledujú a kvôli nemu to RTVS aj vysiela....nemôžte sa diviť že o ňom vkuse rozprávajú.....čo prenos RTVS to vždy tá istá kritika......keby nevysielali, tak zasa kritika....typický večne nespokojný slová

Večne nespokojný? Takže držať hubu a robiť sa, že všetko je OK? To je tiež také slovenské... Nejaká kvalita predsa musí byť. Aj na Eurosporte spomínajú českých jazdcov, ale nie do nemoty a venujú sa najmä pretekom. A nie je to tak o Saganovi, ale nespočetnekrát sa na RTVS stalo, že tliachali dve na tri a pritom sa práve niečo zaujímavé dialo, kým sa k tomu Genda dostane, tak je aj koniec prenosu... Proste ten komentár je nekvalitný a hotovo nebudeme si potľapkávať po pleciach, že veď aspoň niečo....
13.06.2018 - 19:46:56
011
Hazard napísal:
Večne nespokojný? Takže držať hubu a robiť sa, že všetko je OK? To je tiež také slovenské... Nejaká kvalita predsa musí byť. Aj na Eurosporte spomínajú českých jazdcov, ale nie do nemoty a venujú sa najmä pretekom. A nie je to tak o Saganovi, ale nespočetnekrát sa na RTVS stalo, že tliachali dve na tri a pritom sa práve niečo zaujímavé dialo, kým sa k tomu Genda dostane, tak je aj koniec prenosu... Proste ten komentár je nekvalitný a hotovo nebudeme si potľapkávať po pleciach, že veď aspoň niečo....


je to EUROsport, to že maš český koment neznamená že je to čisto český kanál to po prvé, po druhé keby sa dáky štyby dokázal presadiť, tiež by o inom nemleli......napísal si už do RTVS aspoň jeden mail týkajucí sa kvality komentáru počas priamych prenosov?......čo sa Privaru týka, tak 50%-ný podiel na tom, jak niekomu lezie na nervy je jeho račkovanie, to že dnes spropagoval Okolo Slovenska, kde Sagan asi ťažko odštartuje (aj keď ktovie), na to sa pozabudne.....a to čo je zaujímavé na etape predsa vidíš, ak sa vyznáš, jazdcov poznáš aj po ksichte, nepotrebuješ aby ti genda povedal kto presne zaútočil........neviem, aká je skutočnosť, neštudoval som žurnalistiku, ale predpokladám že odborný spolukomentátor je pri priamych prenosoch na to, aby prenos obohatil zaujímavými informáciami a nie aby komentoval priebeh pretekov, na to je komentátor.....dúfam, že mi hneď niekto pošle odbornú poučku z učebnice žurnalistiky, aby ma opravil :)
13.06.2018 - 21:54:45
01
takze to mame chapat tak ze vsetci ( takmer vsetci ) zahranicni komentatori/zurnalisti co komentuju a venuju sa cyklistike tomu studiu zurnalistiky moc nedali ked tak kvalitne neodbocuju od temy ako ti nasi? :)

a Privara je nepocuvatelny aj keby rozpraval rydzo slovensky, rackovanie s tym nema nic spolocne.
13.06.2018 - 23:21:29
03

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up