http://sportky.zoznam.sk/c/178315/tvrda-rana-pre-fanusikov-preteky-world-tour-napokon-bez-zastavky-na-slovensku

Škoda.
14.06.2018 - 05:28:56
00
Ja by som este k tomu komentaru , ktory naozaj nezachytava dianie v preteku a neznalého divaka zavadza.
Vcera bol po par minutach od zaciatku prenosu zaber z onboard kamery na bicykli pretekara ktory siel pred Saganom.
Peter spolu s Gaviriom a Colbrelim v druznej debate stupaju do kopca a hlavny balik s pretekarmi ktori mali ambicie na vitazstvo v etape v tom case uz davno z toho kopca zjazdoval.
Takze Sagan od zaciatku prenosu na RTVS uz bol v skupine daleko vzadu.
Chlapci komemtatori polemizovali o profile etapy a o tom , ako by Peter mohol teoreticky aj uspiet, a o tom ako ked spolukomentuje Privara, tak v ten den Peter vacsinou vyhrava.:)
Vôbec nesledovali a nekomentovali co sa v preteku deje.
Peter nakoniec prisiel do ciela so stratou 24min v poslednej 54clennej skupine.
14.06.2018 - 07:09:11
09
mne sa najviac včera páčilo, keď sa snažili po etape rýchlo zhodnotiť, kto by mohol byť lídrom v celkovom poradí..."tak 3 sekundy na Kunga strácajú Porte, TJVG a GVA...nevieme, či došli v čelnej skupine"....ale to, že GVA ťahal špicu v úvode záverečného kopca a TJVG sa snažil dotiahnuť špicu k Landovi a potom odpadol, to si ten Genda akosi nevšimol :D
14.06.2018 - 08:07:21
03
netvrdím, že ten komentár je dokonalý, viem že prevažná väčšina nás, čo sa v cyklistike orientujeme by to zvládla aj lepšie, len si myslím, že by sa to nemalo zatracovať....už to že sa to vysiela je fajn, tu sa však každé vysielanie cyklistiky na RTVS skritizuje, nech už je hosťom ktokoľvek.........
14.06.2018 - 08:26:35
01
To je podobne ako s hokejom - tiez sa tolko kritizovalo az sa nasiel niekto kto to vie komentovat. Tak kritizujme pekne dalej a snad najdu aj niekoho na cyklistiku este pokym Peto nepojde do dochodku.
14.06.2018 - 08:31:17
00
To, že tie prenosy dáva RTVS je super. Ale milovníci cyklistiky majú tiež určitý limit, resp. prah bolesti pri tomto spôsobe komentovania. :(

Keď u Britov spolukomentuje S. Kelly, tiež občas zabŕdnu do debaty, ale omnoho viac sledujú priebeh a pozvaný expert vyťahuje veľa informácií o pozadí pretekárov, spomína na podobné situácie z minulosti, atď , to je jednoducho úplne iná liga chlapov za mikrofónom.
14.06.2018 - 08:34:58
03
Pali65 napísal:
Ale milovníci cyklistiky majú tiež určitý limit, resp. prah bolesti pri tomto spôsobe komentovania. :(

Hehe. So mnou sa nedá pozerať nijaký "horolezecký" (rozumej hovniúd, nie insidermi produkovaný) film, the same applies na speleo, cyklistiku, vedu (čo v podstate zahŕňa aj zlú sci-fi - dobrá je taká, že to človeka s vedeckým backgroundom nenadvihne meter do vzduchu) a keď som v Houseovi zachytil hrubicu v "laboratórnom slangu", ktorú by slovenský lekár nikdy nepoužil, tak som spizzoval babu, čo tomu prekladu robila konzultantku (známa). Ona je síce MUDr., ale pacienta videla naposledy počas štúdia a tak to aj vyzerá.
14.06.2018 - 10:27:32
02
Ja už keď sa odhodlám pozerať prenos na STV(tie reklamy na EU každých 5 min.sú otravné) tak sa tak sústredím na obrazovku,že tých komentátorov úplne prestanem vnímať.Neviem ako sa mi to podarilo,ale doslova ich odfiltrujem :D Nechcem aby to vyznelo povýšenecky,ale jazdím a sledujem cyklistiku už vyše 20 rokov a dokážem si utvoriť názor sám,nepotrebujem k tomu Gendu,Timka,alebo Prívaru ktorí točia dookola stále to isté.Ale aby som nekydal len na komentátorov STV,tak Benčík na EU to je tiež kvalitný drístač,ten keď počas PR povedal,že Štyby má potenciál vyhrať túto klasiku 5x,tak ma dvíhalo z gauča.Straka je fajn,to je pre mňa asi top komentátor,čo sa týka cestnej cyklistiky,aj ten slovný prejav má kultivovaný,dobre sa to počúva.
14.06.2018 - 15:06:38
00
ja si vypinam zvuk
14.06.2018 - 15:41:06
00
JozefCR1 napísal:
tie prenosy kvôli saganovi ludia sledujú a kvôli nemu to RTVS aj vysiela....nemôžte sa diviť že o ňom vkuse rozprávajú.....čo prenos RTVS to vždy tá istá kritika......keby nevysielali, tak zasa kritika....typický večne nespokojný slová

Velmi pochybujem, ze vacsina ludi pozerala vcerajsiu etapu kvoli Saganovi. Nejde len o Sagana, ale o kvalitu komentovania vobec. Skuste si len vsimnut, kolko krat komentator na rtvs zacne vetu, urobi pauzu a dokonci ju o pol minuty, alebo zle oznaci jazdca. Nudne komentuju aj etapy, kde Sagan bojuje o vitazstvo. Samozrejme, to ze to pisem sem, je plakanie nad nespravnym hrobom, email ma ist do rtvs :)
Vcerajsia etapa bola navyse celkom napinava a zaujimava, ale rtvs komentatorov cyklistika prilis nezaujima. Da sa to robit aj inak https://youtu.be/DuFNwyghue8
14.06.2018 - 16:02:04
00
JozefCR1 napísal:
netvrdím, že ten komentár je dokonalý, viem že prevažná väčšina nás, čo sa v cyklistike orientujeme by to zvládla aj lepšie, len si myslím, že by sa to nemalo zatracovať....už to že sa to vysiela je fajn, tu sa však každé vysielanie cyklistiky na RTVS skritizuje, nech už je hosťom ktokoľvek.........


Nie je pravda. Keď boli pár krát Velitsovci, tak sa v pohode dalo počúvať. Stále nedokazes pochopiť, že už len, že sa to vysela nestačí... Ide o to sa venovať pretekom, skĺbiť dianie v pretekoch s nejakými inými zaujímavosťami. Nepoviem keby komentovali 5 hodín... Mne osobne to nestačí. Ani v obchode si nezoberiem nahnité banány a nepoviem si, však aspoň som vďačný, že nejaké sú...
14.06.2018 - 18:54:31
08
ak to nestačí vo všeobecnosti tak im konečne napíš...počas hokeja rovno nabádali divákov, aby hodnotili prenos...isto sa to e-mailom da riešiť aj teraz.....pochybujem že by to odignorovali ak by sa našlo viacero nespokojných divákov........myslím že je to lepšie ako to tu stále dokola kritizovať......príklad s hnilými banánmi je vtipný :y:
14.06.2018 - 21:18:16
01
no, už nielen Jardovi Kulhavému padá retiazka :D pekná "reklama" :D

http://www.cyclingnews.com/news/tour-de-suisse-bike-mechanical-costs-christian-a-shot-at-stage-victory/
15.06.2018 - 08:22:24
00
akurat na Live online RTVS je najlepsi komentar k 7. etape - ziaden :)
15.06.2018 - 15:03:19
00
vidno ze tuto temu v STV citaju :)
15.06.2018 - 15:37:37
012

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up