Presne to sme riesili v komunite. Je jasne vidiet, ze Bora chce vyhrat Grand Tour. Pre Peta momentálne bohuzial uz nevyzera ani na zelené tricko. Bennett a Demare sú uz rychlejsi. Na Monumentoch sú tam hentí traja.
Z druhej strany, Sagan má stále vysoko najvacsiu mediálnu hodnotu. Ja by som tipoval Israel namiesto Froomea
29.03.2021 - 13:56:40
00
Alebo UEA... ti maju dost dolarov
29.03.2021 - 13:59:09
00
eaten napísal:
Je ine investovat do uspesneho QuickStepu resp. Evenpoela ktory ma roky pred sebou a Sagana ktory im druhym rokom neprinasa vysledky.

Wtf? Na QS Denk nema peniaze vonkoncom a ak by aj mal, tak ja by som svoje peniaze vsadil na to, ze typci, co vyhravaju v quickstepe by v bore vyhravat prestali. Kto z QS odide, vyhravat prestane (Viviani) A naopak - kto pride do QS, vyhravat zacne (Bennett) :).
Maly kviz:
Kto z tychto jazdcov: PS, WVA, MVDP, JA
-vyhral 7 krat zeleny dres na TdF?
-nevyhral na TdF ziadny dres?
-vyhral vsetkych GT aspon 1 etapu?
-vyhral titul MS a kto ho obhajil 2x za sebou?
-ktori traja z tychto cyklistov maju o vyse 40 vitazstiev menej ako stvrty cyklista?
-ktori traja z tychto cyklistov nemaju dohromady taky following ako stvrty cyklista?
-ktory cyklista skoncil na konci roka v 9 po sebe iducich sezonach v top10 cyklistickeho rebricka?
-ktori traja z tychto cyklistov nemaju ani dohromady 9 umiestneni v top10 cyklistickeho rebricka?
WVA, MVDP aj JA mozu byt teraz najsilnejsi, ale velmi lahko sa im moze stavat to co na MSR alebo E3 - jednoducho ich precitaju a o vitazstvo sa bude hrat medzi inymi cyklistami. Bez ohladu na to, o kom sa budu rozpravat komentatori.
29.03.2021 - 15:02:31
30
sa na to stale pozerate len cez peniaze, nezabudajte, ze peto nemenil kazdy rok team len preto ze mu niekde ponukli o stovku viac, ale bol spokojny tam kde je, hlavne koli ludom okolo. a ked isiel do ineho teamu, tahal ludi so sebou. aj preto si nemyslim ze pojde sam niekde len preto ze mu tam daju viac
29.03.2021 - 15:03:40
00
Peter mal doteraz podmienku pri prestupe aj na svojich ľudí, čiže to nie je iba platiť Sagana, ale aj všetkých jeho ľudí čo si so sebou priniesol, Proste nejako to bude, treba mu fandiť, nech ešte chvíľu jazdí a máme sa na koho pozerať. :-)
29.03.2021 - 15:18:52
03
oni s tym vytlacanim neprestanu asi nikdy
to uz je normalne na paragraf
thumb_up0thumb_down
cdn.shortpixel.ai
29.03.2021 - 17:29:01
00
Volodja napísal:
Wtf? Na QS Denk nema peniaze vonkoncom a ak by aj mal, ....

Nehovoril som, ze ich chcu kupit, ale ako reakciu na predchadzajuci prispevok ze Sagan im je drahy ale QS by kupit chceli.
Takze cisto teoreticky, preto by preferovali Evenpoela pred Saganom.
A napriek tomu, ze Saganova hodnota je velka, z marketingoveho hladiska bude jeho cena skor klesat a Evenpoelova stupat. Keby sa mali riadit tym co kto dokazal, tak by o Cavendisha bola vacsia bitka ako noazaj bola :) .
29.03.2021 - 19:10:59
02
eaten napísal:
Keby sa mali riadit tym co kto dokazal, tak by o Cavendisha bola vacsia bitka ako noazaj bola :) .

Cav je ale uz 5 rokov 'faded', je cez tisic lepsich cyklistov ako on (aj ked vyzera to tak, ze QS doktor da dokopy aj Cava). Sagan sa celu minulu sezonu stale 'motkal' vpredu a okolo podia.
29.03.2021 - 20:12:34
00
Samozrejme, nevravim ze Sagan uz nic nedosiahne .. dufam, ze este ma vela uspechov pred sebou. Ale pointa sa niekedy lepsie ukazuje ked to zvelicis :). Ja dufam len ze zostane v Bore nech si polka Slovenska nemusi kupovat nove dresy. :D
29.03.2021 - 20:18:58
03
ono je otazka, co za svoje peniaze dostanu....kludne mozu mat penazi na cely QS, ale pokial Sagan nema vysledky a viac sa hovori o MvDP a WvA, tak je pre nich drahy, cize za svoje peniaze nedostavaju adekvatnu hodnotu....na druhej strane takto pre dvyse rokom mal Peter skvelu formu, na Paris Nice robil domestika Ackermanovi, krasne sa pohyboval v baliku, sam tahal spicu na vetre tak ze roztrhal peloton, rozbiehal mu spurty v ktorych Pascal nestihal...proste forma jak hrom, prisiel covid, vsetko sa zrusilo a Peter obcas dal na insta, ze "trenazer nie je moj kamarat".....ked sa restartla sezona, prisiel na Tdf daaaleko od toho co mal na P-N....pretrapil sa, potom bolo vidiet vzostup formy na Gire, ale sezona uz bola aj tak v prdeli....teraz mu nezahral covid tiez do karat, ale vyzeral na to, ze pred dvomi mesiacmi marodil, aj na Milano- San Remo aj okolo katalanska celkom solidne, urcite nema top formu, ale cez leto by mohol nieco zajazdit.....cize ked sa to unho dobre stretne, stale moze jazdit top level, a kludne moze s Benettom v dojazdoch ktore mu sadnu pozametat....a potom mu radi zmluvu predlzia ( ibaze )
29.03.2021 - 20:21:56
00
myslim ze Peter ma penazi dost mozno aj viacej z reklamy ako zo zmluvy s borou a bude hladat tim kde bude moct jazdit so svojim timom Juraj a spol. a radsej si vyberie iny tim ako sam v bore, tim kde bude mat priestor na klasiky atd. ako robit domestika timu, ktory sa postupne profiluje na GC
29.03.2021 - 22:11:32
01
Este je otazka, ako je na tom Peto (aj Bora) so Specialized? Ak by Specialized trval na Petrovi, tak to vidim len na Quick-Step a v tom pripade mozu WVA a MVDP zabudnut na akekolvek dalsie vitazstva :D.
Peto sa viackrat vyjadril k dolezitosti Juraja pre neho. Brat je pre neho viac ako kamarat alebo nejaky domestik.
30.03.2021 - 11:07:02
00
https://www.cyclingweekly.com/news/racing/bora-hansgrohe-team-manager-casts-doubt-over-peter-sagans-future-with-the-team-495000?utm_source=facebook.com&utm_campaign=socialflow&utm_medium=social&fbclid=IwAR2tQTpQryJVdcvmLqb_lseg2dknyMJtF3BvVUT2zSJFFKSb6UuK2dxRU2I
31.03.2021 - 08:30:32
00
https://www.cyclingweekly.com/news/racing/bora-hansgrohe-team-manager-casts-doubt-over-peter-sagans-future-with-the-team-495000
31.03.2021 - 08:42:51
04
Pobavila ma ta cast, kde Genk tvrdi, ze si hadam vytvoria vlastnu hviezdu a Kamna a Schachmann su vhodni kandidati. Drzim mu palce.
Ale zatial nic nenaznacuje, ze by toto mali byt stars. Po solidnych vykonoch pred troma rokmi na Giro som dufal, ze Schachmann sa ozaj presadi a uchmatne vitazstvo na niektorej z narocnejsich klasik/monumentov (S-B, LBL, Lombardia Amstel, Valonsky sip - tieto by mu mohli sediet). Ale uz ma 27 rokov a nic. Odvtedy sice raz obhajil Paris-Nice, ale prisiel k tomu ako slepe kura k zrnu. Kamna je este mlady a docela dobry, ale ze by mal byt hviezda? Mne sa sa zatial zda, ze moze vyhrat z uniku, ak sa peloton na unik vykasle, alebo casovku. V tejto vekovej kategorii je napr Joao Almeida, ktory je od Kamnu je lepsi uplne vo vsetkom.
31.03.2021 - 10:18:28
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up