jerry74 napísal:
presne ako píšeš,sú len o krok pred doping.kontrolou,je to až príliš okate, že kto príde do DQS ide s výkonom prudko hore,a kto odíde ide z výkonom dole-vid viviani,terpstra,gaviria a plno ďalších pretekárov...


nie som fanusikom DQS, ale toto tvrdenie plati len v pripade, ze ignorujeme skupinu ludi, ktori po odchode z timu isli vykonnostne hore, z hlavy napriklad Trentin, Schachmann, Kwiatkowski...

casto pozorujem, ze ak je niekto vaznym superom sagana a dokaze ho pravidelne porazat (nedajboze s nim ma nejaky konflikt), tak skor ci neskor si vysluzi nevrazivost slovenskych "fanusikov" a/alebo obvinenia z dopingu - ci uz slo o Cavendisha, Kristoffa, van Avermaeta, Terpstru alebo van Aerta, vzdy ten isty scenar...
01.07.2021 - 13:08:30
04
Cava tiež moc nemusím...
01.07.2021 - 13:33:08
00
jerry74 napísal:
presne ako píšeš,sú len o krok pred doping.kontrolou,je to až príliš okate, že kto príde do DQS ide s výkonom prudko hore,a kto odíde ide z výkonom dole-vid viviani,terpstra,gaviria a plno ďalších pretekárov...

Toto isté sa hovorilo o US Postal, Telekome, Sky... Potvrdilo sa to len u US Postal - Discovery.

Tvrdím, že môžeš žrať bobule veľké ako peceň chleba, ak nemáš natrénované, tak sa na víťaznej vlne nepovezieš
01.07.2021 - 13:48:41
03
to potom nemas potuchu o tom co bobule dokazu 😊
najlepsie porovnanie zenska profi kulturistika a chlapska naozaj naturalna kulturistika, ak vies co do seba ides o niekolko levelov vyssie, samozrejme za cenu zdravia atd... jasne ze nemam ideal ze neaky vrcholovy sport je cisty, jedno ci to je futbal, cyklistika, hociaky sport kde sa tocia peniaze je o biznise
01.07.2021 - 14:28:46
02
som zapol teraz tdf a akurát prémia, saganovi to nejako moc nejde, normálne mám pocit, že sa ani nesnaží :)
01.07.2021 - 16:19:09
00
vy je ba ný lidláci, to čo malo byť od Morkova, to je v poriadku toto... nič nebude, šecko v porádečku, zemáčky v rádečku...

to bol rovný šprint???


Naposledy upravil madbugie dňa 01.07.2021 - 16:21:39, celkovo upravené 1 krát.

01.07.2021 - 16:20:24
00
O čo sa tam pokúšal Morkov, Najprv tam strašne špurtuje, potom zablokuje Sagana zmenou stopy ho skoro natlačí na bariéru a nakoniec pred prémiou zvesí nohy. Pripravil Peťa o lepšie umiestnenie.
01.07.2021 - 16:21:27
00
ho tam Morkov privrel
01.07.2021 - 16:21:36
00
Nielen že išiel zo stredu cesty úplne na kraj, a ešte zvesil nohy, sa otočil a zablokoval Peťa, o nič iné nešlo... Ak by rovno idúci Peter nezvesil nohy, tak skončí v bariére...
01.07.2021 - 16:23:58
00
Bora by mala podať protest,ale určite nepodá... podľa mňa už kašľu na to,bennet je podpísaný, Peťo na odchode, už to bude len také nasilu. Ešte komentár z cycling.info,plne sa stotožňujem...DQT už od čias, keď sa volali Mapei, nevedia pretekať fair. Ale niet sa čo čudovať, keď šéf je gauner a doktorom mala byť už dávno odobratá licencia. UCI v podstate podporuje podvádzanie.
01.07.2021 - 16:32:43
01
Inak dnes správa, že organizátor TdF stiahol trestné oznámenie na tú ženu s kartónom. By ma zaujímalo čo tak odrazu. Už ju polícia našla vzala vraj do väzby a vyrubila pokutu 1500 EUR. Obžalovaná bude aj tak zo strany štátu za neúmyselné ublíženie na zdraví. Ak sa niekto zo zranení bude zotavovať viac ako tri mesiace, tak toto obvinenie bude posudzované pred súdom ešte prísnejšie.
01.07.2021 - 16:41:25
00
jerry74 napísal:
Bora by mala podať protest,ale určite nepodá... podľa mňa už kašľu na to,bennet je podpísaný, Peťo na odchode, už to bude len také nasilu. Ešte komentár z cycling.info,plne sa stotožňujem...DQT už od čias, keď sa volali Mapei, nevedia pretekať fair. Ale niet sa čo čudovať, keď šéf je gauner a doktorom mala byť už dávno odobratá licencia. UCI v podstate podporuje podvádzanie.

Bora je opat raz uplne mrtvy team. Mam pocit, ze vsetci cyklisti sa tam postupne len zhorsuju, odkedy raz zaziarili (Buchmann, Ackermann, Schachmann). Supermegadomestik Oss ho nevie potiahnut ani len v tychto smiesnych premiach. Myslim, ze moze velmi dakovat, ze je Petov kamos, lebo inak by si takyto cyklista na take peniaze nikde neprisiel. Morkow si asi myslel, ze ma za sebou Cavendisha a asi dostal do sluchatok, aby zvolnil (a trosku zavrel priestor), lebo vezie Petra. A boraci protest samozrejme nepodaju. Nepodali napriklad ani minuly rok po diskvalifikacii, ktora sa ukazala ako jasne neopravnena. A keby aj Morkowa potrestali, neviem si predstavit ako, aby to Petrovi vobec nieco vykompenzovalo.
01.07.2021 - 16:46:23
01
36 ročný zázrak s Lidla 🤣
01.07.2021 - 17:26:58
01
záver tiež veľmi pekný... ten krpec išiel tak rovno, že oboch na 2 a 3 mieste pekne zavrel... ale to je v porádečku...
01.07.2021 - 17:28:41
00
Sovicka30 napísal:
36 ročný zázrak s Lidla 🤣

Farmaceutický zázrak :rofl:
01.07.2021 - 17:28:47
01

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up