Tiež na mňa a kamoša v stúpaní z Tatranskej Štrby na Štrbské pleso ziapala skupina típkov cez otvorené okná z auta, Sagan, Sagan,.....
23.03.2013 - 00:32:23
00
Mne sa toto stalo minulý rok :D-- modrý oceľový cestak, modrobiely milram dres a skupinka deciek prevažne baby 12-5 -- kukaajte Sagaan, Sagaaan :D
23.03.2013 - 00:38:26
00
lanceo:este aj mladucky Nairo ho supol dole 2x za sebou,i ked Wiggo si ide skor temparske tempo..tomu chlapcovi svita na pekne casy,

To,ze ho supol je fajn.To v akej forme bol v Omane a v akej je teraz,tak sa dost dobre chysta na giro.Purito je pred nim cez cca 30sec v GC co je uplna pecka pre Wigga.Etapak Catalunya je pre neho priprava na giro a z tohto pohladu je na tom velmi dobre.Uvidime v maji ako vyladi na giro,zatial z mojho pohladu ma velmi dobru formu.
P.s.Purito dnes+4 sec. do GC ,tak hm bude to mat tazke utrhnut celkove.
23.03.2013 - 01:38:09
00
Hm ten Cannondale postavil pre Petra nejaky zvlastny team na tieto klasiky.Skoda,ze s Petrom nikto nechcel stahovat Fabiana,pretoze sam 34 km do ciela v takom vetre proti 5 ludom by nedal ani s motorcekom.Peter sa dost v tej skupinke nudil a paradny bol ten borec z Oricy,ked mal tahat,tak hned bral aj flasku asi mal na ranajky slaninu,ze ho tak smadilo.
Myslim,ze az by si to prehodili a Peter bol na mieste Fabiana ,tak ta skupina by spolupracovala ,aby ho stiahli,pretoze v zaverecnom spurte by boli na tom cca rovnako,no s Petrom to tahat nikto nechce.Az vzniknu taketo situacie,tak pokial tam Peter nebude mat aspon jedneho z teamu az k poslednym km,tak bude velmi rad aj za druhe a tretie miesta.
Zda sa ,ze Petrov potencial bude tento rok opat nevyuzity z dovodu nedostatocnej kvality teamu.Caruso a Moreno asi ladia teraz s Ivanom na giro:).
23.03.2013 - 01:56:49
00
Par stranok dozadu,je odkaz na clanok ,myslim z cyclingnews o zvlastnej taktike Canondale.Porovnavali dojazdy umiestnenia,situacie a pri kazdej bolo jasne ze Peter bol v kazdom pripade "sam vojak v poli". Ale myslim,ze sa to zlomi, musi vydrzat a urcite k nemu niekoho postavia,alebo ho kupia inde ,kde nanho postavia ludi.V jeho pripade musi byt velmi vyspely taktik,aby sa nestavali situacie ako pri poslednom zavode.Cancelaru tiez nik netahal.Tiez kazdy pozna jeho sposob jazdenia.V Cannone Sagana ho dlho neudrzia,ak to budu riesit tak ako doteraz.Jedneho dna bude si uvedomi ubiehajuce roky.Vsimol som si,ze si velmi dobre rozumie s Cancelarom,vo vysledkoch klasík mu je urcite vzorom. Ale uvidime ,teraz su to len kecy,co by bolo keby bolo.Samozrejme ze by ho chceli v kazdom time v tom svojom to nema financne nic extra.Pred sebou ma,ale urcite skvelu buducnost.
23.03.2013 - 10:34:39
00
Peter ma momentalne taku cenu, ze je nepreda/nekupitelny. Cyklistika nie je futbal. Pokial viem, tu sa tkake veci deju vynimocne. Vyprsi zmluva a ked bude nespokojny, tak potom mozno zakotvi inde...
23.03.2013 - 12:49:14
00
kua canopus, nie som boh, ale ty asi nedokážeš pochopiť princíp pretekania...bol si na jednom preteku v živote a budeš nám tu rozprávať o čom to je...takých mám najradšej...;)
Katko, si druhý, čo ho odhalil. A ešte ti prezradím, že sa nezúčastnil jedných pretekov, ale len jedného cyklomaratónu...
23.03.2013 - 13:35:29
00
Uplne nahodou som siel okolo a objavil http://www.velowire.com/UCIcyclingcalendar/race/1386/kosice-miskolc.html . To preco bolo take utajene? To mame na Slovensku tak vela akcii z 2013 UCI cycling calendar ?
23.03.2013 - 14:00:34
00
Už zajtra ďalšia belgická klasika s Petrom Saganom : Gent - Wevelgem. Akurát, že na Eurosportoch to nedávajú, zostáva tak pozrieť nejakých chrochtajúcich belgických komentátorov :)
23.03.2013 - 14:01:07
00
Slovak sport TV to bude davat, ak mas magio, atd. Alebo za 0,50€ na ich webe v slusnom rozliseni.
23.03.2013 - 14:24:06
00
Ja mám Slovak sport v telke, ale v programe nie je nič o cyklistike.
Prečo budú dávať ES 2 Critérium International 2 etapu. Radšej mohli dať tú belgickú klasiku a celý týždeň nech si dávajú potom Critérium.
23.03.2013 - 15:39:16
00
nakoniec zajtrajsiu nedavaju :(
23.03.2013 - 16:40:39
00
Nieco som dnes zachytil na eurosporte od ceskeho komentatora, ze ju asi presunu ma pondelok kvoli pocasiu. Inak, slovak sport dava malokedy to, co maju uvedene v programe.
23.03.2013 - 17:18:25
00
Prispevky niektorych jedincov k E3 v tejto teme opät rozhodne pobavili. Uz ani neviem, ktoru temu skor sledovat, aby mi nieco neutieklo... :) V kazdom pripade prilbu dole pred Fabianom. Je to pan Pretekar s velkym P. Dokaze sam to, co casto nedokaze ani spolupracujuca skupina. O to viac mu kazde vitazstvo prajem - zasluzi si ho snad ako nikto iny, pretoze vsetci vratane Peta stavaju taktiku proti nemu, striehnu nanho a aj napriek tomu sa dokaze presadit. Je to az neuveritelne. A samozrejme ma tesi, ze Petovi sa podarilo vratit do hry zo zle vyzerajucej situacie a je uzasne, ze z toho nakoniec este dokazal vytrieskat druhe miesto.

A teraz spät k aktualnejsim temam:

Uplne nahodou som siel okolo a objavil http://www.velowire.com/UCIcyclingcalendar/race/1386/kosice-miskolc.html . To preco bolo take utajene? To mame na Slovensku tak vela akcii z 2013 UCI cycling calendar ?

http://www.cycling-info.sk/slovensko-a-slovaci-clanky/1160-slovenska-fantazia-na-kosice-miskolc


Ja mám Slovak sport v telke, ale v programe nie je nič o cyklistike.

http://www.cycling-info.sk/magazin-cycling-info-sk-clanky/1158-gent-wevelgem-napokon-na-obrazovkach-slovak-sport-tv-nebude
23.03.2013 - 20:34:05
00
A este nieco: http://www.cyclingnews.com/news/gent-wevelgem-start-moved-to-gistel
23.03.2013 - 20:41:55
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up