Dzuch-Ban napísal:
.
.
.
37. KUBIŠ Lukáš (SVK) +11:21

Hm, neviem, co si presne o tomto vykone mam mysliet. Lebo je to taka obohrata platna, po kazdych MS uz niekolko rokov, len sa menia mena. Pred nim bol tentokrat len chlapik z Olympijskeho timu utecencov, ktory utekal pred vojnou zo syrskeho Aleppa. Lukas Kubis by pravdepodobne s tymto vykonom skoncil niekde v polovici zenskeho startovneho pola. Australcanka Sarah Gigante je mladsia a na trati s rovnakym profilom dosiahla vyssiu priemernu rychlost. Chapem, chlapec je mlady, treba mu skusenosti, atd atd., ale takato nakladacka podla mna jemu a jeho hlave prilis nepomozem skor naopak. Citam titulky na mediach, ktore niesu topky ani cas: Tokio 2020: Katastrofálny výkon Lukáša Kubiša...
Predpokladam, ze sa zhruba dopredu vedelo, coho je tento Lukas schopny. V tom pripade by mozno bolo lepsie gesto, aby na casovku nastupil amater a sucasny majster Slovenska Rony - aspon by bolo o pekny motivacny olympijsky pribeh viac. Aj ked teda asi chceli niekoho postavit niekoho, kto pojde aj hromadny start.
28.07.2021 - 11:17:25
03
Teraz vidno kde skončíme keď zavesia Saganovci bicykle na klinec. Na úrovni banánovych republík. Plívala a spol by mali tento výlet platiť z vlastného vrecka
28.07.2021 - 11:22:49
01
Volodja napísal:
Aj ked teda asi chceli niekoho postavit niekoho, kto pojde aj hromadny start.


nielen, ze chceli, ale ono je to dokonca aj vyzadovane pravidlami :)
28.07.2021 - 11:41:18
11
Čím skôr odíde z Dukly tým lepšie preňho, ak je skutočne taký talent. Škoda, dostal šancu ukázať sa, no nevyšlo.
28.07.2021 - 11:56:22
00
porovnavat priemerku so zenami co sli polovicnu trat ? to ako vazne ? 🙄
28.07.2021 - 12:40:42
01
Mňa tiež zarazila tá priemerka Kubiša 39,X km/h ... Keď napríklad Roglič mal 48,X km/h.... To je dosť brutálny rozdiel... Ale zas medzi tými veľkými menami sa nedalo čakať oveľa lepšie umiestnenie.
28.07.2021 - 13:29:21
00
vlastoch napísal:
porovnavat priemerku so zenami co sli polovicnu trat ? to ako vazne ? 🙄

Keby mali ženy rovnakú trať tak o koľko by bola tá priemerka iná?
28.07.2021 - 14:24:09
02
By ma zaujimali parametre Kubisa..koľko watt na kilo a pod..
28.07.2021 - 14:28:04
00
Ano uplne vazne. Porovnaval som kto isiel trat s tym istym profilom rychlejsie. Ak by isiel Kubis polovicnu trat, tak tu mladsiu dievcinu z Australie by asi porazil. Vleuten pochybujem ze by dal. Kubis by mal o nieco vyssiu priemerku ako pri dvojnasobnej trati, ale vyrazne nie (mal som rozpisane, Kristina ma predbehla). Celkovo by sa ale Kubis nemal porovnavat s dievcatami. Dali by sa najst bezhakovi triatlonosti, ktori daju podobny profil na 180km trati priemerkou 40km/h a hned potom daju maraton pod 3h. Privara mal pred olympiadov ine vyjadrenia ako "hlavne je zucastnit sa". Myslim, ze ak si Kubis precita tie clanky o blamazi (diskusie pod nimi dufam necita), tak mu to vobec nepomoze. Za predpokladu, ze ho stale pokladame za perspektivneho pretekara. Preto tam mozno mohol ist Haring alebo Tybor - tym uz je to jedno. Navyse Tybor minule OH zajazdil velmi pekne.
28.07.2021 - 14:47:35
00
spravne, keby siel kubis polovicnu trat (a teda cca polovicny cas), isiel by ine (vyssie watty), t.j. mal by priemerku vyssiu ...
s dievcatami si ho porovnal ty, naco ?
28.07.2021 - 14:58:12
01
Co je Top Gannom? Cakal som, ze ostatni budu odsudeni na suboj o striebro. Olympijska casovka bola pre Roglica ocividne hlavny ciel sezony po odstupeni na TdF. V cestnych pretekoch nevyzeral, ze by mal na to byt v prvej trojke v casovke.
28.07.2021 - 15:10:45
00
ved ste pisali ze tam bola daka podmienka ze s amusi zucastnit aj cesty, tak sa len skusil a ked nevyzeralo tak sa povozil... opiciakovi dosli sily, vela si nalozil. ganna bohvie.. mozno mu nesadlo pocko alebo co hocico mohlo byt
28.07.2021 - 15:25:19
00
Top Gannovi prilis neverili ani niektori experti ani bookmakeri. Vraj na tomto 'parkure' to nebude jeho salok kavy. Nakoniec mohol byt v pohode druhy. Najvacsi favorit podla bookmakerov aj expertov bol WVA. Ja som za nejake drobne veril Dennisov. Bol neznama, ale dufal som, ze bude este od minulej olympiady pekne nahnevany. Ako ked nahnevany odstupil z tour a potom nasledne nahnevany na MS spravil to co spravil :). Roglic (aj Dumoulin) bol po TdF neznama a po hromadnom starte mozno az outsider.
28.07.2021 - 15:28:57
00
Neviete preco isiel Kubis, ked povodne mal ist Juraj Sagan?
28.07.2021 - 15:30:48
00
Juraj spomínal v jednom rozhovore, že má cez víkend preteky.
28.07.2021 - 15:35:08
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up