Cavovi prdli nervy. Trapos. Ak ho nediskvalifikuju, tak to bude ina politika...
09.07.2013 - 17:55:22
00
no tak to bol bodyček
09.07.2013 - 17:58:48
00
nevie bicyklovat a este je aj zakerak..no hnus
09.07.2013 - 18:00:29
00
inac preco stale pisu Saganovi (SLO) a nie (SVK) na letour.fr stranke ? irituje ma to
09.07.2013 - 18:07:40
00
No asi preto, ze po francuzsky je to "Slovaquie" a pravdepodobne to pridava nejaky francuz..

Cavendish vs Veelers. Inac celkom zaujimave vypocut si koniec etapy na stv vs čt1.. Na jednom pomaly jasna diskvalifikacia pre Cavendisha a na druhom, ze az taka chyba to nebola, ze chudacik cavendish uz na konci ani nespurtoval :) Zaujimalo by ma co hovorili na Eurosporte..

d3j5vwomefv46c.cloudfront.net


Naposledy upravil MegatronSK dňa 09.07.2013 - 19:05:17, celkovo upravené 5 krát.

09.07.2013 - 18:14:44
00
no ja tam vidím svk.
09.07.2013 - 18:19:53
00
zachoval sa ako cvok, ale asi ho nediskvalifikuju. ved je to Cav nee? :)
09.07.2013 - 18:53:51
00
Peťo mal trochu smoly - bol uzavrety. Ale zase mal stastie, tak ako ostatny, ze nenastal hromadny pad.

Cavendish - chvilu predtym sa mi zdalo ze sa s tym pretekarom okrikovali, asi mu tam tiez zkrizil cestu, ale takto sa to neriesi.
09.07.2013 - 19:15:55
00
Junáčik z Argosu prestal pedálovať, aby urobil dieru a Cavendishovi letiacemu do neho neostalo nič iné, ako urobiť lastovičku do prava. Všimnite si, ze na začiatku manévru je Argosák na ľavo od plnej čiary a keď sa drcli, tak už bol napravo... Ak by išiel rovno, tak Cavendish preletí popred neho Kittelovi do háku.

Inak neviem, prečo si nikto nevšimol, ako sa Sagan 100-200 metrov predtým pretláčal s niekým z Belkinu o pozíciu za zadným kolesom Cavendisha - a dorážal Sagan.

Uvedomte si, že je to v rýchlosti 60-70 km/hod., za sekundu prejdú 15-20 metrov, pritom tí chlapi sú v maximálnom výkone, v pľúcach už žiadny kyslík, pulz ďaleko za maximom, blany na očiach... Pred televízorom, v kresle, sa to nezdá.
09.07.2013 - 19:46:09
00
V prvom momente som si myslel ci Sagan nesposobil ten pad. To by nebola dobra reklama pre neho.
09.07.2013 - 20:11:57
00
Že vraj chudačik z Argosu,ved Cavendish mal pravu stranu celu voľnu,prečo tam nešiel,keby k vôli tomu incidentu spadol Sagan,tak určite by si to tak nenapísal
09.07.2013 - 20:14:32
00
Tak toto mi vysvetlite
...a crash in the closing metres of the race. One of Marcel Kittel's lead-out men, Tom Veelers, looked right, then left to see where his sprinter was and he bumped shoulders with Mark Cavendish and thumped onto the tarmac. That took the wind out of the sails of the British champion just as he was poised to start his sprint; he ultimately trailed two Germans to the line...

Z oficialnej stranky Tour. http://www.letour.fr/le-tour/2013/us/stage-10/news/flm/kittel-ahead-of-greipel-in-a-sprint-of-the-germans.html

Takze ak to dobre chapem: Tom Veelers buchol plecom do Marka Cavendisha a potom sazhodil na drahu.

Tak potom teda by mal byt Tom Veelers diskvalifikovany ! Vsak urobil nebezpecnu situaciu. Kolko cyklistov sa pri tom mohlo zranit !
09.07.2013 - 20:20:46
00
Junáčik z Argosu prestal pedálovať, aby urobil dieru a Cavendishovi letiacemu do neho neostalo nič iné, ako urobiť lastovičku do prava. Všimnite si, ze na začiatku manévru je Argosák na ľavo od plnej čiary a keď sa drcli, tak už bol napravo... Ak by išiel rovno, tak Cavendish preletí popred neho Kittelovi do háku.

Inak neviem, prečo si nikto nevšimol, ako sa Sagan 100-200 metrov predtým pretláčal s niekým z Belkinu o pozíciu za zadným kolesom Cavendisha - a dorážal Sagan.

Uvedomte si, že je to v rýchlosti 60-70 km/hod., za sekundu prejdú 15-20 metrov, pritom tí chlapi sú v maximálnom výkone, v pľúcach už žiadny kyslík, pulz ďaleko za maximom, blany na očiach... Pred televízorom, v kresle, sa to nezdá.

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Nikdy by som neveril,že aj takto sa dá ,,vysvetliť,, absolútna frustrácia a zákernosť tohto týpka,ktorý je frustrovaný z toho že víťazstvá neprichádzajú,a boj o zelené tričko je už tiež pasé,pretože klasické rovinaté etapy budú už len 2+záverečná.Napriek tomu ťa nenazvem ,,krčmovým krikľúňom,,ako ty s obľubou častuješ všetkých ktorí majú opačný názor,pretože ja všetky názory ctím,aj keď s nimi nesúhlasím.Už čakám že niekto napíše,že ten cyklista z Argosu prekrížil cestu Cavendishovi a ten nemal inú možnosť len ho samozrejme ,,nechtiac zhodiť,, :D :D :D A justice for all,ako hovoria naši anglickí bratia,na margo toho ak ho nepotrestaju,čo aj očakávam,pretože ho potrebujú mať v poslednej etape aby ju z hollywoodskym úsmevom po 505-ty krát mohol vyhrať....
09.07.2013 - 20:25:16
00
Optimus dufam,ze aj tu prehra s gorilou alebo kittelom, bol by som rad,lebo on je saso pocmarany :D nic,len rovina je pre neho :P
09.07.2013 - 20:57:50
00
"v pľúcach už žiadny kyslík, pulz ďaleko za maximom, blany na očiach... " pri nejakom trestnom čine to tiež nie je ospravedlnenie na beztrestnosť. v lepšom prípade psychiatrická izolácia
09.07.2013 - 21:05:26
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up