Joko, jedna vec je pretlacat sa plecami a druha "s rozbehom" sa plecom do niekoho hodit. Myslim, ze Cava teraz obhajujes dost neobjektivne.
09.07.2013 - 21:13:20
00
Na STV spolukomentoval aj nejaký rozhodca a k tomu Čavovmu "úhybnému manévru" sa vyjadril v zmysle, že to bolo svintvo hodné možno aj vylúčenia z pretekov, nielen z etapy. No, možno sa do toho nevyzná...
09.07.2013 - 21:14:59
00
to bol Dvorscik
09.07.2013 - 21:42:52
00
Cavendish je chudak... aspon v sporte by nemusela fungovat protekcia...
09.07.2013 - 21:57:58
00
furt som vedel že cavendisch je hovedo
09.07.2013 - 22:24:17
00
tu su vsetci lepsi experti ako komisari, ktori to dali za chybu Veelersovi :)
09.07.2013 - 22:45:31
00
Joko, jedna vec je pretlacat sa plecami a druha "s rozbehom" sa plecom do niekoho hodit. Myslim, ze Cava teraz obhajujes dost neobjektivne.

nemyslim ze sa ho joko zastaval. dobre to napisal. dovolim si tvrdit ze nikto tu momentalne prispievajuci si realne nevie predstavit taky zaver. a nie ho este zazit.


Naposledy upravil matvej11 dňa 09.07.2013 - 22:59:12, celkovo upravené 1 krát.

09.07.2013 - 22:58:23
00
Presne tak ice. A toho Veelersa by mali diskvalifikovat. Vsak chudakovi Cavovi urcite odrel laket.

Ale vazne. Mozem si mysliet o sebe, ze sa tomu nerozumiem aj napriek tomu, ze som v tom Cavovom zakroku videl umysel. Ale necakaj odo mna, ze si budem mysliet, ze rozhodca, ktory spolukomentuje Tour a hovori o moznej dikvalifikacii Cavendisha z celej Tour je poloslepy pablb, ktory sa tomu nerozumie.

Nie, to len zase funguje politika organizatorov. A ked sa k tomu prida nazobany Froome, tak pre mna Tour straca caro.
09.07.2013 - 22:59:10
00
furt som vedel že cavendisch je hovedo

No ani si nechcem predstaviť,čo by nasledovalo,keby jeho niekto zhodil,pár metrov pred cielom,Omega by chrlila oheň a síru,išli by sa dotentovať,a žiadali by hádam aj trest smrti :D,naozaj škoda slov na športovca,ktorý ide za víťazstvom aj cez mrtvoly,a namiesto toho aby sa postavil k tomu ako chlap a priznal skrat,sa trápne vykrúca...Keďže som takmer naisto presvedčený že ho nepotrestajú,počnúc dnešným dňom so začal s bojkotom TDF,na toho chrapúňa sa viac pozerať nemienim.
Dnes som čítal na jednom fore zaujímavý názor,že Cavendish to urobil zámerne,preto aby ,,odstavil Sagana,, ktorého mal tesne za sebou,a naozaj Peter sa len len vyhol tomu pádu,ale táto konšpiračná teoria nie je z mojej hlavy....
09.07.2013 - 23:02:06
00
Chlapci kľud.
Toto celé NIE je o športovom výkone. Toto je profesionálny šport. Tu ide v prvom rade o show a o money.
Cav pri šprinte ide cez "mŕtvoly". Je mnohonásobný víťaz etáp TDF, Giro atď, je majster sveta.
Keby ho diskvalifikovali, poškodili by show.
Robí čo "musí". Ináč je to vraj milý chlapík.
Toto je podstatný rozdiel medzi profesionálnym a športovým výkonom, čo mnohí nechcú vidieť a pochopiť.
HOWGH
:)
09.07.2013 - 23:22:42
00
toto je o charaktere.. buď ho niekto ma alebo nie.
09.07.2013 - 23:31:49
00
ok. Pochopil som.

Budem sledovat radsej Latanku na 1000miles. Tam su sportove vykony.

A mileho chapika nech si taha Peter Velits cez Alpy na spagate.
09.07.2013 - 23:47:40
00
Junáčik z Argosu prestal pedálovať, aby urobil dieru a Cavendishovi letiacemu do neho neostalo nič iné, ako urobiť lastovičku do prava. Všimnite si, ze na začiatku manévru je Argosák na ľavo od plnej čiary a keď sa drcli, tak už bol napravo... Ak by išiel rovno, tak Cavendish preletí popred neho Kittelovi do háku.

Inak neviem, prečo si nikto nevšimol, ako sa Sagan 100-200 metrov predtým pretláčal s niekým z Belkinu o pozíciu za zadným kolesom Cavendisha - a dorážal Sagan.

Uvedomte si, že je to v rýchlosti 60-70 km/hod., za sekundu prejdú 15-20 metrov, pritom tí chlapi sú v maximálnom výkone, v pľúcach už žiadny kyslík, pulz ďaleko za maximom, blany na očiach... Pred televízorom, v kresle, sa to nezdá.


Som rád, že aspoň niekto na tomto fóre píše k veci a bez emócií. Karty boli rozdané, všetci zainteresovaní vedeli po kom idú a na kom sa vyvezú. Nadbytočný "Junáčik z Argosu" sa rozhodol na poslednú chvíľu nehrať fair play.
09.07.2013 - 23:49:20
00
joko ak by cavendish nemal už pár podobných ***** na konte tak by som si povedal,že sa dvaja zrazili a jeden to neustál...

btw:predpoveď na zajtra,po časovke vzniknú medzi favoritmi už také rozdiely,že tour bude vybavená.
09.07.2013 - 23:58:31
00
Na STV spolukomentoval aj nejaký rozhodca a k tomu Čavovmu "úhybnému manévru" sa vyjadril v zmysle, že to bolo svintvo hodné možno aj vylúčenia z pretekov, nielen z etapy. No, možno sa do toho nevyzná...

Ak nie on tak kto? Dvorščík je bývaly náš skvelý pretekár.Je to totiž medzinarodný rozhodca. Ten chlap je poctivy a čestný. A rozhodne vie čo hovorí!
10.07.2013 - 00:12:34
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up