isiel tocit novu reklamu........
btw:? Kancelar kedy naposledy vyhral?zeby Flandry? ceknite prvu 20ku, na rozdiel od Valverdeho tam tie vitazstva nemal skoro nikto 3-5 rokov


Naposledy upravil canopus dňa 07.03.2015 - 16:17:51, celkovo upravené 1 krát.

07.03.2015 - 16:16:00
00
je len zaciatok sezony tak snad sa este rozbehne, ale takto si to Oleg ani Peter isto nepredstavovali
07.03.2015 - 16:16:32
00
cca 20km pred cieľom odpadol z tej vedúcej skupinky,kde ich bolo asi 10.
07.03.2015 - 16:17:12
00
údajne česká verzia berie z vysielania Eurosport 2 bundesliga a vzhľadom na to, že koniec nestíhali do začiatu nejakého zápasu, tak ju nedali... bude zo záznamu niekedy zajtra dopoludnia
07.03.2015 - 16:55:27
00
Tam boli urcite technicke problemy.Neverim ze mu tak doslo.Vseti co boli v tej skupinke tak bojovali az do konca aj ked sa potrhali.
07.03.2015 - 18:00:07
00
presne tie iste technicke problemy casto mavam aj ja....zadrete nohy :D
07.03.2015 - 18:07:01
014
údajne česká verzia berie z vysielania Eurosport 2 bundesliga a vzhľadom na to, že koniec nestíhali do začiatu nejakého zápasu, tak ju nedali... bude zo záznamu niekedy zajtra dopoludnia


aj sam rozumies tomu co si napisal? ja moc nie, ale nevadi... :D
07.03.2015 - 18:50:33
00
jj, rozumiem, lebo viem, čo som chcel povedať, ale ináč by som tomu asi nepochopil :D OK, budem citovať...

Omlouváme se všem, co se těšili na cyklistický závod Strade Bianche. Klasika je momentálně vysílána na Eurosportu 2, nikoliv na Eurosportu 2 Bundesliga, tedy verzi nabízenou v ČR. Změna nastala v pařížské režii na poslední chvíli, proto jsme Vás nemohli včas informovat. Prioritou je pro tento kanál německá Bundesliga a vzhledem k pomalému tempu závodu bychom zmeškali výkop zápasu Hannover vs. Bayern. Martin Hačecký však tento závod pro Vás komentuje a my Vás budeme informovat o případném záznamu této cyklistické klasiky.
07.03.2015 - 19:06:08
00
Eurosport 2 CZ vysiela v sobotu a v nedeľu o 15.30 priame prenosy z bundesligy(dnes konkrétne Hanover-Bayern) a cyklisti do cieľa prišli neskôr,tak sa im to prekrývalo.
Inak čo sa týka Sagana,som zvedavý na večerné športové správy,aké všetky možné aj nemožné dôvody,povymýšlajú naše média,či ho budú ako vždy vehementne obhajovať,alebo konečne povedia,že momentálne nemá na to aby súperil s ostatnými.Toto bola pre pána Tiňkova(a jeho svalnaté reči) poriadne studená sprcha. :) Štybar dnes excelentný. :bow:
07.03.2015 - 19:09:46
01
Toto najdete na Petrovej FB stranke, neviem ci to nie je skor na hanbu>>

fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net
07.03.2015 - 19:10:31
00
nieje, preco by malo? my by sme to zabalili po prvom stupani...
07.03.2015 - 19:25:06
02
za tie 3 miliony by som snad vydrzal aj nieco viac :P
07.03.2015 - 19:28:02
00
sganovi fanúšikovia sú tuším tí istí ako hokejoví, keď sa darí všetci by ich/ho na rukách nosili, keď sa nedarí, tak by ich/ho do riti nakopali...
07.03.2015 - 19:30:09
011
Som prekvapený a trochu aj sklamaný Sagiho výsledkom, ale je predčasné odpisovať ho. Možno je to naozaj taktika, "zašiť sa" na menších pretekoch a sústrediť sa len na tie najväčšie, ako to roky robí Cancellara. Nezabúdajme, že jstačí edno víťazstvo na veľkej klasike a pretekár kľudne môže vypustiť zvyšok sezóny(obrazne povedané). Múdrejší budeme až po Roubaixe.
07.03.2015 - 19:31:04
00
vyjadrenie EUROSPORTU: na smiech, hlavne ze dali trapny zaznam a uprednostnuju bundesligu,zapas,ktory nemal ziadny,ale ziadny vyznam
dnes 15:30 Hannover 96 1:3 FC Bayern Mníchov
ZAPAS zacinal pozrite kedy: 13:45 davali primrdany zaznam nejakého spustania sa na lyziach dole kopcom
:tmi:

-----Original Message-----
From: redakce@eurosport.cz [mailto:redakce@eurosport.cz]
Sent: Saturday, March 07, 2015 4:49 PM
To: canopus
Subject: Re: STRADE BIANCHE

Dobrý den pane canopus,

za českou redakci Eurosportu se omlouvám, ale nikdo z Eurosportu není schopen ovlivnit rychlost, kterou cyklisté na trati jedou. A silný vítr ovlivnil tempo pelotonu.
Pořady se plánují měsíce dopředu a když v den závodu jede peloton výrazně pomaleji proti plánu, co má Eurosport udělat? Existuje jediné správné řešení? Cyklistika je na Eurosportu prioritou, ale jsou i další priority, v tomto případě Bundesliga. Pařížská režie se rozhodla neukončit cyklistický závod před jeho dojetím, ale raději ho nevysílat a připravit záznam. Druhou variantou bylo utnutí živého přenosu x kilometrů před cílem a to odporuje tradici Eurosportu, závody a přenosy nechá obvykle do konce.
Je na tom něco nelogického? Bundesliga má proti závodu Strade Bianche, který nepatří do kalendáře UCI World Tour, přednost. To je důvod, proč došlo ke změně ve vysílání. Na podobné změny se snažíme upozornit na našem facebooku. A odpovídat na jejich dotazy i v sobotu odpoledne. Jedná se tedy o reagování na vývoj živého přenosu, tam se změnám nevyhnete.

S pozdravem,

Petr Nejedlý
česká redakce Eurosportu
07.03.2015 - 19:31:23
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Cestné)
keyboard_arrow_up