Caute!

Mate/videli/skusali ste niekto privesny vozik v ktorom sa da vozit male dieta? Aby som to popisal, nieco ako maly/nizky kocik ktory sa prichyti na bike, do voziku sa da dieta a foter moze ist jazdit/trenovat, aj ked ma na starosti stuplika?
Skusenosti/nazory cokolvek, budem vdacny...
23.03.2008 - 19:48:38
00
asi nieco taketo??

http://www.voziky-voziky.sk/cyklovoziky.html
23.03.2008 - 20:02:21
00
Caute!

Mate/videli/skusali ste niekto privesny vozik v ktorom sa da vozit male dieta? Aby som to popisal, nieco ako maly/nizky kocik ktory sa prichyti na bike, do voziku sa da dieta a foter moze ist jazdit/trenovat, aj ked ma na starosti stuplika?
Skusenosti/nazory cokolvek, budem vdacny...

S manželkou sme o tom uvažovali ale nakoniec sme upustili. Kedže bývame v Petržalke nemusím kto to tu pozna vysvetľovať ako to vyzerá na hradzy :wink: hlavne v lete. A kedže Železnu studničku odrezali od sveta musel by som isť aj s vozíkom po Pražskej.... asi hazard. My sme uvažovali o dvoch vozíkoch. Musí to byť ale super vec, pokiaľ je bezpečný prístup tam kde chceš jazdiť neváhaj.
23.03.2008 - 20:41:14
00
Najlepsie je "NO KIDS"... :lol: :lol:
23.03.2008 - 21:18:26
01
deadliner, myslis nieco taketo?

Prílohy:

child carrier.jpg
child carrier.jpg 38.34 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2008 - 22:01:20
00
a teraz vazne.. svagrovci maju tento - Chariot CX1 (model 2007) - podla ich slov - spokojnost nadovsetko - ma este zopar doplnkov a da sa vyuzit na bike, bezky, korcule (in-line), beh. A velmi dobre sa s nim manipuluje aj pri "beznych" vychadzkach - vlastna skusenost 8) heh, a tie zvedave a zacudovane pohlady ludi stoja za to :P.. je to super v tom, ze mozete vyrazit na vylet cela rodinka a manzelka nie je to chudatko, ktore musi len doma sediet, zatialco si pan manzel uziva sportove aktivity.. co sa tyka bezpecnosti, vozik je velmi dobre rieseny a problem nebol ziaden ani na biku ani na bezkach.. z mojho pohladu je to paradna vecicka, ktora stoji za tie peniaze.. pre viac info - stranka slovenskeho dovozcu Chariotov: http://www.dveplusdve.sk/index2.htm

Prílohy:

chariot.jpg
chariot.jpg 26.67 KiB thumb_up0thumb_down

23.03.2008 - 22:19:57
00
Vozik je vyborna vec pre aktivnych rodicov, zopar kamaratov ma s tym dlhsie skusenosti, sam si idem taky kupit onedlho.

Dolezite je otypovat dieta, ci v tom vydrzi sediet, niektore deti maju radsej sedacky, ine voziky. Zistis az "naostro", samozrejme riziko tam je.
Obzeram sa po voziku s Weber-systemom, ktory je vhodnejsi pre FS-upnutie na rychloupinak, taktiez s verziu pre jogging, tzn. s prednym kolieskom a chcem ho pouzivat ako plnohodnotny kocik pre trochu starsie dieta. Momentalne s kocikom beham aj korculujem, je to parada. Dalsie kriterium je velkost, mnohi radia pre dve deti, aj ked je iba jedno dnu, ma dost miesta na hranie ci spanie. Pre mna je dolezitejsia hmotnost, tzn. hladam vozik pre 1 dieta, co najlahsi. Vazny kandidat je Burley, ale aj hore uvedeny Chariot.

Pre vyskusanie treba oslovit znamych alebo cyklopredajne, kde sa za par korun da vozik pozicat napr. na vikend a otestovat.
23.03.2008 - 23:31:57
00
Super. Ani som netusil ze je to take vymakane -> ze sa to da pouzivat aj ako normalny kocik - na behanie /in-line korcule.
Dudo: Daj mi prosim ta potom vediet, ked si to kupis, ze kde si kupil, za kolko a preco si si vybral ten co si vyberies...

Missy: S tym prvym obrazkom si ma dostal :o)))

Inak vsetky co ste sem dali sa mi zdaju bombove... Budem to musiet obehat niekde popozerat nazivo...

Vdaka!
24.03.2008 - 20:01:33
00
Missy: S tym prvym obrazkom si ma dostal :o)))

..dostala.. :wink: mozno len preklep, ale pre istotu..
24.03.2008 - 20:27:21
00
..dostala.. :wink: mozno len preklep, ale pre istotu..


Prepac, netusil som ze si holka (aj ked ma to mohlo z toho nicku napadnut :oops: )

Ok, dostala si ma (dnes uz druhy krat).
24.03.2008 - 21:57:33
00
KAMOS z Nitry ma taky vozik. pokial viem, tak bol spokojny...
24.03.2008 - 22:14:57
00
omg zaves tam manetku a je to
25.03.2008 - 21:36:48
00
tak som sa trosku pohrabal na nete...
hlavne moje argumenty: jednomiestny, vaha, odpruzenie (dolezite pre mensie deti a pre hrbolatejsie povrchy), velkost kolesa (vypletane) a tazisko, vybava (brzda, sietky - hmyz, dazd, bezpecnostne pasy) a variabilita (bikeset a jogset), dostupnost na ebay.de, pretoze kupim asi ojazdeny (okolo roku, este v zaruke)

vysledok: CHARIOT COUGAR CTS alebo CX1 (este hladam dalsie rozdiely)

dalsie info na: http://www.chariot.de/service/fragen-und-antworten/
27.03.2008 - 17:41:42
00
deadliner - pozri aj sem http://forum.mtbiker.sk/viewtopic.php?p=87388 , nechce sa mi to druhykrat pisat.

tadeas - nie je to asi aktualne, ale predsa - zelezna z petrzalky, zvazil by som este tuto trasu: "hradza" po most lafranconi (alebo cez novy most a potom cez pko, to je jedno), liscie udolie (hore cez nadchod smer internaty a potom dolu do liscieho), okolo kupaliska rosnicka, potom okolo futbaloveho stadiona a na zaver k lamacskemu tescu, a poza tesco cez kopec na partizansku

a cez prazsku - priamo nie, ale da sa ist povedla, potom cez nadchod a hore/dole okolo horskeho parku ;)
04.04.2008 - 09:19:52
00
stal som sa majitelom vozika, budem potencionalnych zaujemcov priebezne informovat...

rozhodol som sa pre CHARIOT COUGAR 1 CTS, spolu s Kocikovym setom a Inline setom - zatial prvy dojem WAU, system skladania premakany, kazda drobnost super...

pre istotu niektorych zavistlivcov uvediem na spravnu mieru - ano, je to hnusne predrazeny vozik, a preto som ho nekupoval v SR

Prílohy:

Image000.jpg
Image000.jpg 412.71 KiB thumb_up0thumb_down

20.05.2008 - 15:53:47
00
keyboard_arrow_up