Neviem mne tento pribeh pripada ako nakupovanie obkladaciek za totáča...Furt nechapem preco by to nechceli predat inemu obchodnikovi ked su dovozca...To ako keby niekto predaval auta len belochom...

žial je to tak a deformuje to trh podľa mňa. potom nech sa ale aj tí "vyvolení" obchodníci nečudujú, že sa toľko kupuje na nete.
30.03.2008 - 20:25:38
00
Pre mna je to nepochopitelne.Inak mohol by si byt konkretny ved nech im spravime "reklamu" takymto suflikantom.Mna ked niekto nas.ere tak som konkretny. 8)
30.03.2008 - 20:35:21
00
BB rulez - Progress Cycle SK, to je v mojich očiach firma za všetky drobné :twisted:
30.03.2008 - 20:40:59
00
hmm dnes som pozeral ich cesku stranku oni su tusim len nejak pobocka ci co.
No a popis o co konkretne islo...
30.03.2008 - 20:44:32
00
je škoda o takýchto veciach písať, najmä ak téma je o novom shope v BA, ale je smutné keď majú širokánsky sortiment len vďaka tomu, že v Prahe je šikovný manažment a u nás ho ponúknu len niektorým predajcom, lebo majú "väčší obrat". pritom by mohli ešte viac zvýšiť ten svoj. ako som už písal, neviem si predstaviť, že by v Prahe, alebo kdekoľvek inde mali ich sortiment len v jednej predajni s tým najväčším obratom. :roll:
30.03.2008 - 20:55:06
00
To je dost nelogicke az komicke to ako keby bola na slovensku len jedna pradajna televizorov.
30.03.2008 - 22:03:22
00
Nerozumiem ked ti to v obchode mozu objednat preco by im to dovozca nedodal??? :roll:

:lol:


...... skús kúpiť u predajcu Škoda auto značky MERCEDES.....tiež ti ho asi nedodajú .

Čo mám informácie, tak je to presne ako s predajom áut. Ten predáva to a ten zas ono. Značky bicyklov v jednotlivých obchodoch sú tiež potriedené. Takže, keď jeden predajca v meste predáva MERIDU, už druhý v tom meste MERIDU nedostane. Ale záleží samozrejme od veľkosti mesta. A napr. "MERIDA" si vééééééľmi dôsledne vyberá svojich predajcov. 8)
31.03.2008 - 08:22:23
00

...... skús kúpiť u predajcu Škoda auto značky MERCEDES.....tiež ti ho asi nedodajú .

Čo mám informácie, tak je to presne ako s predajom áut. Ten predáva to a ten zas ono. Značky bicyklov v jednotlivých obchodoch sú tiež potriedené. Takže, keď jeden predajca v meste predáva MERIDU, už druhý v tom meste MERIDU nedostane. Ale záleží samozrejme od veľkosti mesta. A napr. "MERIDA" si vééééééľmi dôsledne vyberá svojich predajcov. 8)


sorry, ale asi sme sa nepochopili, ja nehovorím o bicykloch, i keď aj v tejto oblasti sú rezervy (jeden by chcel mať silou mocou všetky TOP značky a ostatní nech predávajú šrot). jedná sa o doplnky, oblečenie....
31.03.2008 - 09:14:40
00

sorry, ale asi sme sa nepochopili, ja nehovorím o bicykloch, i keď aj v tejto oblasti sú rezervy (jeden by chcel mať silou mocou všetky TOP značky a ostatní nech predávajú šrot). jedná sa o doplnky, oblečenie....


to je to isté (((....darmo predajca chce, keď mu to distribútor (dovozca) nedá na predajňu....možno vie prečo ((((
31.03.2008 - 09:22:01
00

to je to isté (((....darmo predajca chce, keď mu to distribútor (dovozca) nedá na predajňu....možno vie prečo ((((


už som to písal vyššie, výhovorky typu, nech to má len ten s najvyšším obratom u mňa neobstojja, s týmto sa inde nestretneš, to je SR špecifikum a to je na tom smutné. takto konkurencia v SR neporastie a ceny pôjdu len a len hore. toto chceme?
31.03.2008 - 09:28:49
00

už som to písal vyššie, výhovorky typu, nech to má len ten s najvyšším obratom u mňa neobstojja, s týmto sa inde nestretneš, to je SR špecifikum a to je na tom smutné. takto konkurencia v SR neporastie a ceny pôjdu len a len hore. toto chceme?


Doporučené maloobchodné ceny určujú dovozcovia, predajcovia tieto ceny musia dodržiavať, ale pod cenu ísť nesmú (majú na to zmluvy - dovozca/predajca). Bohužiaľ, trh na Slovensku je veľmi malý a preto sú ceny také aké sú. A čo viem od kamoša, ktorý má predajňu, tak závratné tržby nie sú. Narobí sa ako kôň, zaplatí nájom, odvody za zamestnancov a je v r....... na pivo s nami nestíha, pretože furt niečo robí aby sa uživil (((

S uvedeným my ako zákazníci nič nenarobíme. Samozrejme, všetci kupujeme kde je to najlacnejšie.....ale takto (keď dotujeme trh v susedných krajinách) slovenské ceny sa neprispôsobia zákazníkom. Slovenský trh sa absolútne nemôže porovnávať s trhom napr. s českým. Tu na Slovensnku je cyklistika na bode mrazu.
31.03.2008 - 09:41:17
00
takze prilby co som ja pozaral su od 499sk tie zakladne az po Giro najdrahsie za 5.500 zhruba. Inak su tam aj Bell prilby takze vybrat nie je problem ;-) a maju aj integraly a kokosky ak by si mala zaujem o nieco extra :-D




este, aby sa Vam tam nepacilo chlapci :-) maju super vyber a aj pristup k zakaznikovi :-D
06.09.2008 - 17:29:45
00
Miro ma dobry wyber,aj pristup je celkom dobry ale teraz cez zimu im tam nikto nechodi tak wam chce za kazdu cenu nanutit nejaky bike:D a ked mate bike w serwise tak wam bez toho aby wam nieco powedal wymeni aj dalsie weci xD
05.01.2009 - 22:15:07
00
toto je po polsky?
05.01.2009 - 23:01:28
00
Nie, ešte nenašiel na klávesnici "v".
05.01.2009 - 23:13:15
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up