Ak nenajdes miesto pre to ID pri objednavke tak potom po uskutocneni objednavky je button otazky k objednavke a tam im to mozes poslat. Odpovedaju na to kazdy pracovny den okolo obeda. Co sa platby tyka, je to to money order. Po tom ako budu mat vsetok tovar pripraveny ti poslu maila s udajmi o transakci. Potom ako im dojdu penaze to hned posielaju. Mne to poslali v stredu a v piatok som to mal uz doma.
21.02.2010 - 18:18:57
00
okey takže Money order dám, a napísal som ím už mail že neviem nájsť to miesto pre to ID ... dúfam ze zajtra odpíšu :)
21.02.2010 - 18:27:01
00
Prvý krát som objednával niečo zo zahraničia a musím povedať že som nadmieru spokoný s týmto e-shopom. Komunikácia cez "live chat" skvelá /dá sa komunikovať v nemčine aj angličtine/, jednu vec nemali na sklade tá prišla bleskovo a takisto som spokojný aj s "BEST PRICE GUARANTEE" ktorá skutočne funguje :) balík poslali v piatok a v stredu /či utorok/ to už tu bolo. Veľmi pozitívna reakcia s týmto eshopom :) Odporúčam...
07.03.2010 - 11:36:16
00
jj, tiez len najlepsie skusenosti :y:
07.03.2010 - 14:40:34
00
Zdravim,

mam prosbu ohladom tohto obchodu, cital som tu ze je spolahlivy obchod , je este tomu tak? chcel by som odtial kupit vidlu, je tam aj moznost money order ale neviem presne co to znamena, je to ze zaplatim priamo kurierovy? alebo ako to chodi s tou kartou, mam visa kartu ale este som s nou neplatil do zahranicia, asi tam treba niejake tie kody to IBAN alebo ako sa to vola. Kedy asi tak chodi kurier to dorucovat ci to pride na postu, pretoze som vatsinou iba vecer doma. Ak mate skusenosti s tou strankou bol by som vam velmi vdacny za vsetky postrehy :) diky moc ludia
16.04.2014 - 15:28:52
00
Obchod je bez problemov - mozem odporucit. Na platbu kartou potrujes iba udaje z karty. Co sa tyka dorucenia z nemecka to ide DHL (je tam aj sledovanie zasielky). Najvacsi problem je ked to preberie na SK na dorucenie Sl. posta - z nemecka je to v BA na druhy den lietadlom, poste to trva niekedy aj tri dni kym to z letiska v ramci BA doruci... Ak ta nezastihnu doma mozes si to prebrat na poste.
16.04.2014 - 21:20:12
00
tak to je teda super, tou kartou to ide ako zaplatit ? asi nie normalne cez internet banking, oni poslu niejaky link abo ako aby som bol na vsetko pripraveny, ak to nebude problem lebo trochu mam obavy s toho, nemam s tym vobec skusenosti
16.04.2014 - 21:27:00
00
ide to tak ako vsade inde. v objednavke zadas platbu kartou a na koniec ta to presmeruje na stranku kde zadas potrebne udaje z karty. s internet bankingom to nema nic spolocne.
16.04.2014 - 21:33:00
00
Len si over ci mas nastaveny dostatocny limit na platby cez internet :)
16.04.2014 - 23:03:32
00
Tak tie platby by mali byt ok :) takze ked budem kupovat tak dam volbu 1. platba kartou, nedavam volbu 2. to je ten paypal ze ? pytam sa jak sprosty bo nechcem nic odkliknut co by ma mrzelo

este by ma aj zaujimalo co je ta moznost platby money order, to nie je platba pri prevzatí balíku ?
17.04.2014 - 08:27:01
00
prva krat som objednaval z tohoto obchodu, dnes mi prisiel mail v nem. jazyku ktory neovaladam (pri objednavke som to mal prepnute do anglictiny), predpokladam ze je to len informacia o prijati objednavky aspon co som sa dozvedel z prekladaca, ci? ;)

Auftragseingang bei bike-components

Bei RÜCKFRAGEN und ÜBERWEISUNGEN gib bitte die Auftragsnummer XBxxxxxxxxx an.

Wir bestätigen den Eingang Deines Auftrages bei bike-components
Eine Auftragsbestätigung im rechtlichen Sinn erfolgt gemäß unseren AGB durch den Versand der Ware an Deine Lieferanschrift.
Deinem Auftrag liegen unsere allgemeinen Geschäftsbedingungen zugrunde, die Du unter www.bike-components.de bereits gelesen und akzeptiert hast.

Die allgemeinen Geschäftsbedingungen zum Ausdruck findest Du am Ende dieser mail oder unter http://www.bike-components.de/content/coID/43/product/AGB

Dort findest Du auch eine genaue Erklärung zu Deinem zeitlich befristeten Widerrufs- bzw. Rückgaberecht!


atd. ...
20.10.2014 - 15:49:02
00
Áno, potvrdzujú ti prijatie objednávky a píšu kde nájdeš obchodné podmienky a upozorňujú ťa na ich dodržanie pri vrátení alebo stornovaní objednávky.
20.10.2014 - 16:07:00
00
ok, dik ;)
20.10.2014 - 16:37:49
00
10:08 objednane + zaplatene cez PayPal, 17:11 mi prisiel mail s cislom zasielky DHL
za mna zatial spokojnost
30.04.2015 - 17:25:31
00
Moja aktuálna skúsenosť s týmto obchodom (objednával som do Nemecka):

- Vybavenie objednávky a odoslanie bolo veľmi rýchle (platil som kartou hneď pri objednávke).
- Chaos mali potom v zákazníckej podpore. Objednával som veľa vecí, dodávku museli rozdeliť na 3 pakety. A tam začala sranda :-) Bez dlhého rozpisovania: mal som veľký problém zistiť od nich čísla všetkých zásielok (to je veľmi dôležité, lebo DHL v Nemecku je jedným slovom katastrofa. Slovenská pošta je oproti tomu jednička...). Jeden paket mi prišiel za 3 pracovné dni (1 komponent). Druhý za cca 8 (jeden spacer). Tretí, obsahujúci takmer všetky veci (asi 16 položiek), za 18 pracovných dní...

Po tejto skúsenosti by som neodporúčal objednávať viacero vecí naraz. V tomto zmysle som im aj napísal mail. Tak možno sa zlepšia :)
08.05.2015 - 21:04:47
00
keyboard_arrow_up