Ja tu nakupujem pravidelne...Nikdy ziaden problem...Tovat zakazdym do 3dni u mna doma...
22.10.2020 - 10:17:59
01
v stredu objednane v piatok tovar doma
23.10.2020 - 06:58:30
00
máte skúsenosť s výmenou tovaru? ako to prebieha? podanie na pošte alebo príde kuriér? platí sa poštovné hore dole alebo ho berú na seba? ď
02.12.2020 - 13:24:55
00
schmeter Raz mi poslali pokrivene plaste. Rovnake uz nemali, takze sa nejednalo priamo o vymenu, ale o vratenie tovaru s naslednou objednavkou. Vratenie bolo cez postu na ich naklady. Poslali mi predvyplneny stitok, ktory som nalepil na balik. Postovne novej objednavky bolo na moje naklady.
02.12.2020 - 14:08:02
00
schmeter napísal:
máte skúsenosť s výmenou tovaru? ako to prebieha? podanie na pošte alebo príde kuriér? platí sa poštovné hore dole alebo ho berú na seba? ď

tu mas pokyny a aj link na objednanie dopravy na ich naklady: https://www.bike24.com/returns.html
Musis vratit a objednat nove a kedze uz stoja tie boty 2x tolko bud nepochodis alebo to s nimi musis vykonzultovat. Ja som tiez chcel raz mensie a musel som vratit a objednat nove, ale tie moje mali v akciovej cene aj ked som druhy krat objednal.

Teraz som hladal komunikaciu a da sa aj vymenit, ale trva to dlhsie:

Dear Mr ******

Thank you for informing us about your wish for a return or exchange. If you wish to exchange items, I recommend to return the items in question and place a new order for your exchange wish. This way you will receive the new items much faster than by waiting for the processing of an actual exchange. Otherwise we will send you the shoes in size 42 only after we received the return.
Please inform us about your decision.

The DHL return label has been sent to you in a separate e-mail. Please print it and attach it to your return shipment. With this return label, shipping back to us is free of charge for you. Please remove the original shipment label from the parcel or make it unreadable by blacking it out or similar. Our return department will send you a notice of receipt and keep you informed about further steps.

Yours sincerely

Tugce Han
Bike24 - Service Team
02.12.2020 - 14:27:30
01
dik, to som samozrejme čítal, ale píšu tam aj toto, tak uvidím, čo mi odpíšu zo supportu

How does an exchange at Bike24 work?

Very easy! Tell us your exchange wish, return to Bike24 what you do not need and we will ship your exchange wish after processing your returned goods. As an alternative you can return the item to Bike24 and just place a new order online for your exchange wish - this works even faster!

// pozerám, že si doplnil príspevok, takže vyzerá, že by sa to mohlo podariť
neponáhľa mi to nejako, aspoň si zapamätám, že bežecké min. celé číslo a nie len pol čísla väčšie :)
02.12.2020 - 14:35:23
00
Ja som menil veľkosti a poslal som to na ich náklady tam a oni za svoje náklady potom poslali naspäť inú veľkosť. Trvalo to cca týždeň.
05.12.2020 - 11:42:55
01
ahojte,
budem vracať tovar a chcem sa len uistiť, že som všetko pochopil správne. čiže vyplním pdf formulár pre vrátenie/reklamáciu kde vypíšem číslo objednávky a názov tovaru, priložím k tovaru, potom na ich webe online vyplním DHL formulár pre Slovensko, vytlačím, nalepím na balík a čakám na kuriéra? spätnú dopravu platia oni alebo ja?
vďaka
15.01.2021 - 17:20:54
00
balík s nalepeným vygenerovaným formulárom (kvázi podací lístok) podáš na pošte, spätnú dopravu platia oni
kuriéra by si sa veru nedočkal :D
15.01.2021 - 17:29:18
10
Neviete ako postupovať ak som uz odstránil a zahodil štítky? Je to problém pri botach?
15.01.2021 - 19:04:34
00
sorcerer ako píše schmeter odnesieš na poštu, je to tzv. ERS balík, nič neplatíš.
15.01.2021 - 19:45:27
10
ďakujem za info
15.01.2021 - 20:03:08
00
Raz na pošte to nevedeli prebrať, špekulovali nad tým niekoľko minút, pani za prepážkou si musela privolať pomoc, ale nakoniec sa im to podarilo
15.01.2021 - 23:25:35
00
Stacilo mi raz vracat balik do bonprixu, nie moj,teta nad tym maturovala jak beta s <>
Po pol hodine dospela k tomu ze mam zaplatit postovne a nejak to nahodila do kompu a to som tam mal stitok s ciarovym kodom, stacilo naskenovat.
15.01.2021 - 23:54:55
00
Nevedia naskenovať tie čiarové kódy, priamo na to som sa pýtal, keď ručne vypisovala do PC celú adresu.....21 storočie |(
16.01.2021 - 00:44:50
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up