Kedze este nikde tu neni spomenuty tento shop napisem svoje skusenosti.
Na zaciatok by som dodal ze maju slusny sortiment tovaru, stranka vyzera tiez celkom schopne. Objednal som odtial teda 2 pary silikonovych gripov ESI chunky - musim dodat ze je to jediny internetovy shop v CZ/SK kde som ich nasiel a v porovnani s nemeckymi shopmi je aj cena porovnatelna (ak nie nizsia).
No ale konkretne k skusenosti - na stranke mali uvedny k tovaru presny pocet kusov na skalde co posobi dot profesionalne kedze a medzi ceskoslovenskymi shopmi to neni az take bezne. Ale tento shop je zrejme dobry v robeni dojmu - tam to pre mna skoncilo. Objednal som teda - dopravu som zvolil cesku postu s dobierkou do ciech (podla obchodnych podmienok 130kc). Prislo potvrdenie mailom s cenou tovaru, bolo napisane aky druh dopravy ale nie cena - takze celkova cena na objednavke bola len suma tovaru co povazujem za dost amaterske a matuce - ked vedia kolko stoji pausalne postovne preco ho nepripocitali. Teda som cakal - myslel som ze kedze to maju na skalde bude to rychle. Omyl - nieco ako potvrdenie zmeny stavu objednavky (odoslane, na ceste a pod. co je aj u nas bezne) necakajte. Napisal som 3 maily na ich info mail - neuspesne. Nikto sa neobtazoval mi odpisat. Az na posledny mail co som napisal na inu adresu (prostrednictvom formulara na stranke) mi bolo odpisane ze maju fofry ale ze poslali to dnes (po 11 dnoch od objednania). Toto by som este ako-tak pochopil (aj ked neodpisovanie na emaily povazujem za neseriozne). Dalsie prekvapenie nastalo na poste v cechach kde bola vysledna cena o 160kc vyssia. Kedze mi to ale bol vyzdvihnut kamrat tak to zobral - a asi dobre urobil - keby to neprebral cakal by som na to asi do vianoc. Touto skusenostou sa mojje objednavky v tomto shope definitivne skoncili a chcel by som touto cestou varovat aj ostatnych pred absolutnym amaterizmom , neprofesionalitou tohto obchodu
19.06.2009 - 16:14:23
00
No vidiš ja som do toho obchodu vyslal kamaráta osobne ,ten mi tam čo som scel kúpil a doniesol. Naviac niečo som mal lacnejšie ako z e-shopu lebo adresa na stránke je veľkoobchod 8)
19.06.2009 - 16:21:29
00
keyboard_arrow_up