Nazdar
Tému o shopoch v Lv som nenašiel tak som ju založil. :)
No k veci. Zaujímalo by ma, ža podľa vás ktorý je najlepší obchod v Lv a prečo.
Ja poznám tieto :
Bike Centrum Petrík - http://www.bike-centrum.sk
Sloger - http://www.sloger.sk
BICYKLE TURČEK
a ešte Meridácky

P.S. ja sa prikláňam ku BikeCentru ;)
14.03.2010 - 11:32:28
00
ake maju ceny v bikecntre? servis podla stranky je dost drahy hadam nechcu za nastavenie prehadzovaca 10Eur?
14.03.2010 - 13:02:50
00
nie iba za nastavenie ale 10€ je za toto šecko:
1. nahustiť duše, prípadná oprava defektov
2. centrovanie kolies v prípade potreby
3. kontrola reťaze, mazanie reťaze 4. mazanie laniek
5. nastavenie radenia
6. nastavenie bŕzd
7. kontrola a dotiahnutie skrutiek predstavca, kľuky, pedále, kolesá
8. skúšobná jazda

;)

A ceny majú zväčša officialne... :worried:

edit: ceny po jednom sú individuálne :wasntme:
14.03.2010 - 14:33:15
00
Kupil som si meridu na nestastie v Leviciach je zial len jeden predajca, BEKA Levice.
V zarucnom liste mate napisane citujem:
Na bicykle merida a umf je dovozcom poskytovana záruka 2 roky. Vztahuje sa na rám a na všetky komponenty.
Vsak ked dojde k rieseniu reklamacie zistite ze nemate na nic zaruku a vsetko si musite zaplatit z vlastneho vrecka.
Roztrhla sa mi retaz ktoru zial spajal dokopy nezaskoleny personal tejto predajne a v suvislosti s tym sa zlomila aj patka prehadzovaca. Tieto dva komponenty som si musel kupit lebo vraj ja za to mozem ze sa to stalo.
Mal som par bikov ale tam si ani nespominam zeby som nejaku retaz vobec mal, teda nemusel som ju v zivote riesit a to ma bike aj cez 10 rokov.
Naco mi je zarucny list? Mozem ho roztrhnut alebo zlomit radsej.
Takze ak mozem hodnotit aj najhorsieho predajcu v Leviciach tak merida je naj...
Ak pojdem nieco niekedy dat opravit tak zajdem radsej k BICYKLE TURČEK alebo Bike Centrum tam som bol zatial vzdy spokojny.
25.03.2010 - 14:29:02
00
choď do bikecentra :) maximálna spokojnosť :)
25.03.2010 - 18:46:58
00
predrazene, sam sa cudujem ze z coho tu vlastne ziju :?:
ja som ochotny zaplatit len ak sa vyskytne nieco surne (dusa,cap na retaz), ostatne veci riesim cez net, no a servis si radsej robim sam...
ale zas v BIKE CENTRE je velmi ochotny a prijemny predajca
25.03.2010 - 19:21:27
00
ja ti tak poviem chceš dobrú cenu? ja som sa inšpiroval od jedného pána čo chcel komplet xt povedal či mu dajú takú cenu ako na koloshop.sk a on ti dá ;)
26.03.2010 - 12:26:10
00
Som zvedavy, kto zaskrtol toho Turceka a preco :)

BIKE CENTRUM - THE BEST :) :l:

My sme tu viaceri prijemni predajcovia :)

Organizujeme pravidelne cyklotury ( kazdu nedelu ) do okolia Stiavnickych vrchov, budem rad ak nas bude stale viac a viac, viac info je na facebooku :) v skupine BIKE CENTRUM LEVICE :sun: :f:
17.05.2010 - 10:42:14
00
:D http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=126258441732
17.05.2010 - 18:57:30
00
Som z okresu Levice, a Bike Centrum povazujem Ja za seriozny obchod,
skvelym pristupom personalu. Poradia, daju aj tu zlavu, ale to nie pre mna prvorade.
Mozem len odpoucit.
12.09.2010 - 13:45:34
00
Trosku to tu oživím...
Aké sú vaše skúsenosti bikeri z okolia Levíc z miestnymi obchodmi ???


Ja mám pozitívne skúsenosti čo sa tíka obchodu Bicykle Turček, Bike Centrum,
Firmu Sloger som navštívil len raz : super ochotný a dobrý prístup majú, žiaľ nemali čo som potreboval :-(
Najhoršie skúsenosti mám z Beka Levice - MERIDA Otrasný prístup k zákazníkovi,neochota,nezáujem.. bol som tam nie raz no stačilo mi, už nikdy viac !
Čo sa tíka servisu najlepšie skúsenosti mám u Bicykle Turček- biker tuner.noro má zlaté ručičky :y:
Bike Centrum- na zaplakanie, mali by sa trošku zamyslieť !!
06.12.2014 - 09:22:35
00
Mne tiez niekto hovoril ze Merida je otras. Z toho dovodu ani nad meridou neuvazujem.
Bike centru je fajn, len skoda ze ked idem tam s bajkom tak sa bojim aby som tam neoskrel nejaku carbon masinu- male priestory.
06.12.2014 - 19:10:01
01
Ja som povodom Levican no mozem povedat ze Bicykle Turček je fajn obchod kde maju ako kamenna predajna naväcsi vyber na kamennu predajnu v akom som bol a poznamka ze je to vlastne predajna mojej spoluziacky so zakladnej skoly. Bike centrum by som hodnotil trosku horsie lebo ked tam vzdy pridem tak mi je neprijemne ked na mna cumia a ked mam otazku na nejaky tovar na predajni tak ako keby ma nutili si ho kupit ale inak fajn mam od nich par veci na bike ostatne nepoznam.
06.12.2014 - 20:46:20
02
Zopar postrehov : Lahko je kritizovat, tazko je nieco robit, co sa tyka priestorov, chystame k buducemu roku rozsirenie 2016 - tak problem Lelo by sa mal vyriesit, robime pocas sezony obrovske mnostvo oprav denno denne, vzdy sa stane, ze niekto nie je na 100 percent spokojny, treba prist, je tam zaruka na servis 3 mesiace, zdarma a s usmevom sa dohodneme co dalej. nikto este neplakal. cumenie robozv moze byt sposobene tym, ze doplnky su volne rozmiestnene a neprichytene po predajni, stava sa ze obcas nieco zmizne, preto sledujeme co sa deje, ale dakujem za pripomienku, dame si na to pozor( aj samozrejme na to nutenie do kupy ) niekomu vyhovuje ignorantsky pristup ala Tesco,kde si sam vyberate tovar , niekto potrebuje pristup , ze potrebuje obsluhu. dakujem pani za obohacujuce prispevky, z tych sa ucime a mozeme sa posuvat vpred. BIKE CENTRUM LEVICE PETRIK
27.05.2015 - 09:33:48
00
Ja mam dobre skusenosti tak u Petrika, ako aj u Turceka. V oboch pripadoch som spokojny so servisom, ochotou poradit pri vybere... V oboch pripadoch sa mi paci sortiment (na Levice dost dobry) ako aj moznost hovorit o cenach - pripadnej zlave.
27.05.2015 - 09:42:42
00
keyboard_arrow_up