Zdravim :) ...v sobotu som si objedal bike z Chainreactioncycles a dnes mi dosiel zvlastny e-mail v ktorom sa ma pytaju na zbytocne veci a myslim ze by bolo nebezpecne im poslat udaje ktore chceju o kreditnej karte ... tu je ten e-mail ->

Thank you for your order.

As part of our security policy we must confirm that we are sending the order to the registered card holder. This is necessary due to an increase in internet card fraud and we take the issue of card security very seriously.

We therefore request that you e-mail the following;

· a scanned copy/digital picture of your credit card used to place this order (blanking out the first 12 digits of the long card number)

· a copy of your credit card statement (with the purchase information removed if you wish).

· If your delivery address is different to your billing address please clarify this and if possible send us company letterhead or another document linking you to that address.


When sending documents via email, please ensure to send this information in PDF/JPEG format, as we cannot accept zip files. Please note that if you cannot email these documents, you can fax them to us on 0044 (0)2893 324868

Once you have supplied these details and we have completed our security confirmation process we will process your order to the warehouse for dispatch.

Please note that if we have not received confirmation in 3 working days your order will be cancelled and a refund to the card will be processed.

We would like to apologise for the extra inconvenience to yourself but we are sure you can understand we need to take steps to protect both yourself and Chain Reaction Cycles from potential card fraud.

If you have any question feel free to e-mail or phone on 0044 (0)2893 345504.


rad by som vedel co si o tom myslite ...dakujem :)
02.08.2010 - 20:03:09
00
divne...urcite by som nic neposielal. Zaloz si PayPal ucet a plat cez neho. Najjednoduchsi a najbezpecnejsi sposob.
02.08.2010 - 20:31:48
00
Emailom neposielaj ZIADNE UDAJE O KREDITNEJ KARTE !!!!!!!!!! To sa radsej na to vykasli ;(
02.08.2010 - 20:50:06
00
Ale ked pisu ze mas blanknut cisla a na tom papieri z banky aj sumy kolko platis a tak, mozno si chcu byt len isty ze dostanu prachy ked pises ze si objednal bike asi to nebude 50 eurovy nakup. mne to neposielali ale ja som tam nic drahe nekupovala. Pripadne im napis mail a opytaj sa na to alebo si to najdi v obchodnych podmienkach ci to tam nemaju napisane v tom pripade to tak asi robia bezne.
02.08.2010 - 20:55:34
00
emailom by som nič nezasielal.. moja max objednávka bola asi za 400€ ale nič mi neposielali..
keď tak im napíš mail o čo ide, kde je problém
02.08.2010 - 21:38:52
00
uz asi viem kde je problem ...objednavka je na ine meno ako je meno drzitela karty :(
02.08.2010 - 21:50:05
00
Anglicania su este taki, naivni :x .. posielaju si kadetade faxom cisla kreditiek, aj odo mna raz z pacecycles.co.uk chceli aby som im poslal cislo kreditky, tak som ich poslal do :finger: .. cislo kreditky neposielat .. nemas istotu, banka sa ti vykasle na vsetko, ked zisti, ze si niekomu poslal cislo a niekto to zneuzil. Pouzi paypal ..

edit: Taerar: aha! .. citia vo vzduchu kradnutu kreditku .. zrejme preto ten email
02.08.2010 - 21:57:59
00
hmm, s tým som tiež problém nemal ale to bola suma okolo 140€ len..
koho kreditku ideš používať? mama, tato, či niekto úplne mimo rodiny s iným menom.. lebo ak rodina tak len zmeň doručenie na jeho meno a vybavené..
02.08.2010 - 22:03:37
00
no pisu tam ze mozem tych 12 cisel z kreditnej karty zafarbit takze by to malo byt v pohode :)
02.08.2010 - 22:06:11
00
tak je to jasne...Najistejsi je, ako som uz spominal aj tak PayPal. Mozes si k nemu priradit kreditku aj ucet tvojej banky...
02.08.2010 - 22:07:45
00
no pisu tam ze mozem tych 12 cisel z kreditnej karty zafarbit takze by to malo byt v pohode :)

Ahaaa .. som to ale ony .. citam a nechapem :headbang: ... tak to je ok potom, to mozes, ale cisla zaondi .. normalne aj na vypisoch su zvysne 4 viditelne, zbytok je XXX
02.08.2010 - 22:22:19
00
:) oki tak dakujem vsetkym ktori prispeli ... uz je to vyriesene ani dlho netrvalo a odpovedali mi na email a preslo to kontrolou (fotka vypisu a kreditky so zafarbenimi cislami)...poziadavku odosielaju do skladu a uz je vsetko tak ako ma :)
02.08.2010 - 22:52:18
00
nazdar,

mam inu otazku na crc: akou sluzbou je zabezpecovane dorucovanie zasielok uz na slovensku? Slovenskou postou alebo niekym inym? 29.7. mi poslali zasielku a stale cakam na dorucenie, preto sa pytam, lebo nemam tracking number. diky
06.08.2010 - 13:11:57
00
Ak si si to dal poslat za to najlacnejsie postovne (asi ano, kedze nemas tracking), tak u nas to ide cez Slovensku postu. Este neplas a neplac.
06.08.2010 - 13:26:25
00
Cez slovenskú poštu sa nečuduj... Zásielka z cykloobchod.sk im trvala týždeň doniesť...
06.08.2010 - 13:28:35
00
keyboard_arrow_up