Chcem vam odporucit obchod http://www.cykloobchod.sk lebo som s nim spokojny. Ponuku tovaru maju podobnu ako kolokram.sk, no trosicku mensiu, ale zato ceny pri rovnakom tovare maju vzdy nizsie ako na kolokrame. Co som si vsimol tak cena tovaru sa meni, napr. teraz vsetky veci teraz zlacneli, (ale aj predtym boli lacnejsie ako inde) takze taka zmena ako u inych shopov kde mavaju roky tu istu cenu za tovar. Tiez aj cena za postovne je trosku mensia ako u kolokramu (to porovananie s kolokramom preto, lebo naozaj maju vacsinu tovaru rovnakeho).

Z tohoto shopu som teraz objednaval veci po prvy krat, a s ich sluzbou som bol spokojny. Objednaval som v pondelok v noci, a v piatok uz som mal tovar doma.
05.12.2008 - 23:25:48
00
8) OK suhlasim a odporucam . Uz som tam nakupoval .Ten pan co to prevadzkuje je cyklista a nie len predajca . Vyzna sa .Urcite budem u neho nakupovat aj nabuduce.
06.12.2008 - 13:43:11
00
stále ma to stojí menej keď objednám u našich bratov.... :wink:

Len príklad: XT 08 prehadzovač 1 000 Kč a tu 1 540 Sk.

Upresním to, posledná objednávka cez www.kupkolo.cz ma vyšla lacnejšie o 300 Sk aj napriek tomu že som platil poštovné 350 Kč, ako keby som objednal tu cez cykloobchod.
06.12.2008 - 13:50:06
00
Objednaval som v pondelok v noci, a v piatok uz som mal tovar doma.

no coment
06.12.2008 - 14:24:28
10
stále ma to stojí menej keď objednám u našich bratov.... :wink:

Len príklad: XT 08 prehadzovač 1 000 Kč a tu 1 540 Sk.

Upresním to, posledná objednávka cez www.kupkolo.cz ma vyšla lacnejšie o 300 Sk aj napriek tomu že som platil poštovné 350 Kč, ako keby som objednal tu cez cykloobchod.


ano, mas pravdu aj ja viem o cenach na kupkole, ale pri porovnavani som mal na mysli slovensku konkurenciu. ja neobjednavam drahe veci, ale pri vacsom nakupe samozrejme ze zahranicie vyjde lacnejsie.


no coment


A k tej poste, tiez som cakal tovar o den skor, a nerozumiem preco mi slovenska posta dorucila 1.triedu az po dvoch dnoch.
06.12.2008 - 14:55:14
00
Janiak: I trieda balík do 24 hod. pri Slov. pošte znamená že bude na pošte, nie doma. Väčšinou ti šupnú žltý lístok a s tým môžeš ísť až nasledujúci deň na poštu.
Najlepšie je keď máš podacie číslo balíka, to sa môžeš ísť opýtať na ďaľší deň na poštu, ale ochota...... záleží na koho natrafíš :roll:
06.12.2008 - 15:03:34
00
tadeas, zle pises, ale nevadi :wink:
06.12.2008 - 15:32:43
00
tadeas, zle pises, ale nevadi :wink:


Tak ma oprav.....
Nám ako firme poskytli tieto informácie, balíky a dobierky posielam každý deň. Ale je možne že tie informácie máme zle takže aj pre ostatných by si to mohol uviesť na pravú mieru.
06.12.2008 - 15:57:11
00
podla toho co odosielas :
list 1.trieda - musi byt doruceny nasledujuci pracovny den od podania ( az na sobotu )
balik 1.trieda - musi byt doruceny do dvoch pracovnych dni, odo dna podania/samozrejme moze byt doruceny aj na druhy den...napr do uzlovych bodov ( miest ) Slovenskej posty byvaju aj baliky druhej triedy dorucene vacsinou uz na druhy den...zda sa mi ze su to Bratislava, Zilina, Kosice a Zvolen

vsetky zasielky vsak musia byt podane na poste do urciteho casu aby ich stihli spracovat a este v ten den odoslat...napr v PE to je do 17:00 ...potom o 17:05 mozem sice list poslat ako 1.triedu, ale odoslu ho az nasledovny den s tym ze k adresatovi pride az na ten dalsi

ci list ci balik by mal byt doruceny priamo v tento termin adresatovi priamo na adresu ktora je napisana na liste/baliku. az ked dorucovatel zisti ze adresat sa tam nenachadza musi vypisat oznamenie o ulozeni zasielky

v PE to este ako tak funguje co je fajn, inde ako pocuvam moc nie...ale mate pravo sluzbu reklamovat
06.12.2008 - 16:13:27
00
No balik 1 triedou sa aj mne zda,ze 24 hodin.A urcite to tak aj je.
06.12.2008 - 16:40:37
00
http://www.posta.sk/page/40

Balíky 1. triedy sú určené na zasielanie vecí a tovaru s lehotou doručenia:
vnútroštátny styk - na druhý pracovný deň po dni podania (D + 2) (pozri Cenník)
medzinárodný styk - závisí od krajiny určenia (pozri Cenník)
06.12.2008 - 16:45:10
00
matt má pravdu. ja som sa na to pýtal pred týždňom a nemilo ma táto informácia prekvapila... ale čo by som mohol čakať od slovenskej pošty... slabé služby a neochotný personál, ktorý práca nebaví (česť výnimkám)...
06.12.2008 - 17:08:51
00
doobeda poslem a na druhy den to ma doticny doma.Na druhy konec repabliky.Tak to bolo to je iste.
06.12.2008 - 17:23:58
00
opäť dookola stále tie isté reči...tu a tam si to mohol mať o 5 korún lacnejšie...bla bla...ak som spokojný so službou tak nie je čo riešiť...

btw. tadeas ako si prišiel na to, že so žltým lístočkom môžeš ísť na poštu pre balík až na druhý deň :roll: :shock:
06.12.2008 - 17:55:22
00
opäť dookola stále tie isté reči...tu a tam si to mohol mať o 5 korún lacnejšie...bla bla...ak som spokojný so službou tak nie je čo riešiť...

btw. tadeas ako si prišiel na to, že so žltým lístočkom môžeš ísť na poštu pre balík až na druhý deň :roll: :shock:


Jasne, keď je niekto spokojný tak si možno aj priplatí, ja môžem za seba povedať, aj keby som len 100 Sk ušetril tak to objednam cez Kupkolo pretože mám s nimi len výborné skúsenosti aj čo sa reklamácii týka, a tých 100 Sk teraz nehrá rolu.... :idea:

katko: na to žltom lístočku to máš napísané, po dni doručenia... na našej pošte doma aj v práci to tak funguje. Jediná možnosť že by si išiel pred "fajrontom" na poštu a teta by bola ochotná :wink: Naozaj, to su len skúsenosti ktoré mám ja a nevravím že to tak funguje všade. A ešte aby som nezabudol, na tom lístočku je napísaná dátum kedy to pošta prevzala, napr. 6.12. ale lístok ti dajú do schránky až 7.12., je jasné že môžeš ísť na poštu, keby ti ho vrazila do schránky tiež 6.12. tak je málo pravdepodobné že ti balík vydajú, skôr ťa vytrúbia, alebo ako som písal ísť tam pred fajrontom.
06.12.2008 - 18:02:49
00
keyboard_arrow_up