Schodi ti pojde vyšlapať najlepšie na 29" a či je to Full alebo TH toje asi jedno ale s TH treba viac pokusov. :o:
19.10.2021 - 13:11:14
00
ku schodom toto https://www.mtbiker.sk/forum/post1777986.html#p1777986
19.10.2021 - 13:12:25
00
Alebo aj toto ;)
https://www.instagram.com/p/CVGG2ZsL17k/?utm_medium=copy_link
19.10.2021 - 13:37:42
03
Friko napísal:
Ma niekto skusenosti a bajkom AM100S?
Rozmyslam na kupou ale cital som viacere recenzie stazujuce sa na kabelaz a ohnute rafiky.

Druha otazka mimo tuto temu:
Da sa s HT ist schody dokopca? alebo to zvladne iba Full?


Ja mám AM100S rafiky su v pohode a to celkom dostáva nažrať. Čo sa týka kabelaže tak nejaký zásadný problém nebol. Akurat lanko prehadzovačky som si potiahol už horom ponad stred. Každopadne takto vedené lanko má nejeden bike, nie len tie z dekáču.
19.10.2021 - 13:49:20
00
Treba zistiť, aj ktorý model majú ľudia. V 2020 sa toho dosť pomenilo.
Tu je také zahrnutie strašieho modelu pred 2020 https://youtu.be/-ZoPudPebeI a novšieho modelu https://youtu.be/GGpSdf3dFNE
19.10.2021 - 14:13:22
00
Friko napísal:
Ma niekto skusenosti a bajkom AM100S?
Rozmyslam na kupou ale cital som viacere recenzie stazujuce sa na kabelaz a ohnute rafiky.

Druha otazka mimo tuto temu:
Da sa s HT ist schody dokopca? alebo to zvladne iba Full?


mám ho od cca februára 2021 a som veľmi spokojný. Na lanká vedené okolo stredu som tiež zo začiatku pozeral s miernou nedôverou, ale doteraz som s tým nemal absolútne žiadny problém. Raz som len dopadol na taký hnusný šuter a preťal som vrchnú vrstvu bowdenu prehadzovača, ktorý je vedený okolo stredu. Ale na výmenu som sa zatiaľ vykašlal (nechcelo sa mi to v sezóne riešiť) a funguje to bez problémov. Rámu sa nestalo nič, bez praskliny.

Bike je síce o pár desiatok gramov ťažší ako porovnateľné konkurenčné "značkové", ale zase s neporovnateľne nižšou cenou. Ja nie som "gramár", tak mi to je šuma fuk.
Celkovo som s ním spokojný, okrem čistenia a mazania som s ním nemusel zatiaľ robiť nič (mal som problém s vidlou od výroby - chyba RockShox, ale bolo to celkom promptne a k mojej spokojnosti vyriešené - niekde tu na fóre som o tom aj písal).
Ráfky sú krásne rovné, len som do nich nalial mlieko a vyhodil duše. Ale na druhú stranu je pravda, že neskáčem a dropy dávam tak 30-40cm :-) Čiže som taký rekreačný jazdec.

Každopádne pokiaľ nemáš rozpočet na nič drahšie, tak chybu s týmto bikom podľa mňa určite nespravíš.
Mne sa nechcelo priplácať si za značku, preto som volil tento a po doterajšej skúsenosti ak by som menil bike, zase idem kľudne do niečoho z decathlonu.

Edit: trochu ma ale hnevá, že tlmič mi nedrží tlak a musím ho pred každou jazdou dofúknuť. Za týždeň vie stratiť 15-20psi. Podozrievam zle tesniaci ventil. Po sezóne to chcem nechať prezrieť v servise. Keďže je ešte v záruke, nechcem to babrať sám.
Ak by mal niekto podobnú skúsenosť a riešenie na MANITOU Mac Leod AIR 190 x 51, budem rád za rady.
19.10.2021 - 18:34:38
01
Diky za odpovede.

Ja mam 100kg takze hmotnost bajku nehra rolu, ovela podstatnejsie je, aby ma udrzal.
A kedze kriza stredneho veku mi zabezpecila cestak, a kriza stale trva, tak teraz pokukujem po ht alebo fulle na traily.

Hold, zivot je tazky ;)
19.10.2021 - 19:42:15
00
Zdravím.
Nemá niekto info či ešte bude dostupný tento bicykel velkosť M? https://www.decathlon.sk/mtb-275-st-900-s-sivo-zlty-id_8500764.html

Prípadne niekto skúsenosť s týmto bicyklom? https://www.decathlon.sk/horsky-bicykel-xc-100-s-29-id_8558247.html
Moc sa v tom nevyznám ale tá vidlica ani tlmič mi nič nehovoria večšinou je všade nejaky rockshox alebo suntour.
19.10.2021 - 21:18:05
00
Jozef85 napísal:
Ti co mate tuto bundu, mate vsetci tento otvor na hodinky? Som ju kupil teraz cez vikend a ziaden otvor tam nie je.
Jackob47 nevies nahodou ako to je?


Ahoj, odpoveď od produkťáka je, že tohtoročné modely sú už bez otvoru na hodinky, lebo ľudia to používali na prsty a spôsobovalo to diskomfort a zlý feedback, takže ten rok už bez otvoru na hodinky. Foto by mala do pár dní byť preč
20.10.2021 - 08:08:47
03
Franzo napísal:
mám ho od cca februára 2021 a som veľmi spokojný. Na lanká vedené okolo stredu som tiež zo začiatku pozeral s miernou nedôverou, ale doteraz som s tým nemal absolútne žiadny problém. Raz som len dopadol na taký hnusný šuter a preťal som vrchnú vrstvu bowdenu prehadzovača, ktorý je vedený okolo stredu. Ale na výmenu som sa zatiaľ vykašlal (nechcelo sa mi to v sezóne riešiť) a funguje to bez problémov. Rámu sa nestalo nič, bez praskliny.

Bike je síce o pár desiatok gramov ťažší ako porovnateľné konkurenčné "značkové", ale zase s neporovnateľne nižšou cenou. Ja nie som "gramár", tak mi to je šuma fuk.
Celkovo som s ním spokojný, okrem čistenia a mazania som s ním nemusel zatiaľ robiť nič (mal som problém s vidlou od výroby - chyba RockShox, ale bolo to celkom promptne a k mojej spokojnosti vyriešené - niekde tu na fóre som o tom aj písal).
Ráfky sú krásne rovné, len som do nich nalial mlieko a vyhodil duše. Ale na druhú stranu je pravda, že neskáčem a dropy dávam tak 30-40cm :-) Čiže som taký rekreačný jazdec.

Každopádne pokiaľ nemáš rozpočet na nič drahšie, tak chybu s týmto bikom podľa mňa určite nespravíš.
Mne sa nechcelo priplácať si za značku, preto som volil tento a po doterajšej skúsenosti ak by som menil bike, zase idem kľudne do niečoho z decathlonu.

Edit: trochu ma ale hnevá, že tlmič mi nedrží tlak a musím ho pred každou jazdou dofúknuť. Za týždeň vie stratiť 15-20psi. Podozrievam zle tesniaci ventil. Po sezóne to chcem nechať prezrieť v servise. Keďže je ešte v záruke, nechcem to babrať sám.
Ak by mal niekto podobnú skúsenosť a riešenie na MANITOU Mac Leod AIR 190 x 51, budem rád za rady.


Mne to robil tiež, dal som ho hneď ten týždeň čo som ho kúpil kvôli tomu reklamovať, vymenili mi celý tlmič a bol pokoj... až pokým som pred sezonou na ňho nenainštaloval kingcan. A teraz zas každý týždeň dofukujem :D
21.10.2021 - 17:10:21
00
tak ale tým pádom to asi ventil nebude, kedže pri king cane sa nemeni. Nepodarilo sa ti zatiaľ zistiť, čo môže tú stratu tlaku spôsobovať?
22.10.2021 - 22:23:32
00
Jacob47 ja som pár jázd jazdil s prstami cez.ten otvor,no nešlo mi do hlavy, prečo je ten otvor tak veľký, prečo nieje pootočený a prečo je s rovnako hrubého materiálu ako samotná bunda. Potom som aj skúsil osadiť tam hodinky, no hovorím si a čo tý, čo hodinky nenosia? A čo druhá ruka? :D napriek všetkému bundu fakt odporúčam a som rád, že tento rok sú aj iné farby.

Ps- jacob aj mas.dosah na.feetback, nech decathlon ešte zapracuje na all Mountain nohaviciach ( bud väčší,alebo stratchový
strih a bunde doplniť postranné vrecká,jedno vnútorné a nejaký protišmykový systém na ruksak a nebudem mať problém za to zaplatiť aj cenu top značiek :)
23.10.2021 - 08:12:14
00
Jackob47 prosím ťa nevieš či a prípadne kedy budú dostupné bicykle https://www.decathlon.sk/mtb-275-st-900-s-sivo-zlty-id_8500764.html vo veľkosti M?
Ďakujem.
23.10.2021 - 10:41:51
00
martinsulovsky a mizaky89 prosím ak mozete, v tejto vhodnej teme dajte skusenosti so sietovymi tielkami z Decathlonu (z postarky, of offtopic)

Edit:
RANDAL napísal:


Dobre hodnotenia tam vidim, rozdiely tiez (pranie, zlozenie, bezsvovost, velkosti)
26.10.2021 - 23:08:51
00
To Van Rysel som pouzival v lete, funguje tak ako ma. Odvadza pot a trocha chladi, je z jemneho elastickeho materialu, pekne sedi na tele. Mam pocit ze po par vypraniach je trocha volnejsie nez bolo na zaciatku. S inou sietkou to neviem porovnat, na jesen a zimu to asi nebude vhodne.
26.10.2021 - 23:52:21
10

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle)
keyboard_arrow_up