Nenašiel som extra tému na obchod IMK tak to šupnem sem.Dnes som zistil že mám opäť problém s ložiskami v zadnom kolese tak som si povedal že skočím na Exnárovu do IMK,kedže ho tam už robili a mám to kúsok.Došiel som tam s bikom a zrejme pán majiteľ sa ma ujal.Popísal som mu môj problém no a čakal som nejaké stanovisko.Zavolal si mechanika on sa na to pozrel no a potom to začalo.Mechanik-ložiskám naozaj niečo je :!: povedal som si fajn tak to tu nechám a spravte.Reakcia mechanika-že vraj už normálne nežije,nemá čas si ani v potravinách normálne nakúpiť.Počúvam neriešim,ale pokračoval že čo si ja myslím že on mi nebude zháňať ložiská a riešiť môj bike.(zadarmo som to nechcel) To už zvyšoval hlas a po monológu sa otočil a odišiel.Pokiaľ to tam psychicky nezvláda tak by sa na to mal vys..ť.Nepotreboval som to mať hotové zajtra,mal by na to aj týždeň.(nesúrilo mi to)Majiteľ mu kontroval že som si nemal kupovať taký KOMPLIKOVANÝ bike. No neviem čo je komplikované na náboji DT 370 hub.Tento prístup ma úplne dorazil,neostalo mi nič iné len sa tomu začať smiať.Keď nemám čas tak to normálne poviem a nebudem tam lamentovať nad životom a nadávať čo za bike to mám.(išlo len o koleso!!!!!)Chodieval som tam dosť často dávať robiť kolesá,lebo som bol s nimi doteraz spokojný.Nechápem čo im tam dnes všetkým preplo.
Takže resumé-ak máte "komplikovaný" bike tak tam radšej nechoďte.Mohli by ste ich rozčúliť :headbang: a tom im na zdraví nepridá.
Po dnešku majú o zákazníka menej,ale im to určite nevadí keď sa takto správajú.
12.06.2012 - 21:22:31
02
keyboard_arrow_up