ked som si tam kupoval kupoval dusu, pytal som si s cyklistickym ventilom, cavo mi dal s auto ventilom,zadal som presny rozmer duse a cavo mi dal namiesto 26 27, iny priemer, uplny deges...robil so seba najvacsieho cava, uplny *****. O servise ani nehovorim,uplni *****.ceny su celkom fajn,ale ta obsluha a pristup k zakaznikom je na bode mrazu
20.09.2004 - 12:14:53
00
Stale o tom istom... robia tam uuplny kreteni. A ked si nevie rady tak da ze \"take sa nevyraba\".
29.09.2004 - 22:52:03
00
Sortiment pestry, ceny vyborne hlavne ked natrafite na nejaku akciu. Obsluha - OTRASNA. Pani z Kaktusu by si mali uvedomit stare obchdne motto: Nas zakaznik, nas pan. A nie vynadat zakaznikovi ked sa po pol hodine cakania ozve...
27.10.2004 - 18:37:06
00
Ceny sa daju pokial mate nieco vyhliadnute, ale nieco nove zistit, alebo sa poradit pani nemaju cas a tvaria sa ze ja som koko* a ze co tu chcem ale jedna finta tu je ked im napisete mail, tak odpoved byva vacsinou na dobrej urovni a az potom sa tam vybrat osobne
01.01.2005 - 03:32:15
00
Suhlasim zo vsetkym co bolo spomenute a obzvlast co sa tyka tej obsluhy.<br />
12.01.2005 - 17:38:16
01
Aj mne sa stala ta ***** s dusami... Debil spomaleny mi dal samozrejme zly ventil a ani hrubka nesadla tak som siel menit a predavac na mna cumel, akoby ma ani nevidel...skratka kreten... Biky dobre, hlavne SPECIALIZED maju pod cenu...to je snad jedine dobre...a tie vypredaje od septembra tiez
19.01.2005 - 20:27:23
00
Ja som bol s urovnou obsluhy spokojny bol som tam s kamosom kupovat bicykel a predavac sa nam venoval 2hod bez somrania nemozem si stazovat
19.02.2005 - 16:08:02
00
Neda mi nereagovat na tie hlupučke detičky... Hej chlapci kolko mame rokov čo? Nebyt toho obchodu tak nemate ani o com pisat a kydat tie hluposti... Uvedomte si ze ti chalani su v prvom rade v robote... A nemusia mat vzdy dobru naladu, hlavne na takych blbeckov akych mam moznost citat... Hlavne ked sa vam nieco nepaci tak to tomu predavacovi poviem... Lebo ked si usta neotvorite a pozerate ako spod buka tak sa nikam nedostaneme... Tak pekne prazdniny deti a davajte si pozor..Cakam na vase drsne recicky deticky.
23.02.2005 - 13:38:20
00
to>>reaktor<br />
ehm, zato tvoje reci su fakt na dospelackej urovni :)
03.04.2005 - 18:46:15
00
Akoze niesom decko, ale ked sa slusne opytam, ci maju teflonove nalepky a povie, ze sa nevyrabaju a ze maju len karbonove a potom vytiahne obycajne s karbonovou potlacou... mal zly den?
18.06.2005 - 02:39:41
00
Ja som tam kupoval bike a keďže ho nemali na sklade, objednali ho v centrálnom sklade. Tam omylom poslali iný, tak mi potom bike doručili zásielkovou službou UPC. Ja sa nemôžem sťažovať na neochotnú obsluhu. Ja som bol vždy maximálne spokojný. Predavač sa mo venoval kopu času, bol ochotný a vedel dobre poradiť. To je moja skúsenosť.
14.07.2005 - 08:51:51
00
No ja mam take skusenosti ze chalani z kaktusu su v pohode ked maju cas akonahle som tam dosiel a bolo tam ludi jak nasratych tak uz obsluha nestala za nic a preto som si siel kupovat bike tak aby som mal s nimi cas pokecat a nemozem sa stazovat
14.08.2005 - 03:01:39
00
hej vy kopa ***** debilov, co len prudite a v zivote ste nic neurobili, uz ste niekedy robili v bikovom obchode?predpokladam ze asi nie, takze nemate paru jak to funguje.Tak sa laskavo uvedomte a prestante *****.Pocuvaj chalan,tak cyklisticky ventil-vacsiu ***** som este neocul.Ze ta neobsluzia,sa postav do radu ako seci a mas usta,tak sa pytaj.A reklamacie...s tym ma shop malo docinenia,sa to posiela vyrobcovi. trosku aj rozmyslajte ked napisete daku kravinu.
15.12.2005 - 12:28:07
00
Pocuvaj erikson ukludni sa.Vacsich arogantov som nezazil aky su v kaktuse.A to ten shop poznam od jeho vzniku.Hlavne ten marek to je kus vola.To ze nemaju nic z reklamaciami tak to sa hlboko milis.Vsetko co ten obchod ponuka podlieha zo zakona reklamacnemu poriadku.Ja som osobne zazil v marci ako nekompetentne reklamovali vidlu.Do 30dni ti musia vratit vyrobok opraveny,alebo ak nie je tak ti musia vratit peniaze.V posledny den som prisiel a ten Marek mi povedal,ze to tak nie je ale ze do 30dni sa musi len servis vyjadrit.Okamzite som volal na SOI a tam mi povedali,ze musim trvat na vrateni penazi.Az potom sa mily Marek posral a zacal sa mi ospravedlnovat,ze oni mali zle info.a podobne *****.Inak uz bol pritomny aj majitel.Kolko ludi si takto zastane svoje prava,co myslis.Ak pride do obchodu aj analfabet tak predavac mu ma veci vysvetlit.A odpusti si to kadrovanie,ze kto sa ma na co opytat.Zazil som skutocny profi pristup v cyklo obchode v Italii a tam ma nosil predavac na rukach a este aj podakoval za nakup.Lenze tam predavaju skutocnu kvalitu a nie tie kyble ako kaktus.
19.12.2005 - 21:43:54
00
ja som bol spokojny...predavac mi vysypal info o bajku,co som siel kupi,ochotne sa mi venoval,vytiahol mi dva bajky von na porovnanie,nech si vyberem,secko zariadil..nestazujem sa...podla mna je to super obchod..hlavne tie akcie na jesen..som usetril 7 litrikov :twisted:
11.10.2006 - 22:27:14
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Komponenty)
keyboard_arrow_up