Rad by som sa Vas spytal na Vas nazor na KCK Oslany maloobchodnu predajnu.
Ake ste mali s nimi skusenosti? Ste spokojni so sortimentom a cenami? Co by ste uvitali do buducnosti?
13.06.2007 - 11:43:48
00
Este som tam nic nekupoval, takze neviem poskytnut objektivny nazor. Na predajni som bol raz a celkom sa mi paci. Pozitivne hodnotim "akcie" na biky. Inak asi nemam co dodat. Kamos ma odtial tretry a je spokojny. Mozno by som rozsiril ponuku doplnkov ako su sedlovky, predstavce,... Nenasiel som vtedy, ked som predajnu navstivil to, co som hladal prave z tohoto sortimentu. (lahky, kratky predstavec na XC so 4 srobmi v predu)
13.06.2007 - 13:38:34
00
Strasne pekny velky shop, v ktorom je vela bikov a malo komponentov, a obsluha ktora o bikoch moc nevie. asi tolko.
13.06.2007 - 16:03:13
00
celkom v poho obchod s podobnym niecim som sa este nestretol myslim kopu bikov a tak ja som mimichodom z oslian da sa tam vybrat
13.06.2007 - 16:23:34
00
v kamenom obchode som nebol ale na ich vebovej stránke je to podľa mojho nazoru dosť biedne,žiadne aktualizácie a pod.navrhoval by som im inšpirovať sa u našich západných susedov... :?
17.06.2007 - 12:46:10
00
Ja som tam bol len raz a hned som kupil tretry (mali akciu).
Obchod vyzera byt celkom v pohode, maju nahradne diely aj na stare biky, ale predavaju tam tusim len Olpran-y a Trek-y. (:roll:)
17.06.2007 - 13:39:17
00
heh olprany ? to neni tesco
17.06.2007 - 17:41:58
00
Olpran som tam v zivote nevidel treky kellys urcite dalej neviem mozno aj tie nizsie rady dema inak obchod velky vela bikov malo komponentov napr. odevov prilb je dost ale komponenty s tymi je to horsie . Personal nevyzera byt velmo bikovo zdatny :cry:
17.06.2007 - 19:51:21
00
V tomto obchode sa vždy pobavím na personále. Týpka predavača sa pýtam, či majú vazelínu do pružinovej vidlice a on zaleje: "Vazelínu? Veď tam sa dáva olej, nie?" Alebo kamarát chcel kladku na staré Alivio, povedala mu predavačka (tuším zarovno aj šéfka), že sa spýta, nech jej dá číslo, tak jej ho dal a odvtedy sa neozvala. Imho, obchod veľký, no všetko drahé a predavač/ka nevie koľká bije.

4Shmirgel: majú tam Kelly's, Gary Fisher a Trek. No a tie lacnejšie, tak tuším CTM. Ako výber je tam fajn, ale cena...
17.06.2007 - 20:55:26
00
heh dobre zazitky mate hahah sem tam sa zasmejem ,mna tam poznaju ako dlan nemam tam problem
17.06.2007 - 21:43:07
00
som tam este nebol, ale mam to zajedno, ved velosvet je este aj blizsie (pravdaze nejake tie biky, prilby stade nakupuju - Oslany - velkosklad)
a skoro vzdy sa (velosvet) podari nejaka zlava, komponenty tam maju skorej iba na XC, ale ved to je XC obchod
co sa tyka toho ich (Oslany) stranky, veru aktualizacia im asi nehovori nic, ale keby aj, ved tam maju strasne ceny, tak kto by sa trepal este aj do predajne (blizke okolie neratam :) )
a co sa tyka toho personalu vo velosvete: zatial som ich nenachytal na hruskach, uvidime, ked budem od nich ziadat namontovat novu vidlu, heh
skor horsie na tom bol velosprint v ZA, co som uz pisal v inej teme (okuliare)
takze co :arrow: : obchod velky, velke ceny, neodborny personal.... usudok si spravte samy
18.06.2007 - 07:50:56
00
Vo Velosvete ti vidlicu vymenia, aj ti ju odrátajú, ak chceš inú pri kúpe new biku. Ja som tam kupoval.
18.06.2007 - 18:06:39
00
nevadi, ja som myslel nieco uplne insie (nie bike, ale iba nova vidla kupovana z netu)
s nimi sa da vzdy dohodnut, ale zadarmo to nebude (pravda ako vsetko v tejto dobe)
18.06.2007 - 18:29:32
00
Ako iste poznáš, zadarmo sa ani pes nevyse*e.
18.06.2007 - 22:43:25
00
Ak chces len vymenit vidlu, ozvi sa a prehodime to spolu. Uvidis tu zmenu pristupu vo velosvete, ked im tam prinesies nieco, co si nekupil u nich. Ja osobne ich nemam rad, lebo napriek tomu,ze som tam nechal za rozne prkotinky uz kolo 15 papierov - nikdy mi nedali ziadnu zlavu a za pracu - casto (alebo vlastne vzdy) odflaknutu si pytaju nekrestanske peniaze. Co nekupis u nich, "je nekvalitne a mozes to rovno vyhodit do smeti a kupil si zle a pockaj ako sa ti to hned posere" - vedia ako ti pokazit naladu z novej peknej veci :roll:

sorry za OT
19.06.2007 - 10:06:11
00
keyboard_arrow_up