Zamýšlam sa a to poriadne, no nijako neviem prísť na dôvod, prečo si chcel nové platničky brúsiť? To je nejaký nový trend brúsiť nové platničky? Alebo prečo? Hydraulické brzdy jazdím už 8 rokov a na nové platničky sa vždy len pekne usmejem, drbnem ich do prasaťa, zaistím a jazdím. Čo sa na nich zbrusuje, cenovka? ... ale na toto by asi mala byť samostatná téma.

Ja ti nevravím čo máš robiť, to by som si nikdy nedovolil ... chápem aj to že si naštvaný, znechutený a pod. z toho čo sa stalo, no nerozumiem tomu prečo si nejdeš za svojou pravdou a za tým na čo máš nárok.
Ak si si nevšimol, doteraz som písal všeobecne a písal som o takých ako ty, ktorí kričia, ako sa im ublížilo, no namiesto toho aby sa o svoju pravdu a nárok na nápravu trochu posnažili, len mávnu rukou. Asi im nezáleží na tom čo sa vlastne stalo, len potrebujú zámienku aby mohli vykrikovať.

A s tou pravdou 50/50 som to myslel tak, že v prvom príspevku si napísal že:
"dnes som si doniesol domov "vyservisovany" bike"
potom:
"pre bike bol otec, ked skoncil v robote" ... kto ho teda doniesol????
lebo tu zas :
"ja som si ich doma vsimol a sme si povedali, ze ku nim uz neprideme, proste tymto to pre nas skoncilo (nepotrebujem sa tam s nimi natahovat o par skrabancov)"... tu dokonca píšeš o pár škrabacoch ako keby to bola nejaká banalita...
a o riadok nižšie:
"A ked som to Kubicovi hovoril"

Ja mám z toho celého dosť zmätok, lebo keď to zhrniem tak neviem či bol pre bike otec alebo ty, či si tam bol potom ešte raz a hovoril si s Kubicom alebo nie, keďže si sa najskôr vyjadril že sa nepotrebuješ s niekým naťahovať o pár škrabancov a potom napíšeš že si to tomu človeku hovoril... fúúúha a to je len utorok.
09.10.2012 - 15:17:08
00
ze vas bavi chytat sa za slova. podstatne je ze uviedol ako mu ***** bajk u tohoto predajcu a podelil sa o to tak, ako vy ostatni co ste boli naopak spokojni.
obraz si uz spravi kazdy sam.
a ja si vobec nemyslim ze to _biker_ nadniesol a prifarbil. fotky vravia za vsetko. riesite tu ko***** preco daval dole nove platnicky a kto bol pre bike :x
09.10.2012 - 15:32:00
00
ako keby si to tu nepoznal matvej
09.10.2012 - 17:10:30
00
mna by len zaujimalo....naco do prdele brusit nove platnicky?? :-o :-o :-o
09.10.2012 - 17:41:30
00
Pripadá mi to tak, že l_laco sem prispieva a rýpe do každého kto má dačo proti Gaybiku len preto, aby to videl Kubica a mal pri kúpe 3.biku väčšiu zľavu :D
09.10.2012 - 19:35:46
00
:lol: teraz si mu dobre dal
09.10.2012 - 19:40:12
00
teraz si mi teda dobre dal :lol: :lol: :lol:

Úplne som z toho paf a neviem čo napísať.
09.10.2012 - 20:47:47
00
Ja som tiez len sledoval Tvoje prispevky a naozaj nechapem, co s nimi sledujes a preco sa zastavas toho servisu.
10.10.2012 - 10:00:03
00
Ja som tiez len sledoval Tvoje prispevky a naozaj nechapem, co s nimi sledujes a preco sa zastavas toho servisu.

Že by Kubica platil agenta provokatéra?
10.10.2012 - 10:07:31
00
Ja som tiez len sledoval Tvoje prispevky a naozaj nechapem, co s nimi sledujes a preco sa zastavas toho servisu.

ja som jeho prispevky pochopil tak, za ak mi niekde nieco do*ebali, tak im to v prvom rade idem vytmavit tam (s tymto sa uplne stotoznujem, ved sa jedna v prvom rade o moj bike)
a ked sa uz idem podelit o negativnu skusenost na fore, tak napisem jednoznacne ako to bolo, pretoze pozorny citatel moze najst nezrovnalost...

ps: dostanem pri druhom gaibiku zlavu? :D
10.10.2012 - 10:49:14
00
jak sa to tu rozbehlo :D
10.10.2012 - 10:52:42
00
pretoze pozorny citatel moze najst nezrovnalost...


Nie pozorny, ale ten, ktory potrebuje chytat za slovicka a riesit nepodstatne veci.

- ja tu zlavu na Gejbajk nepotrebujem, takze mi je jedno, co sem napisem
10.10.2012 - 11:10:37
00
ja som svojími príspevkami tiež nenarážal konkrétne na kubicasport.eu, ale myslel som to všeobecne!

Šak človek nikdy nevie, kedy sa mu nejaká tá zľava môže hodiť. :lol:
10.10.2012 - 11:29:04
00
aky je vobec postup,ked v sevise niekomu "doskrtaju" jeho nie lacnu masinu? takisto som si bol dat servisovat cestak,a ked ho upnial mechanik do celusti,som na neho tak zhukol,ze ostal privareny aj s ludmi co boli v obchode,dosiel majitel ze co vrieskam,tak som zvrieskol aj na neho,akeho mumaka zamestnava ked pcha karbonak do kovovych celusti, ostali vsetci ticho,mechanik dal do celusti makke "podusky" a bolo, asi vidiet,ze nielen v Ziline maju podobne skusenosti so skrabancami
23.10.2012 - 10:41:33
00
Ziadny, spravodlivosti sa nedohadas, bolo by to tvrdenie, proti tvrdeniu, ze oni nieco take urcite nespravili a ze to je Tvoja chyba.

Auto som mal v servise necele 2 hodiny, ked som prisiel pre auto, tak na kapote som mal preliaceninu, skus im vysvetlit, ze tam predtym nebola, pohadas sa, vynadas im tam do vsetkeho mozneho, zoberu este od Teba peniaze a co z toho ? Iba viem do buducna, ze kam nemam ist.
23.10.2012 - 11:12:04
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up