predstav si ze on to napise dodavatelovi a dodavatel povie ze o tyzden, a potom zas. co ma robit? toto su veci s ktorymi sa tazko zapasi hlavne ked objednavas nieco co nie je ocividne na sklade a nie je to taka vec ze to chodi kazdy tyzden
18.11.2009 - 20:35:46
00
ja som u kubicu zatial neobjednaval nic, ale zase mam vyborne skusenosti so servisom
daval som tam menit cele osadenie biku a urobili mi to na pockanie a za cenu, o akej sa mi v martine ani nemoze snivat
vypytali za to 20€...v martine som sa pytal v troch servisoch a nikde to nebolo pod 40€
takze len doporucujem
18.11.2009 - 21:33:57
00
kubicu mozem len a len odporucit...
seriozny pristup, bohuzial som nemal tu cest vidiet osobne tento obchod. da sa s nim dohodnut asi na vsetkom, aj na cene :P ja som kupoval svoj QSL cez net bez vyskusania a zatial uplna spokojnost... narozdiel od bmbike (bicykle u mira) :D prisiel som tam, povedal som ze by som rad zobral bike do 1000e a uz mi zacal nukat nejaky giant za 1200 a podobne a potom som tam nasiel scream, ktory u kubicu stoji 880e tam stal 1300... a som sa spytal ze kedy mienia nahodit vypredajove ceny a on ze uz je nahodena 20% zlava na vsetkom :D :D :D tvaril som sa ze sa do toho nevyznam (nie ze by som bol nejaky znalec ale tak rozoznam deore od xtr -.-) tak zrejme preto mi tlacil do hlavy kaleraby ze len ten ram giantu sa predava za 1300. takze kubicu mozem s cistym svedomim doporucit :)
19.11.2009 - 16:30:44
00
Asterix možeme spraviť stretnutie troch Haibike ride ak chceš :tmi:

Caves mliecko, jasne mozem, ale asi uz na jar(priadne ak by sa zlepsilo pocasie), teraz je to s tym pocasim na figu a aj casu je pomenej, skoda,ze u Kubicu nepredavaju aj volny cas :)
24.11.2009 - 16:36:33
00
Nedavno som bol v kubica sporte a mozem iba pochvalit pristup oboch panov :y: , aj napriek tomu ze som povedal ze dnes isto bike nekupim mi vsetko poukazovali, vysvetlili, dokonca mi dali bike aby som sa na nom povozil... mozno aj preto som sa tam o tyzden vratil a bike kupil... a mozno este dodam ze hoci bola sobota, ludi tam bolo plno a bike bol v nejakom inom sklade na opacnom konci mesta tak ho bez zbytocnych blbych reci doviezli... toto je pristup s akym sa len tak niekde nestretnete, urcite mozem iba odporucat tento shop
24.11.2009 - 16:45:48
00
tak az nabuduci tyzden :envy: :punch:
26.11.2009 - 14:18:22
00
asi až v utorok, vyšla totižto nová vyhláška upravujúca ceny platná od 1.12.2009, takže ťa to asi vyjde drahšie :lol:
26.11.2009 - 14:27:48
00
Caves mliecko, jasne mozem, ale asi uz na jar(priadne ak by sa zlepsilo pocasie), teraz je to s tym pocasim na figu a aj casu je pomenej, skoda,ze u Kubicu nepredavaju aj volny cas :)

NO hej s tým časom to je horšie ale sezona u nás nikdy nekončí :devil: :sun:
26.11.2009 - 17:20:57
00
asi až v utorok, vyšla totižto nová vyhláška upravujúca ceny platná od 1.12.2009, takže ťa to asi vyjde drahšie :lol:


aka vyhlaska Tomino, alebo si robis srandu??
26.11.2009 - 22:57:44
00
kubicu mozem len a len odporucit...
seriozny pristup, bohuzial som nemal tu cest vidiet osobne tento obchod. da sa s nim dohodnut asi na vsetkom, aj na cene :P ja som kupoval svoj QSL cez net bez vyskusania a zatial uplna spokojnost... narozdiel od bmbike (bicykle u mira) :D prisiel som tam, povedal som ze by som rad zobral bike do 1000e a uz mi zacal nukat nejaky giant za 1200 a podobne a potom som tam nasiel scream, ktory u kubicu stoji 880e tam stal 1300... a som sa spytal ze kedy mienia nahodit vypredajove ceny a on ze uz je nahodena 20% zlava na vsetkom :D :D :D tvaril som sa ze sa do toho nevyznam (nie ze by som bol nejaky znalec ale tak rozoznam deore od xtr -.-) tak zrejme preto mi tlacil do hlavy kaleraby ze len ten ram giantu sa predava za 1300. takze kubicu mozem s cistym svedomim doporucit :)


Mam tu istu skusenost s BMbike ;)
Takto som kupil Tension u Kubicu!
27.11.2009 - 13:30:57
00
aka vyhlaska Tomino, alebo si robis srandu??


samozrejme srandujem :lol:
28.11.2009 - 17:44:47
00
zdravim ........ ja osobne robim u kubicu .... neviem ci ma niekto pozna ale .. to len tak na okraj .. snaziem sa pristupovat ka zakaznikom .... co najlepsie ,,, no kazdy mame svoje dni ... ani aj niesom dokonali ,,, a nikto na svete ,, ale myslims i ze s nasej strany sa snazime conajviac vyhoviet zakaznikom ... a to nas robi . lepsim predacom na obchodom trhu , tak to vo svete obchotu chodi no nie kazdy je ochotni ist na take ceny ako sme my ... a je rozdiel ked to robi clovek s stim ze ho ta robota bavy ale iba preto aby natom zarobil to je vsetko k tejto teme ... pisalô som bez diakritiky
28.11.2009 - 21:25:29
00
hydrosa14:

nielen, ze si pisal bez diak., ale aj bez gramatiky. Kokso, niekedy mam pocit, ze prisli este horsie casy nez sa zdaju...uf.
28.11.2009 - 22:06:11
00
samozrejme srandujem :lol:


ha ha no, hlavne že je sranda :rofl: ale v našej krásnej vlasti sa môže stať čokoľvek... ako som nedávno zistil :doh:
28.11.2009 - 23:31:34
00
CAute Bikeri
Musim sa vyjadrit aj ja ku teme. Absolutne suhlasim so vsetkymi pozitivnymi reakciami na Kubica&CO. Pristup v obchode je vysoko profesionalny, kde neexistuje pochybovanie o odpovediach, ucelove sugeracie a podobne, co som zazil v niektorych bike obchodoch. Nejde iba o predaj bicykla a tym to konci, ale hned sa tam predpoklada udrzba a starostlivost. Ide proste o celkovu spokojnost zakaznika. Tesim sa ze taketo obchody na SK nevymreli. Toto je spravne chapanie ekonomickej krizy---udrzat si zakaznikov, aby sa vratili. Sice este neviem ako moj novy HAIBIKE bude fungovat, viem ze budem spokojny s jeho servisom a udrzbou ked sa vratim ku Kubicovcom!!!
22.02.2010 - 18:31:18
00

Výber z produktov

Prejsť do shopu (Bicykle / Horské)
keyboard_arrow_up