Zdravím.

Rád by som vedel, či má niekto skúsenosti s touto stránkou. Rád by som si odtiaľ objednal pár vecí ale mám obavy či mi vôbec niečo dôjde. Ak odtiaľ už niekto niečo objednával tak sa prosím podeľte o Vaše skúsenosti :D .

P.S. viem že sú to len čínske lacné napodobeniny, ale mne stačia :D
03.11.2012 - 16:56:55
01
Su kvalitne na činu odporúčam , niektorý ludia sa tym predajom živia na bazoši
04.11.2012 - 19:45:24
01
hmm a uz mam jasno ze odkial si zoberem dres :)
04.11.2012 - 20:40:14
01
Vzdy prislo vsetko v poriadku objednavane uz par krat.
05.11.2012 - 09:24:37
01
To nevyzerá zle, cenovo už skoro na úrovni Lidlu, kvalitou dúfam že aspoň tak a majú aj Livestrong dresy, tak si asi jeden objednám! ;)
05.11.2012 - 09:38:06
00
teda takto, v prvom prispevku je spominane monton-cycling.com , ja mam skusenost s http://www.cycling-monton.com/ neviem ci v tom je nejaky rozdiel.
05.11.2012 - 09:40:51
00
Tak Číňania sa už asi kopírujú navzájom, čiže (vychádzajúc čiste z ceny) keď si objednám z monton-cycling, tak možno dostanem kópiu z cycling-monton, ktorá je už kópiou originálu od Castelli, Sugoi, atď. :lol:
05.11.2012 - 09:48:47
01
Kks, nechápem ako si niekto môže objednať s Ciny fake oblečenie livestrong. Nejde tam hlavne o to že ked uz máš ten dres,tak kvôli tomu že si urcitou čiastkou prispel do nadácie?
05.11.2012 - 13:23:32
01
Hej? To som nevedel. Som myslel, že nosením takých vecí vyjadruje človek podporu nejakej myšlienke. No, ale teraz som už poučený, takže si radšej kúpim Cannondale.
05.11.2012 - 13:30:40
00
Tych nadacii je aj na Slovensku dost, ked bude niekto chciet moze pomoct im, ci to je tak, ze prispejem do nadacie, kupim si dres, aby to vsetci vedeli ? Fakt si myslis, ze zo vsetkych veci Livestrong idu peniaze do nadacie ? Trochu to ide mimo temy, nekupujem si veci preto aby som niekomu pomahal, ale preto, ze sa mi pacia pripadne ich chcem.

Navyse Cina ide s doboru, maju vzdy posledne modely :D ja som zatial vacsinu odtial iba objednaval pre znamych, sam mam iba jeden dres odtial a nepozorujem nejake nedostatky proti niekolko nasobne drahsej verzii.
05.11.2012 - 14:12:03
01
patooo, asi kazdemu je jasne ze nie vsetky peniaze z tovaru idu do nadacii, ale urcite tam ide aspon ich cast...a vzdy lepsie nieco ako nic :)

a napriklad nieco co ohladom tychto veci nie je na skodu si precitat. naposledy ked som bol na colnici pre Spinergy kolesa tam mal nejaky chlapik dost velky pruser kvoli tomu ze mal v baliku "znackove oblecenie". penazi v statnej pokladni je malo, tak treba ratat aj s tym ze sa bude coraz viac kontrolovat co dorazi na colnicu z Ciny a podobnych krajin...

http://www.zakonypreludi.sk/obor/4236309
05.11.2012 - 14:45:55
00
Kupoval som od nich asi pred dvoma mesiacmi, su tam na vyber traja dopravcovia, dal som toho najlacnejsieho=najpomalsieho, pri ktorom sa za postovne neplatilo nic. Tovar mi prisiel asi o 3 tyzdne. Som celkom prekvapeny kvalitou, kupoval som termoset a jedni kratase, material a vlozka vyzeraju fakt dobre.

PS: normalne som sa zlakol ci citam naozaj temu na MTBikeri ale oakley ma svojou nenormalnou poznamkou uistil ze ano. Proste tu musi furt niekto totalne mimo mysu do niekoho drbat.

Ja som si objednal zimny set Livestrong pretoze sa mi paci, hodi sa mi farebne....a nezaujima kto si co mysli, je mi luto dat dvojnasobne sumy za originaly (dvojnasobne pri najlepsom...)
05.11.2012 - 14:58:03
01
mal nejaky chlapik dost velky pruser kvoli tomu ze mal v baliku "znackove oblecenie"

áno, toto je ale iná vec, pravdepodobne to chcel ďalej predávať ako originál a tomu sa hovorí falšovanie. Ak si to však kúpim sám pre svoju osobnú potrebu, je to len moja vec. Pokiaľ to vadí výrobcovi originálu, nech si to rieši priamo s Číňanom. Riskuje však, že tým potvrdí kvalitu kópie.
05.11.2012 - 15:51:58
00
Na colnici mozu kontolovat tie zasielky, ak maju podozrenie, ze to je falzifikat, tak sa postupuje dvoma sposobmi :

1. bud to chces stoj, co stoj a musis im dokladovat vsetko ( odkial, cena a pod. ) a hlavne sa vyhrazaju tovaroznalcami a pod., ak pride na to, ze to je fake, hrozi Ti pokuta + uhradenie poplatkov za tovaroznalca - tak som to pocul, ked som bol raz na colnici, colnik to hovoril chlapikovi vedla, ktory objednaval nejake oblecenie typu LV, Gucci alebo obdobny gay style.

2. ak Ti povedia, ze to je falzifikat mozes sa zahrat na blbeho a povedat, ze to radsej nechces a nebudes riskovat, tym padom voci Tvojmu podpisu, ze si odmietol prevziat taky tovar Ti nic nehrozi a tovar poslu naspat odosielatelovi. Od neho si mozes potom ziadat peniaze naspat.


Nepocul som, ze by to riesili s cyklodresmi ( zatial ), ked to neriesili s fejkami Oakley okuliarov, ktore sa aj n mtbikerovi predavaju ako super nenosene original a nevhodne dary :) .. Riesia to hlavne pri znacke The North Face, Mammut a pod., lacne softshellky z ebayu, obuv, ruksaky, proste to, co je vidietlne fake.
05.11.2012 - 16:01:33
00
To ako keď si objednáš jeden kus (ako fyzická osoba, nie na firmu), tak Ťa môžu ťahať po nejakých colniciach? |(
05.11.2012 - 16:06:12
00
keyboard_arrow_up